320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Ma peaks olema siin foorumis ainuke kodanik kes oma bette tõestama ei pea.
    veel on lootust. :thumbsup:
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      OFFICIAL line-up vs. Palermo (3-5-2): Amelia; Mexes-Bonera-Yepes; Abate-Montolivo-Flamini-Nocerino-Constant; Pato-El Shaarawy.
      Misasi see nüüd on.
      eh, eksperimentaalaasta, võib katsetada.

      Kommentaar


        Kommentaar


          ...miks ma üldse lootsin, kohutav peldikuauk, mitte jalgpalliklubi
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Poolaja kokkuvõte-impotentsus.
            see 2 ründajaga ees mängimine on ikka väga halb plaan.

            Kommentaar


              A) Käige perse oma esimese poolajaga
              B) Käige perse oma 3-5-2 taktikaga
              C) Käige perse oma 50+ valesööduga ma ei tea kuhu
              D) Tagantjärele mõeldes. Kui sitt plaan on panna Pato kahes mängus algkoosseisus platsile kui ta pole aasta aega põhimõtteliselt mänginud?! Kasutegur 0. Prooviks alguses teda vahetusest sisse tuua?
              E) Türa, kuhu mänguline õnn on jäänud? Gallianil lipsud otsas?
              F) MIks ei mängitud kogu mängu sellise isuga, nagu 0-2 taha jäädes
              G) Milleks Pazzini meeskonnas on?
              H) Käige perse oma impotentsusega nurgalöökide ajal. Nii neid andes kui vastu võttes.
              I) Constant-mida sa teed?!

              Midagi head ka?
              A)Vähemalt pähe ei saanud
              B) Teine poolaeg oli juba päris lubav, aga eks põrsad vajusid seisu hoidma ka
              C) Bojan oli aktiivne, liikuv küsis palli, kiire jne. Lõpus ütlesid vist närvid üles ja lajatas kaugelt peale, kui oleks võinud veel edasi minna. (ma kõlan nagu F.Totti eelmine hooaeg Rooma teemas oma Bojaniga). Aga mu meelest tuleks talle koht väljakul leida.
              D) Shaarawy

              Kommentaar


                Mis aastal Allegri Milani treeneriks tuli?
                Ronaldinho aegadel vist polnud tema või oli?
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Kui kellelgi igav on, siis palun kokku võtta kõik Allegri tänavuse hooaja pressikonverentsid. Ta suudab isegi mind frustreerida oma kulunud lintidega.

                  Kuni septembri lõpuni oli põhiline: "Eelmine hooaeg samal ajal oli meil sama arv punkte/sama palju kaotusi."

                  Siis jõudis see jutt lõpuni, nüüd on iga sita tulemuse järgi jutt stiilis: "Me väärisime enamat." + "Me mängisime palju paremini kui varem."

                  Tunnen Milani fännidele kaasa. Tabeli keskmiku treener.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Tunnen Milani fännidele kaasa. Tabeli keskmiku treener.
                    Heh. Tabeli keskmiku materjal kah ju Ise tõid selle võrdluse Genoa satsiga.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      Mis aastal Allegri Milani treeneriks tuli?
                      Ronaldinho aegadel vist polnud tema või oli?
                      Pool aastat olid koos. Ronaldinho läks talvises aknas.

                      Kommentaar


                        väga oskuslikult lõi Abatele palli vastu kätt. Dinho tegi sama trikki omal ajal ja enamjaolt penalte ei saanud. mitte, et ma otsusele vastu vaidleks.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          positiivne eile
                          # tulemus, sest Allegri jääb veel pulti
                          # mängupilt, sest Milan on vaikselt nagu vaese mehe Roma
                          # kogu Milani kaitseliin eesotsas Ameliaga, mis oli ropult naljakas
                          # Constant, kes on täisudu

                          negatiivne eile
                          # Elsa polegi haip ja reaalsuses liiga üks paremaid ründajaid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            C) Bojan oli aktiivne, liikuv küsis palli, kiire jne. Lõpus ütlesid vist närvid üles ja lajatas kaugelt peale, kui oleks võinud veel edasi minna. (ma kõlan nagu F.Totti eelmine hooaeg Rooma teemas oma Bojaniga). Aga mu meelest tuleks talle koht väljakul leida.
                            Gazzetta dello Sport (Bojan was MOTM)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              positiivne eile
                              # tulemus, sest Allegri jääb veel pulti
                              # mängupilt, sest Milan on vaikselt nagu vaese mehe Roma
                              # kogu Milani kaitseliin eesotsas Ameliaga, mis oli ropult naljakas
                              # Constant, kes on täisudu

                              negatiivne eile
                              # Elsa polegi haip ja reaalsuses liiga üks paremaid ründajaid
                              2011 transferiguru kuldne prügikast - Branca.
                              2012 transferiguru kuldne prügikast - Galliani.

                              Selle aasta sees: Mesbah, Pato mitte maha müüa (pole Galliani otsus), Cassano+7 milli Pazzini eest, Constant, Traore pluss mingi pime usk silmapaistmatutesse tabelikeskmikute mängijatesse ja veidi üle keskmise mängijatesse nagu Boateng, Nocerino, kelles on palju jaksu, aga Galliani lootis vist, et nad hakkavad tiimi vedama. Minu poolt suur aplaus.

                              Poleks soengupoiss üllatanud, siis oleks Milani tabeliseis eriti huumor. Aga viimase viie aasta tõde: Milanos on ruumi ainult ühele heale tiimile.

                              Ekstra: Didac Vila peaks Milanis olema hetkel. Miks võimalust pole saanud?
                              Last edited by Tanel; 31.10.12, 11:13.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Didac Vila on kuskil novembri keskpaigani väljas. Tal oli suvel (lõpus?) mingi jalaopp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X