320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
    Ta pole kunagi olnud selline super-ründaja nagu Ibrahimovic
    Cmon, Balo on alles 23a vana, anna talle ikka väheke aega saada super-ründajaks.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ära muretse mu noor sõber. Enne tuleb surnu persest peeru, kui Balo lambist maha jäetakse.
      Võib selle endale alapealkirjaks panna?

      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
      Cmon, Balo on alles 23a vana, anna talle ikka väheke aega saada super-ründajaks.
      Pole väitnud, et temast ei saa "super-ründajat", lihtsalt hetkel ei ole ta seda kohe kindlasti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
        Võib selle endale alapealkirjaks panna?
        Aga muidugi. Äärmiselt viisakas, et küsite.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Aga muidugi. Äärmiselt viisakas, et küsite.
          Tänud

          Kommentaar


            Balotilli ajuvaba närvikava võib rikkuda meeskonna harmoonia. Ja kui see vähegi jebib koondist siis Prandelli võiks selle kloun-ahvi välja jätta. Teeb keegi teine mänguvea väljakul on ta närvis teiste peale, teeb ise on ikka teiste peale vihane. Mõttetu pugejas, Atletico vastu oli üks suur null, divija ja närveldis, aga kui mäng läbi siis jooksis esimesena Costa juurde särke vahetama....ma olen ju staar mingid bonerid ega emamunnelsonid küll siin vahele ei trügi. Ja kui itaalial mäng käima ei hakka MMil võite olla kindel, et tema on esimene kes alla annab ja nutma hakkab.

            FUCK OFF BALOTILL!!!!!!! Ta pole itaallanegi. Meil on Rossi, Cassano(vahetaks balo vastu any time), Insigne, Oss(jah eelistan teda ennem), El Shaawa.

            Ja mis põhiline, Wikipedia ei pea teda meeskonna osakski
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Balotilli ajuvaba närvikava võib rikkuda meeskonna harmoonia. Ja kui see vähegi jebib koondist siis Prandelli võiks selle kloun-ahvi välja jätta. Teeb keegi teine mänguvea väljakul on ta närvis teiste peale, teeb ise on ikka teiste peale vihane. Mõttetu pugejas, Atletico vastu oli üks suur null, divija ja närveldis, aga kui mäng läbi siis jooksis esimesena Costa juurde särke vahetama....ma olen ju staar mingid bonerid ega emamunnelsonid küll siin vahele ei trügi. Ja kui itaalial mäng käima ei hakka MMil võite olla kindel, et tema on esimene kes alla annab ja nutma hakkab.

              FUCK OFF BALOTILL!!!!!!! Ta pole itaallanegi. Meil on Rossi, Cassano(vahetaks balo vastu any time), Insigne, Oss(jah eelistan teda ennem), El Shaawa.

              Ja mis põhiline, Wikipedia ei pea teda meeskonna osakski
              Balotellit ei pea itaallaseks, aga Sharaawyt pead. See on ka päris hea.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                Balotellit ei pea itaallaseks, aga Sharaawyt pead. See on ka päris hea.
                El Shakiira soontes voolab Itaalia verd.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Täiskohaga rossonerid võiks oma avatari ka ära vahetada siis.

                  As aw.jpg

                  Kommentaar


                    Kes on need ülemakstud sotsiaalmeedia staarid kelle vastu protesteeritakse? Balo, Robi...kes veel? Jasper on sotsmeedia kunn, ehk täiendab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Kes on need ülemakstud sotsiaalmeedia staarid kelle vastu protesteeritakse? Balo, Robi...kes veel? Jasper on sotsmeedia kunn, ehk täiendab.
                      Constanti süüdistatakse selles. [otsi eika postitatud pilt]. Muntari maybe. El Shaarawy ja Saponara on sellest generatsioonist. üldiselt on see lambisüüdistus, mis tuleneb vajadusest kedagi süüdistada.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                        “I still haven’t decided anything,” Prandelli said. “The only guaranteed starter is Buffon. As far as the rest of the 23-man squad goes, all of the other players are under observation - including Balotelli."

                        Pole kunagi väga sellest loogikast aru saanud, et kui klubis ei ole just kõige paremad ajad siis koondisesse ähvardatakse mitte võtta. Ülimalt hea näide on Torres. Chelsea eest oli/on ta ikka täielik pa*k, aga Hispaania eest mängib nii nagu alati. Sama oleks arvatavasti ka Balotelliga. See kui tal Milanis ei lähe hästi kuna seal on asjad ikka väga mäda, ei tähenda see, et ta ei suudaks koondises hakkama saada. Ta pole kunagi olnud selline super-ründaja nagu Ibrahimovic vms, kuid Itaalia koondises on ta küll oma koha ikka igati ära teeninud
                        Kui igapäevases jalgpallis hakkama ei saa, siis koondises, rahvusvahelisel tasemel ja harvades mängudes oled ikka vana sära edasi ?
                        Kui mees on sitt, siis vaadatakse ikka nende poole, kellel ei ole nii sitad ajad. Muidugi, reaalselt Balot maha ei jäeta ja peale Rossi vigastust on Itaalial taas väga peenike selle ründesektoriga.
                        Ja Torres on juba aastaid ka koondises pask.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Balo paistb eriti pask välja, kuna meeskond ümber on pask. Rossi saab eeldatavasti ikka jalad alla suveks.

                          Kommentaar


                            Kus karuput*sis see Podolski sul koondise eest nii hullult skoorib? Klubi eest on vaikne ja ei ole ta mingi kindel tegija Löwi nimekirjas.
                            Muidugi on Balotillil vaja häid sööte jne....milan on saast ja nägime seda kõik atletico mängus, AGA jälgisin eraldi seda närvklouni...JA ta sai päris mitu söötu millest oleks pidanud välja võluma võimaluse värav löömiseks...selle asemel puterdas palli ja sittus ennast täis. Ta saab väga korralikult palka ja ta on ju nö talent, kes peaks 3-4 heast võimaluses klassi näitama. Ja samamoodi on ta olnud under bar muudes milani mängudes ka. Aga ei...mott oli maas ja masekas peal...umbes, et "tra mul pohhui olen nii kõva vend ma suvel PSGsse siis hakkame Ibraga littima, vot nii teengi. Siin sitaaugus ju pankrot majas"
                            Loodan siis Prandellile või siis vigastusele. Loodetavasti me teda ei näe Brasiilias....no turistina võib ta kuskil publikus ju närveldada.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Kus karuput*sis see Podolski sul koondise eest nii hullult skoorib? Klubi eest on vaikne ja ei ole ta mingi kindel tegija Löwi nimekirjas.
                              Muidugi on Balotillil vaja häid sööte jne....milan on saast ja nägime seda kõik atletico mängus, AGA jälgisin eraldi seda närvklouni...JA ta sai päris mitu söötu millest oleks pidanud välja võluma võimaluse värav löömiseks...selle asemel puterdas palli ja sittus ennast täis. Ta saab väga korralikult palka ja ta on ju nö talent, kes peaks 3-4 heast võimaluses klassi näitama. Ja samamoodi on ta olnud under bar muudes milani mängudes ka. Aga ei...mott oli maas ja masekas peal...umbes, et "tra mul pohhui olen nii kõva vend ma suvel PSGsse siis hakkame Ibraga littima, vot nii teengi. Siin sitaaugus ju pankrot majas"
                              Loodan siis Prandellile või siis vigastusele. Loodetavasti me teda ei näe Brasiilias....no turistina võib ta kuskil publikus ju närveldada.
                              spider.jpg.....

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Loodan siis Prandellile või siis vigastusele. Loodetavasti me teda ei näe Brasiilias....no turistina võib ta kuskil publikus ju närveldada.
                                Esimest (ja viimast) korda nõustun Uuu-ga 100%. Balotelli koju jätmine oleks üks samm viienda tärni poole. Loodetavasti saab Rossi ennast suveks vähemalt 50% peale ja siis on Prandellil juba rohkem valikuid. Kuid kahjuks on Prandelli üks värjdas pedearmastaja ja ta ei suuda koju jätta selliseid talente nagu Metroliivio (millal ta üldse kunagi jalgpallur on olnud??) , De Shitgaylo ja Analbate. Tundub et senikaua kuni Spaletti pole tüüri tulnud peab veel neli aastat ootama et tärnid ära teenida. Kahju, tõesti kahju.

                                edit: kui Pederellil on vaja koondisesse vägisi värvi lisada, siis hetkel on väga heas vormis Stefano Okaka Chuka. Miks leppida odava koopiaga, kui on võimalik kaasata originaal ! Chuka Chuka!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X