320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Jumal tänatud, et see hooaja viimases mängus toimus, muidu saaks jälle ta lööke 6 korda mängukohta näha, mis kõik võssa lähevad.
    Seedorfist gifi selles videos-aeg-0,25-0,30.

    Aitäh.
    eks neid näeb nii või naa.


    särk on tiptop. 5.3 miljardi dollari brändi ehitanud üleilma keigardisainerid tunnevad oma ala. kui kohalikele talupoegadele ja ženjadele ei sobi, siis enda viga(mulle see triipude süsteem hästi ei istu). "see plönn" on eriti ilus. ju siis otsustati, et pole paslik oodata järgmised 500 aastat, kuni mõni ITA sats selle endale lunastada suudab.

    (ja 'Il club più titolato al mondo' ongi läinud )
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Mexes ja De Sciglio peavad uue hooaja esimese mängu vahele jätma, kuna said selle hooaja viimases mängus punase.
      Ultragay värk. Eriti see De Sciglio "punane" seda ei kannata vaidlustada kuidagi?

      Kommentaar


        Seedork täitsa vägev treener....päästis võimsa ja vägeva milani karika eelringidest....LOLZZZZZZZZZ
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Seedork täitsa vägev treener....päästis võimsa ja vägeva milani karika eelringidest....LOLZZZZZZZZZ
          OMATUD!!!!!
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            OMATUD!!!!!
            102-57=45

            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Näita mulle hooaega, millal liidrist 60 punkti maha jäänud sats relegatsiooni ei saanud. AC Milani kurss = relegatsioon.
              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Kuule tarkpea, näita mulle hooaega, kus liider lõpetas 103+ punktiga.

              Aitab küll sellest amatöörlikust jobuennustamisest.
              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ai tra, minu paha.

              Pool hooaega saab alles 19. vooru järel läbi. Tra, teie seis on veel nutusem kui mu esialgsed arvutused näitasid. Kui nüüd 2 mängu tala saate ning siis olete liidrist maas 33 punkti, siis kevadeks tähendab see -66 punkti. Sellega võib isegi liigas viimaseks jääda.

              Ühesõnaga, ma jõulude ajal ei hakanud seda teemat torkima ja lasin teil rahulikult selle ilusa aja täis tiksuda, aga uuel aastal uue hooga ning Interi merdad eelmisel aastal ei tahtnud ka mitu kuud tunnistada, et mu arvutused ja ennustused on hirmuäratavalt täpsed.

              Valmistuge halvimaks.
              No ma ju ütlesin, et sa rumal inimene...

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                No ma ju ütlesin, et sa rumal inimene...
                Õnneks ma ei tunne sind ja ei hakka sind arvustama.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Väravavahtidest:
                  Abbiati-ilmselt aasta pikendust lepingule
                  Amelia- ilmselt minema
                  Gabriel- ilmselt Cataniasse laenule

                  Ehk ilmselgelt tuuakse uus esi/teine number
                  Abbiati pikendas lepingut kuni 2015 30 juuni

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Abbiati pikendas lepingut kuni 2015 30 juuni
                    Abbiati parim enne sai juba kaks hooaega tagasi läbi ju? Miks selline pikendus. Samas kui raha on, siis miks mitte.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Abbiati parim enne sai juba kaks hooaega tagasi läbi ju? Miks selline pikendus. Samas kui raha on, siis miks mitte.
                      Raha pole. Euroopat pole. Kui raha on, ostad Valdese või Casillase.

                      Kommentaar


                        Klubi kartis, et muidu tulevad TottiPippo overid ja süüdistavad Milani taas mängijate mitteväärtustamises...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          Klubi kartis, et muidu tulevad TottiPippo overid ja süüdistavad Milani taas mängijate mitteväärtustamises...
                          Tublid! Natuke vale koha pealt hakkasite aru saama, aga noh parem Hilja kui Leida ju.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Tublid! Natuke vale koha pealt hakkasite aru saama, aga noh parem Hilja kui Leida ju.
                            E : Ja sa tõesti võrdlesid(ironiseerivalt või mitte, see pole point) Pippot ja Abbiatit ühes samas lauses? Debil jääb Debiliks...
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Eks jah, kohatu minust. Abbiati on ikkagi olnud pikaajalisem Milani liige.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                                Agazzi vist pidi tasuta tulema.
                                AC MILAN COMUNICATO UFFICIALE

                                AC Milan comunica di aver acquisito Michael Agazzi, che ha firmato il contratto fino al 30 Giugno 2017.


                                http://www.acmilan.com/it/news/breaking_news_show/59192
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X