320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida iganes. Mina vaataks parema meelega Cristantet ja Salomoni 30 minutit kui MUNTARIT JA Yepest terve mängu. Maitse asi.

    Kommentaar


      Sisekliima käärib, eh? Ega siit head nahka oodata pole. Kui tahate tuleval hooajal CL koha pärast edasi võidelda, siis üks teist peaks siit foorumist lahkuma.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Mida iganes. Mina vaataks parema meelega Cristantet ja Salomoni 30 minutit kui MUNTARIT JA Yepest terve mängu. Maitse asi.


        SULLEYMAN


        ah? ulatan teile soola, Hr. Moratti? Aaaaga palun.


        bonzai Milan
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          @muntarirant
          AC Milan News
          ‏@Milanello
          Allegri yelled to Abbiati "Don't pass the ball to Muntari" after Muntari misplaced a pass. Then Muntari yelled "No, keep on passing it here"

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            @muntarirant
            AC Milan News
            ‏@Milanello
            Allegri yelled to Abbiati "Don't pass the ball to Muntari" after Muntari misplaced a pass. Then Muntari yelled "No, keep on passing it here"


            ma tean küll, mis sul viga on, ära arva, et ma olen unustanud. kõne on tehtud


            Crespo tulek on nüüdsest dottore kätes
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              2011 transferiguru kuldne prügikast - Branca.
              2012 transferiguru kuldne prügikast - Galliani.

              Selle aasta sees: Mesbah, Pato mitte maha müüa (pole Galliani otsus), Cassano+7 milli Pazzini eest, Constant, Traore pluss mingi pime usk silmapaistmatutesse tabelikeskmikute mängijatesse ja veidi üle keskmise mängijatesse nagu Boateng, Nocerino, kelles on palju jaksu, aga Galliani lootis vist, et nad hakkavad tiimi vedama. Minu poolt suur aplaus.

              Poleks soengupoiss üllatanud, siis oleks Milani tabeliseis eriti huumor. Aga viimase viie aasta tõde: Milanos on ruumi ainult ühele heale tiimile.

              Ekstra: Didac Vila peaks Milanis olema hetkel. Miks võimalust pole saanud?
              Yo.

              Kommentaar


                ookei, siin sa said must võitu, sest ma ei saa enam mõistukõnest aru.

                Kommentaar


                  Aga tõde on ju õige. Milanos on ruumi ainult ühele heale klubile. Nii kaua kui Inter võitis, oli Milan sitt. Milan hakkas võitma, Inter kaotas. Võib-olla läheb teil hästi ainult sellepärast, et Inter kokku varises. Nii, et palun väga.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Pühapäevane särk vs Roma.
                     


                    e. järgmise aasta kolmas vorm. Guldlipsu käsi on siin mängus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      kui Mario võrdub Balotelli ja see kloun peaks Milani saabuma, siis muutub see meeskond täiesti pasaks ja kolin Parma teemasse ümber.

                      Salvestada.
                      ma olen suht kindel, et selles vestluses sai lubatud, et kui mulle tuuakse Balotelli, siis obrsile tuuakse Crespo. nüüd ei leia enda posti üles.

                      -e- lagi särk you. Grazie, D&G! must on minevik, kuldne on tulevik!
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Kolmandat särki saab/tohib Milan kasutada ainult siis, kui vastas on teine punase esisärgiga (Roma+Bologna) tiim või eksin?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Kolmandat särki saab/tohib Milan kasutada ainult siis, kui vastas on teine punase esisärgiga (Roma+Bologna) tiim või eksin?
                          + Teoreetiline Livorno.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Pühapäevane särk vs Roma.
                             


                            e. järgmise aasta kolmas vorm. Guldlipsu käsi on siin mängus.
                            Üks täheke kõigest ?

                            Rubel on neid ju juba ametlikult 3 !!!! Ja neljas tiksub vaikselt, tähti niipalju , et ei mahu särgile ära varsti.

                            Torino On Balotelli linn ?

                            Roma on Balotelli linn ?

                            Mitu aastat aega võtab ?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Üks täheke kõigest ?
                              Milan loeb neid numbreid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                                -e- lagi särk you. Grazie, D&G! must on minevik, kuldne on tulevik!
                                Ses suhtes muidugi läks hästi, et selle võlli repertuaari eeskujuks ei võetud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X