320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eesti poisid tõenäoliselt


    http://www.ohtuleht.ee/211121/alasti...kihlveoga-auto
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      AC Milan News ‏@Milanello Besiktas have offered Robinho a 3-year contract worth €2.5m per year. Their offer to Milan is €4m. [Mediaset]

      Kommentaar




        alustatakse Uuu SS juustukottide vastu. kuna kolmas mäng on gobbiga, siis mänguritel tasub kindlasti vaadata ja kaaluda Balotelli red card koefitsienti. kolmapäevased mängud(kuhu on Ryanairiga ehk hõlpsaim peale lennata) peaks olema Empoli - Milan; Cagliari - Milan; Milan - Genoa.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          @Milanello

          Milan are still considering to sign Taarabt (Galliani recently spoke with him). QPR want £3m (roughly €3.8m) in order to sell the player.

          Galliani: "I had a long talk with Pippo yesterday, and I'm sure that we will do well this season."
          No tore kui on. Mina küll kindel ei ole.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Säästuprojekt.
            Galliani_ülemineku aken avaneb augusti viimasel nädalal.
            No tore oleks kui teist korda sama lükke kui ibraga suudaks teha.

            Kommentaar


              Keegi, kes Milani finantsi rohkem jagab võiks öelda, kas meil on raha ja lihtsalt ei kuluta või pole üldse raha mida kulutada?
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Ma ei ole pm üldse kursis BilanMaxima finantsaruannetega, AGA üks tuttav audiitor kes mai 2014 lappas pabereid ütles, et kui sellel ettevõttel(edaspidi loe:AC BilanMaxima) on finantsilist/likviitset võimekust on tema ussike mille Hitler Argentiina kuurortis maa seest isiklikult kaevas ja konksu otsa pani, et mõned karpkalad püüda.
                Vaevalt, et seis nüüd üldse paranenud on....eks Kaka võttis viimases hädas seifist kaasa viimasedki sendid ja Maldini trussikud mida Galliani ikka ja jälle nuuskis ja nuttis. Ega käsi just ei reachi tänaste "staaride" Kontakti või Munntati sitaste trussade järele.
                Milaanos on seis väga kurb. Kui Trahiir ja Printer kujutavad ette, et neil on mingi projekt ja rahad liiguvad siis so be it. Ac BilanMaxima, aga on kõigis mängudes nii tappa saanud, et röga tuleb kurku. Algkoosseis ajab öökima...varumehi pole.
                Edu dekadentsil! Teie seisu vaadates peab õnnelik olema, Lotito-Lazio ei olegi kõige hullemas seisus.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Tsau Uuu, tore ka, et leidsid aega üle pika aja läbi astuda.

                  Öösel siis 1:30 Milan vs Lpool. Loodame, et kordame aastat 2007 mitte 2005'e.
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Mu noor sõber...

                    Tähtis pole kes mängu võidab, vaid et cannumanil bet pihta läheb eks.

                    Kommentaar


                      Kelle ja mille vms peale siis cannuman bettis?
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        pole veel panust teinud. Milan over 1.5 või Milan to score in both halves näiteks kui head hinda pakutakse.

                        EDIT: ja loomulikult seda siis mängu ajal, lastes koefil piisavalt kasvada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Milan to score in both halves
                          Sellega lasid kärna ju eelmine mäng, mina ei usaldaks enam.
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Berlusconil ja Gallianil on diil. Berlusconi annab juunis Kuldlipsule X summa üleminekute jaoks. Kõik, mis sellest summast esimeseks septembriks alles on, võib Galliani endale jätta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                              Sellega lasid kärna ju eelmine mäng, mina ei usaldaks enam.
                              Kui palju sa bettimisega plussis oled?

                              Kommentaar


                                Paar korda olen elus bettinud ja kordagi pole kaotanud.

                                e,
                                Bettimine ei istu mulle väga, tapab minu jaoks mängu põnevuse.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X