320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cru Vaata postitust
    Tiitel läbi referendumi ?
    kole kuidas mulle see nali meeldis,
    slimm.ee

    Kommentaar


      T*ra mingi mu** seletab, ikka saan mina pähe. Tüüpiline soccerneti rahvas.

      Kommentaar


        Kaeba Euroopa Kohtusse! Helista Siimule, vuntsil tutvusi on, saad oma casiga kuskile vahele trügitud.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Tore, kui inimesed pole tervet kuudki foorumis olnud ja omavad tervet ülevaadet siin tegutsevatest inimestest.

          Nali oli hea.

          @Milanello
          Seedorf is considering to field both Balotelli and Pazzini from the start vs. Lazio on Sunday.
          Barbara Berlusconi is also dissatisfied with Seedorf's management, behavior and performance so far (besides Silvio and Galliani).
          Barbara Berlusconi recently had a meeting with Nicola Cortese (former Southampton chairman). He could become a part of the Milan board.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
            T*ra mingi mu** seletab, ikka saan mina pähe. Tüüpiline soccerneti rahvas.
            Tamzu sina või

            Kommentaar


              Ma nüüd unistan, et Lazio fännide protestid toovad endiselt rahalist kahju Lotitole eeloleval mängul Milaniga, AGA mängijad ei lase sellest segada ja keeravad ikka tala sellele masendavalt kehvale moelinna säästuklubile. Kuna MMi nimekirja on vaja saada loodan tõsiselt Candreva ja Klose peale.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                Tore, kui inimesed pole tervet kuudki foorumis olnud ja omavad tervet ülevaadet siin tegutsevatest inimestest.

                Nali oli hea.

                @Milanello
                Ma olen seda foorumit jälginud 2009. aastast ja enamus inimesed siin on ülbed, vastikud ja enda meelest ülimalt vaimukad.
                Ainuke põhjus miks ma siin üldse olen on selle 10% normaalsete pärast. Ja et saada rohkem teada mis toimub, kuna siin on sisukamad postitused osadel kui kuu aega spordiajakirju lugeda.
                Ja mis fänn sa oled, kui kiidad takka Milani libulaevaks/mensa klubiks/jne kutsumist? Saan aru, et "see ju lihtsalt joke", mulle mitte igastahes. Mind ajab närvi selline ülbe seletamine nagu meil oleks siin mingid tähtsad ninad koos. Soccerneti ässad. Väga julmad vennad lihtsalt. Kükitavad siin Eestis ja peavad ennast järgmisteks Sky Sportsi kommentaatoriteks.
                Siin foorumis on see ka keeruline, et kui sa oled uus siis keegi ei ütle sulle kuidas tuleks mida teha ja rääkida jne, vaid saadetakse vi**auku sind põhimõtteliselt. Siis on muidugi sinusugused inimesed kes naeravad kellegi üle kelle üle teised naeravad, et saada teiste silmis mingit... ma ei teagi mida? Kuigi su postitused on täpselt sama mõtetud ja lambised (kohati isegi lambisemad) kui mul. Twitterist oskab iga jorss asju copy-pasteda.

                Saan aru, et mu postitus on TÄIESTI mõtetu ja lapsik ning tuletab teile meelde teie soccerneti algusaegu jne, aga teiesuguste mu**ide pärast siin ei arenegi Eesti fännikultuuris mitte si**agi, te ei ole toetavad MITTE KELLEGI suhtes, vaid hoiate oma "soccerneti alfa" staatust üleval ning olete ülisillas kui suured Eesti jalkafoorumi legendid te olete. Aplaus.

                Kommentaar


                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Väike update.

                    Seedorf: "I never said that I didn't want 75% of the current Milan players. I'm not the kind of person who talks like that about the squad."
                    Berlusconi: "One of the things that I will occupy myself with now will be Milan. They need me - especially in a period like this one."
                    GdS are now also reporting that Silvio Berlusconi wants his daughter Barbara to enter politics. Decision to be made before April 10th.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Barbara on teie ainuke lootus raha soonele saada. Peale eskorttüdrukute bängija poliitikast välja peksmist on Milani rahakassas raha asemel väljaheited ja sõnnik.
                      Täna tuleb korralik saun Reja poolt. Väidetavalt kõige lihtsam mäng üldse. On käinud läbi ka kuulujutud, et Lazio A-meeskond ei tulegi väljakule....vaid saadetakse Simone Inazghi ja Primavera hoopis. Samas fänne ju ei tule ja milleks üldse meeste tervist raisata mängus, mis on juba ammu tehtud.

                      R.I.P SEEDORK! R.I.P MILAN
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Kuigi trollimisand on kasin,
                        siiski trollid sa kui masin

                        Kommentaar


                          Masin töötab täistuuridel ja tangin ainult Statoilis!
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Ei saa ikka absoluutselt aru mis seal toimus. Mäng oli tegelikult täielikult Lazio kontrolli all ning nemad oleksid pidanud võitma. Mingi Seedorfi-luck oli peal lihtsalt, et ta oma punni kätte pigistaks sealt mängust... Keegi ei saanud aru mida tegema peab jne.
                            Ja siis Honda väljavõtmine... Sama hästi oleks pidanud võtma Poli või Kaka' (nagu ka kommentaator ütles). Uskumatu ikka.
                            Peale igat mängu on jutt nagu oleks uuesti alustamine ja tuleb asjad läbi vaadata, aga asjad lähevad kas mitu korda s**emaks või ei toimu absoluutselt mitte mingit arengut. Kuigi mul enne oli mingi tolerants Seedorfi suhtes siis ütlen ausalt. Seedorf out! Tegemist ei ole mingi endise Serie A treeneriga kes on keskpärase eelarvega tiimist teinud normaalse viienda koha nimel võitleva satsi. See mees ei saa ikka absoluutselt hakkama (vahet ei ole, et juba enne oli perses, temaga on läinud nata hullemaks see mängupilt) ning mängijatel autoriteet vist puudub ta vastu kui vaadata kuidas nad suhtlevad temaga.
                            Ikka väga masendav lugu.

                            Kommentaar


                              Mis sa lootsid, et kui Seedorf tuleb, siis ta võidab kolmiku v? Ootame ikka suve ilusti ära ja siis näeb mis tiimis toimuma hakkab.
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Mis sa lootsid, et kui Seedorf tuleb, siis ta võidab kolmiku v? Ootame ikka suve ilusti ära ja siis näeb mis tiimis toimuma hakkab.
                                Sulle ikka meeldib lihtsalt vaielda. Vahet ei ole mida keegi ütleb (v.a. mõni siin foorumis keda kummardad), sa pead vaidlema, isegi kui see su eelnevate sõnavõttudega vastuolus on.
                                Ma ei lootnud, et ta kolmiku võidab (küll sa oled ikka kinovend), aga tavaliselt treenereid vallandatakse keset hooaega, et võtta uus treener kes teeb asjad PAREMAKS.
                                Isegi kui Milan mängiks Serie B-s ja võitleks seal väljalangemisest pääsemise nimel, sa ikka seletaks, et ootame suve ära, läheb paremaks. Kui juba praegu midagi vaikselt ette ei võeta, ei päästa see "maagiline suvi" ka Milani.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X