320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ma mõtlen seda, et ei kaitse vaid 4 meest. Kavõi Roma näide, kus DDR ja Strootman klaarivad (kaarisid) juba eos sitaks rünnakuid. Või näiteks Juve näide kus kaitseliinil on tänu suurepärasele keskväljale tunduvalt vähem tööd kui võiks.




    Mexes vist laseb jalga ju?
    Nu tglt kui ausalt ja erapooletult asja võtta, siis minumeelest on Milanil materjali kyll lihtsalt treener on sitt, pole see vanus ka miskine probleem meestel, nii kännud nad ka pole.

    Pigem on tõesti vaja tuua asjalik treener, ma kujutan ette, et kui Spalletti peaks Milanis maanduma, siis ta teeks imesid selle materjaliga, ilma igasuguse kahtluseta TOP 3-es. Kui Spalletti pani juba Taddei igast trikke tegema ja Real ja Barca olid valmis mehe eest rahakotiraudu avama, siis millest veel rääkida.

    Seedorkil puuduvad taktikalised kogemused veel a´la nagu Luis Enriike, natuke ebaküpsed veel trenkudeks, liiga noored ja peaks madalamalt alustama, nagu ka nt Conte.Allegri ei olnud ka miskine imetreener, lihtsalt mehel oli hea materjal ja kõik nad olid lihtsalt oma parimas mahlas, phmt mis iganes taktika oleks nende meeste peal töötanud.

    Ja phmt pooled mehed neist on nüüdseks juba ise treenerid, sellesmõttes oli Allegril juba sellesvallas toetust.

    Cannumaniga nõustun ka selles osas, et kui ikka keskväli lekib ja seal on koos nii kirju seltskond , kes omavahel ei toimi ja ka treeneri taktika on sitt, siis võib seal ka Thiago Silva olla, ka see ei päästaks teid.

    Ma isiklikult ei saa aru Orbikas, mis kaitsetest sa räägid ? Keda veel paremat oskuste-kogemuste või nime poolest võtta oleks Milanil ? Rami-Mexes-Alex peaks piisavalt pädev olema vähemalt itaalia liiga jaoks korraliku treeneri puhul.

    Bayerni ja Barca suguste kiirete ja tehniliste meeskondade vastu jäävad enamike tipptiimide kaitseliine hätta.
    sigpic

    Kommentaar


      Kuule lõpeta ära, ei ole seal mitte mingisugust materjali. See "materjali nagu oleks..." jutt on juba ära tüüdanud. Enamus sellest bandest tuleks laiali peksta. Pooled teenivad põhjendamatult kõrget palka ja ülejäänud pooled on vanurid kelle parim enne sai juba mitu aastat tagasi läbi. Võrdle erinevate Itaalia klubide TOP11 koosseise. Seltskonnast Juventus, Roma, Napoli & Milan on Milan vaieldamatult kõige nõrgem. Sellise koosseisuga ei maksa üldse CL torkidagi.

      Milan vajab ülikõva tuulutamist, ilmselgelt on see praegune seltskond ennast igas mõttes ammendanud. Ma räägin nii klubi juhatusest, mängijatest kui ka peatreenerist (ütlesin seda enne ja ütlen seda uuesti - minu arvates ei ole Seedorf mees kes suudaks Milani sellest mülkast välja rebida).

      Oeh, kuidas ma igatsen taga hooaega 2002/2003, kui Juve ja Milan olid kaks Euroopa tugevaimat...

      Kommentaar


        inter.txt
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas KihnuViive46 Vaata postitust
            Kuule lõpeta ära, ei ole seal mitte mingisugust materjali. See "materjali nagu oleks..." jutt on juba ära tüüdanud. Enamus sellest bandest tuleks laiali peksta. Pooled teenivad põhjendamatult kõrget palka ja ülejäänud pooled on vanurid kelle parim enne sai juba mitu aastat tagasi läbi. Võrdle erinevate Itaalia klubide TOP11 koosseise. Seltskonnast Juventus, Roma, Napoli & Milan on Milan vaieldamatult kõige nõrgem. Sellise koosseisuga ei maksa üldse CL torkidagi.

            Milan vajab ülikõva tuulutamist, ilmselgelt on see praegune seltskond ennast igas mõttes ammendanud. Ma räägin nii klubi juhatusest, mängijatest kui ka peatreenerist (ütlesin seda enne ja ütlen seda uuesti - minu arvates ei ole Seedorf mees kes suudaks Milani sellest mülkast välja rebida).

            Oeh, kuidas ma igatsen taga hooaega 2002/2003, kui Juve ja Milan olid kaks Euroopa tugevaimat...

            Pakun kyll puusalt kuid, usun, et Milani viimase tiitlivõidu hooajal oli meeskonna kesmine vanus kõrgem kui praegu.

            Vaja on treenerit, kes tglt oma parimas palluri eas kogemuste ja kõige poolest peaks olema suuteline meestel munad pihku võtma, ei häbeneks seda nö!
            sigpic

            Kommentaar


              Kui aastal 2014 alustab algkooseisus AC Milanis Champions League mängu Daniele Bonera, siis võib üsna üheselt ja pikemalt mõtteid mõlgutamata asja kokku võtta. Ja mitte ainult, et mees oleks sitt, sitt on ka aju kes ta platsi kõrval olles sinna usaldab.
              See, et Seedorf vähemalt praegu ei ole kõrgtasemel treener on enam, kui selge. Milanil on vaja kogenud treenerit, kes tunneb nippe, näppe ja selliseid situatsioone. Klubi on krahhi äärel, CL väljas ja koduliigas esikümne piirimail. Milani jaoks on ja alati peabki olema selline sooritus fiasko, äratuskell plõriseb Galliani ja Co. öökapil juba ammu ammu, paraku ei paista keegi seda kinni löövat ja veel vähem oleme näinud tegudele kargamist.
              Päris totaalset suurpuhastust ( vähemalt mängijate liinis ! ) Milan veel ei vaja.
              Abate oli vaid paar aastat tagasi veel uusim kuum nimi itaalia kaitses ning samuti on olemas De Sciglio, kellel põues väga vägev rusikas. De Jong mängib ju oma kohta kohati väga hästi ja peaks olema top DM seas lõdvalt.
              Poli, Cristante ja Saponara puhul ma ei näe, et oleks üritatudki seda mahla välja pressida mis neis meestes olemas on. Kindlasti peidab veel endas oma helgemaid hetki ka Honda ning eeldatavalt on olemas pisikenegi põhjus miks siin foorumis on olemas eraldi teema Balotellile, kelle tänavune tase on seal kuskil Chievo Verona alg üheteistme piirimail.
              Kogu klubi struktuur on niivõrd ebastabiilne praegu ja selles on süüd kindlasti sügisel toimunud Galliani vs. Berlu lipakas keissi tõttu ning kogu aplaava on kandunud edasi treeneritele ning sealt ka mängijatele.
              Kui järele mõelda olen seda kõike fännina enne näinud ja selles viibinud, sest kogu Milan anno 2014 on pagana Atletico Madrid anno 2011 moodi.
              Retsept seega oleks : Milani läbi ja lõhki tundev inimene, ambitsioonikas, enesekindel, kogemusega, sõnaõigusega mees keda jäädakse kuulama ja kelles on sisu, et ainuisikuliselt alustada Milani uutmist.
              Kes ? Küllap olete siinkohal ise juba targemad.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Carlo tagasi!!!!
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Kusjuures Carlo taust oligi täpselt selline - endine mängija, endine legend, kes jõudis ringiga tagasi. Seedorf võiks ilma selle paanikakäiguta ilmselt tänagi veel palli mängida.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Gattuso ikka

                    Kommentaar


                      Ma ei viitsi ükshaaval tsiteerimia hakata.
                      Esiteks, on De Rossisid ainult üks ning seni kuni kloonimisega pole inimesteni jõutud tuleb läbi ajada De Jongiga, mis tegelikult on üsna OK variant. Vähemalt üks, kes üldiselt alt ei vea ning mängib oma koha alati välja.
                      Tema kõrval keskväljal on mänginud kari võmpasi, kes küll on toredad poisid, kuid ongi parajad mängima meeskonnas, mis võitleb paremal juhul EL koha eest. Montolivol võib ju olla ka paremaid päevi, kuid neid tuleb mu meelest ette igas kolmandas mängus.
                      Kaitses on olukord puht koomiline. Või traagiline. Esiteks on ühel äärel kaks pädevat venda (counti arvamus siin ei loe)-Abate ning De Sciglio. Kuna neid mõlemaid lükatakse ühele äärele ning sinna nad koos kindlasti ei mahu, siis ma olen suht kindel, et esimene neist suvel rahaks tehakse. Esiteks, kuna leping järgmine kevad lõppemas (mälu järgi, ei viitsi kontrollida) ning De Sciglio noorem on. Ning oskab tsenderdada, erinevalt Abatest. Mis viib meid vasakule äärele, kus viimased kolm aastat üks koomik teist on taga ajanud-Mesbah-Constant-Urby ja kindalsti veel keegi, kelle ma ära unustan. De Sciglio on neist kolmest vähemalt kaitse osas kõigist parem, ründe osas jääb ehk vajaka. Aga vähemalt ei tsederda jällegi üle küljejoone. Aga, sunnik eelistab mängida paremal ning vajadusel täidab seal kohta.
                      Keskkaitse on... ebastabiilne. Kõikidest saaks kokku ulme boss youtube video, millest võiks jääda mulje, et tegu on tippude tippudega. Ja siis järgneb brainfart. Rami ehk on ainus, kes on enam vähem ühtlast taset hoidnud. Zapata-Mexes eksivad vägagi tihti ning viimane neist tehakse ka ilmselt rahaks suvel. Kui just Monaco venelasel football managerist kõrini ei saa.
                      Rünnak-lihtsalt sitt aasta. Balo alavormis, Robi vana, Shaawa-Pazzo vigased.
                      Treener-annaks täishooaja. Siis vaatab.

                      Kommentaar


                        Tegin endale siia kasutaja, arvates, et oma tutvusringkonnas ei tea keegi mängust niivõrd palju kui mina ning tulen siia foorumisse kus saab tarkadega asju arutada. Tuleb välja, et võrreldes teiega olen ma täielik debiil ning ei jaga asjast muffigi.
                        Respekt teile siin foorumis! Vot teie kohta saab kasutada sõna FÄNN. Ma olen lihtsalt jälgija.

                        Rääkides Milani kaitsest siis Rami on ikka paganama hea laen minu meelest. Loodan, et juhtkonnal piisavalt mõistust, et ta suvel ära osta lõplikult.
                        Montolivio - ei ole kindlasti väärt kaptenipaela kandma...
                        Balotelli - pole nii hea olnud kui lootnuks, kuid arvestades hetkest mängupilti on ta isegi enam-vähem hakkama saanud, loodan ainult, et suvel ei mõtle "ah persse kah, tagasi Premieri"...

                        Kommentaar


                          RT @footballitalia: Balotelli did not take part in training today due to a muscular problem.
                          The red&blacks have scored 40 goals VS Parma in the last 20 years: 16 goals in the first half and 24 goals in the second half #MilanParma
                          Alex (PSG) still hasn't agreed personal terms with Milan, but the parties are expected to reach an agreement in the next few days.
                          @Milanello

                          Oribt pani ilusa punkti selle kaitse teemale. Mis Shaarawyisse puutub, siis temal läks see hooaeg kohe väga kehvasti. Annaks jumal, et ta suvel ära ei lähe.

                          e, Palju õnne Rickyle siis
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Ma ei viitsi ükshaaval tsiteerimia hakata.
                            Esiteks, on De Rossisid ainult üks ning seni kuni kloonimisega pole inimesteni jõutud tuleb läbi ajada De Jongiga, mis tegelikult on üsna OK variant. Vähemalt üks, kes üldiselt alt ei vea ning mängib oma koha alati välja.
                            Tema kõrval keskväljal on mänginud kari võmpasi, kes küll on toredad poisid, kuid ongi parajad mängima meeskonnas, mis võitleb paremal juhul EL koha eest. Montolivol võib ju olla ka paremaid päevi, kuid neid tuleb mu meelest ette igas kolmandas mängus.
                            Kaitses on olukord puht koomiline. Või traagiline. Esiteks on ühel äärel kaks pädevat venda (counti arvamus siin ei loe)-Abate ning De Sciglio. Kuna neid mõlemaid lükatakse ühele äärele ning sinna nad koos kindlasti ei mahu, siis ma olen suht kindel, et esimene neist suvel rahaks tehakse. Esiteks, kuna leping järgmine kevad lõppemas (mälu järgi, ei viitsi kontrollida) ning De Sciglio noorem on. Ning oskab tsenderdada, erinevalt Abatest. Mis viib meid vasakule äärele, kus viimased kolm aastat üks koomik teist on taga ajanud-Mesbah-Constant-Urby ja kindalsti veel keegi, kelle ma ära unustan. De Sciglio on neist kolmest vähemalt kaitse osas kõigist parem, ründe osas jääb ehk vajaka. Aga vähemalt ei tsederda jällegi üle küljejoone. Aga, sunnik eelistab mängida paremal ning vajadusel täidab seal kohta.
                            Keskkaitse on... ebastabiilne. Kõikidest saaks kokku ulme boss youtube video, millest võiks jääda mulje, et tegu on tippude tippudega. Ja siis järgneb brainfart. Rami ehk on ainus, kes on enam vähem ühtlast taset hoidnud. Zapata-Mexes eksivad vägagi tihti ning viimane neist tehakse ka ilmselt rahaks suvel. Kui just Monaco venelasel football managerist kõrini ei saa.
                            Rünnak-lihtsalt sitt aasta. Balo alavormis, Robi vana, Shaawa-Pazzo vigased.
                            Treener-annaks täishooaja. Siis vaatab.
                            Kas ma mäletan valesti, et vahepeal käis läbi kusagilt intervjuu De Sciglioga, kus ta väitis, et tal pole probleemi mängida emba-kumba äärekaitset ?

                            De Sciglio vasakul ja Abate paremal, et kus see props on ? Saan aru, et pädevad mehed, vähemalt Milani fännide arvates ? kuigi nt count, mina jt pole neid mehi kunagi väga tõsiselt võtnud.

                            Rami on minule ka üsna stabiilsena silma paistnud ja täitsa soliidne paistnud, niipalju kui on mahti olnud milani mänge näha.Mexesele-Zapatale natuke trennides ketukat anda ja kyll nad oma parimate päevade taseme taas leiavad, konkurentsi peaks nagu olema või on nad sellises vanuses, kus vaikselt selline pensioni kindlustamise periood käsil ja nauditakse vaikselt juba kogu protsessi ja võetakse mänge milani eest kui sellist lõbusat palliveeretamist sõpradega grilli ja õlle kõrvale nädalavahetusteti ?

                            Robinhost rääkides, siis tundub sama lugu, et probleem on mentaalne mitte niivõrd füüsiline, brassi kohta on liiga kauaks jäänud ühte meeskonda.Samas statistikasse pilku heites, siis senise põhjal on ta kollide-mängude suhe milani eest enam-vähem sama mis eelnevates tiimides. seega nagu kureda ei saa ja meeskonna kandev jõud ja tugitala pole ta ju kunagi olnud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              De Scigliol polegi probleemi kummalgi äärel mängida. Küll aga eelistab ta ise paremat ning olukorras, kus mõlemad-nii tema kui ka Abate on terved- mängib vasakul Urby. Et see on see kahtluskoht.
                              Ehk olukord on halb, sest klubi omanik on hõivatud kohtujamade, trahvide ja muu pasaga (küll ise selles süüdi olles). Klubi juhtkond peab võimuvõitlust, treener on kogenematu ning mängijad vaimselt muserdunud (kuskilt pealkirjast jäi selline alatoon silma). Ehk sitt seis, aga on lootust paremuse poole.

                              Kommentaar


                                Mis Seedorfi puutub, siis tõesti on tal vähe kogemusi ja vb ongi Milan alguseks liiga suur tükk. Ta tuli juba uppuvale laevale ja üritab päästa mis annab päästa. Saime AT Madridilt küll peksa, aga kui realistlikult mõtlema hakkame, siis ega me kaugemale peale 1/16 poleks nkn jõudnud. Mina annaks ka Seedorfile veel järgmise hooaja ja peale seda loeme tibud ja asjad kokku. Muidugi sisimas loodan/unistan, et Carlotti ja Thiago Silvas tagasi tuleksid, aga see ei juhtu nii pea ja vb üldse mitte kunagi. Suvel võiks suur boss muidugi ka väikse rahasüsti teha, aga noh seda tõenäoliselt ei juhtu.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X