320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea jah mida see Zzzzemunn mõtleb....jätab ossi niimoodi pingile ja nüüd lõpus alles sisse.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      pazaretti pidi tast palju parem olema.
      äkki oleks aeg jälle avatari vahetada, ma vaatan, et te olete Uuu-ga samal lainel

      Kommentaar


        Algselt postitas Montag Vaata postitust
        äkki oleks aeg jälle avatari vahetada, ma vaatan, et te olete Uuu-ga samal lainel
        No kõik räägivad, et Rooma on maailma parim klubi ja siis mõtlesin täna, et panen teie avatari, aga peale seda mängu ma küll ei usu enam ühegi roma venna juttu. Paljud teist valetavad, et rooma on maailma parim klubi, aga näe mis välja tuleb, hoopis serie a keskmik.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          No kõik räägivad, et Rooma on maailma parim klubi ja siis mõtlesin täna, et panen teie avatari, aga peale seda mängu ma küll ei usu enam ühegi roma venna juttu. Paljud teist valetavad, et rooma on maailma parim klubi, aga näe mis välja tuleb, hoopis serie a keskmik.
          aga Roma ongi ju maailma parim klubi. Seepärast nad nii saamatud olidki
          Adiós amigos

          Kommentaar


            Kas Roma ja Lazio teemat uuesti kokku ei võiks tõsta?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Polegi midagi lisada Uuu ja Karl ütlesid kõik ära,võtsite mul sõnad suust .
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kas Roma ja Lazio teemat uuesti kokku ei võiks tõsta?
                Sest see foorum on läbu ja täna on jälle normaalset teksti kirjutatud üle pika aja?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Kas Cavani mängib Romas? Kui jah siis juhite 2 väravaga.

                  Klassika.

                  Kommentaar


                    Tere tulemast tagasi Uuu. Karl sina kao oma manu putsiauku tagasi, su püüdlused Uuu jäljendaja olla on järjekotdselt läbi kukkunud.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Tere tulemast tagasi Uuu. Karl sina kao oma manu putsiauku tagasi, su püüdlused Uuu jäljendaja olla on järjekotdselt läbi kukkunud.
                      ok Counti pepupoiss. Uuu on jumal teda ei jäljenda keegi, Lazio on sama pede kui Roma, aga teie kahjuks räägivad sina ja Count oma rumalusega. ja ise te kutsute trollima oma debiilselt trolli jutuga .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Markku nüüd mitu nädalat peldikus...vaene poiss.
                        Ei ole viga. Kui kinni jääb jälle, siis aitame välja

                        Kommentaar


                          mulle meeldib et rooma ja lazio saavad hästi läbi see näitab kahe samas linnas oleva klubi suurt sõprist kes on teie lemmik mängija minu lemmik mängija on totti veel meeldib ka mirostlav klose ja daniel derossi

                          Kommentaar


                            tofoatti
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TOTTI Vaata postitust
                              mulle meeldib et rooma ja lazio saavad hästi läbi see näitab kahe samas linnas oleva klubi suurt sõprist kes on teie lemmik mängija minu lemmik mängija on totti veel meeldib ka mirostlav klose ja daniel derossi
                              Minu lemmikmängijad on Igli Tare ja Claudio Lotito.

                              Aga ma usun, et Jaanuaris Lazioga liitunud Felipe Andersonit (Kes on isegi Hernaanust pingile lükkamas) ja Louis Sahat ootab ka pikk ja väga edukas karjäär ees.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                sellist ei mängi kes need on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X