320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    A no samas pole sinna midagi normaalset kah panna, ehki kui skoor vähegi lubab võiks Cristantele teisel poolajal võimaluse anda.
    Sittagi.
    Tra ore ftw.
    Persse.
    Mul pole vist kunagi olnud sellist rahulolematust võidu järel.
    Ja SES ei võinud ka varem mängu panna. Ei, milleks. Las üritab siis üksi vudida kui ülejäänud meeskond juba pool tundi kotte on süganud. Eriti Robinho, kellel spurt ja väravasööt Flaminile keti nii maha jooksutas, et pärast seda vaevu platsil ringi suutis liikuda.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Sittagi.
      Tra ore ftw.
      Persse.
      Mul pole vist kunagi olnud sellist rahulolematust võidu järel.
      Ja SES ei võinud ka varem mängu panna. Ei, milleks. Las üritab siis üksi vudida kui ülejäänud meeskond juba pool tundi kotte on süganud. Eriti Robinho, kellel spurt ja väravasööt Flaminile keti nii maha jooksutas, et pärast seda vaevu platsil ringi suutis liikuda.


      u mad?


      #3-points-mafia #stringer_bell_swag
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Ah mine preestriks.
        e- Hala on täiega õigustatud. Pärast umbes 60 minutit polnud platsil munnigi muud kui igav palliveeretamine. Mõne uue mehe nägemine platsil oleks vähemalt andnud põhjuse pingsalt mängu jälgida.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Ah mine preestriks.
          e- Hala on täiega õigustatud. Pärast umbes 60 minutit polnud platsil munnigi muud kui igav palliveeretamine. Mõne uue mehe nägemine platsil oleks vähemalt andnud põhjuse pingsalt mängu jälgida.
          appi, me võitsime. appi, me lõime esimese värava 10 minutiga. appi, me olime 4-0 ees 60 minutiga. Milani toetamine on nii raske. miks ei penetreeritud vaest Serie B-sse langejat veel 30 minutit maal, kus see pole kombeks? miks? 4-0, it's like a 40 degree day, eh?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Mida iganes. Mina vaataks parema meelega Cristantet ja Salomoni 30 minutit kui MUNTARIT JA Yepest terve mängu. Maitse asi.

            Kommentaar


              Sisekliima käärib, eh? Ega siit head nahka oodata pole. Kui tahate tuleval hooajal CL koha pärast edasi võidelda, siis üks teist peaks siit foorumist lahkuma.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Mida iganes. Mina vaataks parema meelega Cristantet ja Salomoni 30 minutit kui MUNTARIT JA Yepest terve mängu. Maitse asi.


                SULLEYMAN


                ah? ulatan teile soola, Hr. Moratti? Aaaaga palun.


                bonzai Milan
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  @muntarirant
                  AC Milan News
                  ‏@Milanello
                  Allegri yelled to Abbiati "Don't pass the ball to Muntari" after Muntari misplaced a pass. Then Muntari yelled "No, keep on passing it here"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    @muntarirant
                    AC Milan News
                    ‏@Milanello
                    Allegri yelled to Abbiati "Don't pass the ball to Muntari" after Muntari misplaced a pass. Then Muntari yelled "No, keep on passing it here"


                    ma tean küll, mis sul viga on, ära arva, et ma olen unustanud. kõne on tehtud


                    Crespo tulek on nüüdsest dottore kätes
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      2011 transferiguru kuldne prügikast - Branca.
                      2012 transferiguru kuldne prügikast - Galliani.

                      Selle aasta sees: Mesbah, Pato mitte maha müüa (pole Galliani otsus), Cassano+7 milli Pazzini eest, Constant, Traore pluss mingi pime usk silmapaistmatutesse tabelikeskmikute mängijatesse ja veidi üle keskmise mängijatesse nagu Boateng, Nocerino, kelles on palju jaksu, aga Galliani lootis vist, et nad hakkavad tiimi vedama. Minu poolt suur aplaus.

                      Poleks soengupoiss üllatanud, siis oleks Milani tabeliseis eriti huumor. Aga viimase viie aasta tõde: Milanos on ruumi ainult ühele heale tiimile.

                      Ekstra: Didac Vila peaks Milanis olema hetkel. Miks võimalust pole saanud?
                      Yo.

                      Kommentaar


                        ookei, siin sa said must võitu, sest ma ei saa enam mõistukõnest aru.

                        Kommentaar


                          Aga tõde on ju õige. Milanos on ruumi ainult ühele heale klubile. Nii kaua kui Inter võitis, oli Milan sitt. Milan hakkas võitma, Inter kaotas. Võib-olla läheb teil hästi ainult sellepärast, et Inter kokku varises. Nii, et palun väga.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Pühapäevane särk vs Roma.
                             


                            e. järgmise aasta kolmas vorm. Guldlipsu käsi on siin mängus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              kui Mario võrdub Balotelli ja see kloun peaks Milani saabuma, siis muutub see meeskond täiesti pasaks ja kolin Parma teemasse ümber.

                              Salvestada.
                              ma olen suht kindel, et selles vestluses sai lubatud, et kui mulle tuuakse Balotelli, siis obrsile tuuakse Crespo. nüüd ei leia enda posti üles.

                              -e- lagi särk you. Grazie, D&G! must on minevik, kuldne on tulevik!
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Kolmandat särki saab/tohib Milan kasutada ainult siis, kui vastas on teine punase esisärgiga (Roma+Bologna) tiim või eksin?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X