320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AC Milan News ‏@Milanello Tassotti: "We wanted to give Van Ginkel some playing time to help him to adapt, but there might be some changes in midfield next week."
    Keskväljale on nimekirjas 8 meest
    Bonaventura- ründav? aga sööta jagada ja mängu ehitada ei mõista?
    De Jong-ok, aga kaitsev-lähkuv
    Essien-meh
    Montolivo- novembi keskpaigani? väljas
    Muntari-teeb iga 8 mängu korraliku ja ülejäänud aja on Muntari
    Poli-ajab asja ära coppas ja vahetusmehena
    Saponara - ääääääää
    Van Ginkel-pole mängimas näinud.

    Kuniks Montolivo terveks ei saa, on seis puhta pekkis. Kui ta saab terveks ning on sama sitt kui eelmine aasta, siis pole suurt vahet. Loodetavasti selgub see enne kui talvine aken kinni läheb. Muidu on ikka pekkis.
    Räägitakse, et üritatakse tuua järjekordne tasuta mees, seekord Liverpoolist mälujärgi nimega Suso (võin tähega eksida). Talvel/suvel. Ründav poolkaitsja. Eks paistab

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Suso (võin tähega eksida). Talvel/suvel. Ründav poolkaitsja. Eks paistab
      Mina olen aru saanud nii, et kui teda talvel tahame, siis peame mõned milkut maksma. Suvel saaksime tasuta.

      Kuradi kahju, et Ricky ära läks. Oleks saanud Honda madalamale panna ja Ricky 10-ks või RW-ks.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Imelik et mu suurim fänncub Milanistad, nii rahulikult eilsesse andmata penaltisse suhtuvad?! Samas ega Rizzoli suhtes ei saagi ootused liiga kõrged olla. Tough luck Grossi!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Mis siin ikka kireda selle üle, regular värk. Aga vähemalt on ära mainitud jälle.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Keskväljale on nimekirjas 8 meest
            Bonaventura- ründav? aga sööta jagada ja mängu ehitada ei mõista?
            De Jong-ok, aga kaitsev-lähkuv
            Essien-meh
            Montolivo- novembi keskpaigani? väljas
            Muntari-teeb iga 8 mängu korraliku ja ülejäänud aja on Muntari
            Poli-ajab asja ära coppas ja vahetusmehena
            Saponara - ääääääää
            Van Ginkel-pole mängimas näinud.
            Bonaventura tundub pigem siuke vend, kes mängib ründekolmikus, kui keskväljal.

            Aga täitsa nõus sellega, et kaotus tuli keskväljalt. Minu jaoks oli arusaamatu, miks toodi Torres ja Pazzini väljakule, kui pallid ründajateni üldse ei jõudnudki. Torres tegi palliga mingi jooksu, aga no Pazzini vist ei saanud kordagi palli?

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Imelik et mu suurim fänncub Milanistad, nii rahulikult eilsesse andmata penaltisse suhtuvad?! Samas ega Rizzoli suhtes ei saagi ootused liiga kõrged olla. Tough luck Grossi!
              Menezi ja hiljem ka Torrese(?) vastu jäeti kindlad penaltid andmata jah. Rizzoli suhtes peaksid ootused just kõrged olema, ikkagi parim kohutnik Itaalias. Tõsiselt kummaline, et just tema 2 nii idiootset viga sisse lasi.

              Lisaks veel kollane Torresele selle eest, et bitchellinile molli sõitis. Iga normaalne mängija teeks nii. Kohtunikud peaksid selliste tegude eest just molli sõitjaid takka kiitma.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Bonaventura tundub pigem siuke vend, kes mängib ründekolmikus, kui keskväljal.
                Noh, seda minagi. Ma võtsin selle nimekirja MIlani kodulehelt. Ma pigem eeldasin ka, et ta on seal ründajate nimekirjas.
                Ehki neid "wingereid" on nagu päris mitu ka ilma temata-Menes, SES, Niang, Honda-kahele kohale+Pazzo-Torres keskel ja kui siia panna veel Bonaventura, läheb ikka ilgeks rebimiseks. Konkurents on muidugi tore, aga jubedalt ründajate suunas kaldu.
                Ehk, teadmata midagi Bonaventurast, kas ehk ei proovita temast midagi keskväljale aretada? Ja kui vaja, siis võib SES asemel kasutada, nagu vs Parma (ja loodetavasti ka teisipäeval, sest nagu ma aru sain, pole SES ikka veel päris taastunud oma vigastusest).

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Imelik et mu suurim fänncub Milanistad, nii rahulikult eilsesse andmata penaltisse suhtuvad?! Samas ega Rizzoli suhtes ei saagi ootused liiga kõrged olla. Tough luck Grossi!
                  No mis seda ikka taga nutta, see ei muuda midagi

                  Uurisin selle Suso kohta, noor ja tehniline poiss. Seega, kui tasuta saab või mõne milkuga, siis miks mitte.
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ericc Vaata postitust

                    Uurisin selle Suso kohta, noor ja tehniline poiss. Seega, kui tasuta saab või mõne milkuga, siis miks mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      No ta leping lõppeb 30.06.2015
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Mis seal siis nii imelikku oli, et puhkus hakkas esmaspäevast, päeva täpselt peale Grossi-Lazio? Puhkus oli ammu plaanis....isegi hea, et nii läks, et kaotasime. Pinget vähem. Aga noh eks kvaliteetmeeskondadel(Lazio, Manu, Real) ongi mootorit raskem käima saada, kui abordijäänus underdogidel(Grossi)
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          No ta leping lõppeb 30.06.2015
                          Oeh.
                          Täpselt. Suvel lõppeb leping
                          Ehk on miljon varianti, mis võivad asja persse keerata. Esiteks võib Liverpool reaalselt tahta mingit raha tema eest talvel saada. Ning kui noormees just ise "ma olen eluaeg tahtnud Milanis mängida ja Inzaghi on mu elueeskuju" tüüpi ei ole, on asi persses. Ja ta müüakse mingi ilge papi eest lanbi inglise satsile, sest neil tuhhi on.
                          Või müüakse odavama raha eest Juvele või Roomale, sest neil on viiamsetel aastatel kombeks andekaid noori odavalt osta/tasuta saada ning need siis ilge papi eest maha müüa (Juve ehk pole veel teinud, aga sobis näitena hästi heast majandamisest). Ehk siin on jälle raha mängus ja asi on persses.
                          Isegi, kui ta talvel maha ei müüda on ikka paar kahtlast nüanssi.
                          Näiteks, kui palju raha soovib saada mängija palgana.
                          Esiteks ei ole itaalias just teab, mis suured palgad mängijatel ning mingi lambi Southampton võib vabalt nädalas sama palju raha maksta kui Milan kuus. Ehk jälle persses.
                          Teiseks võibolla tahab ta näiteks euroopa jalgpallist osa saada (see, et milan seal mängib pole kohe üldse kindel)

                          Ehki Galliani üritab meeleheitlikult tasuta meestega mansat kokku ajada, siis kõrget lendu sellega ei tule.
                          Loomulikult on ka variant, et müüakse näiteks Abate/De Jong või mõlemad talvel maha ning investeeritakse see noormehesse, aga siis on niiehknaa jälle kõik persses.
                          Parim variant oleks talvel laenule pooleks aastaks, õigusega ära osta. Make it happen Galliani.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            20-aastane, 14 liigamängu, ühe jalaga. Eelmisel hooajal oli laenul, sel hooajal pole platsile saanud, kuigi Liverpooli keskväli ikaldab iga mänguga aina enam. Võtke. Jaanuaris saate Bosmaniga.
                            Mul kangastus midagi sellist:

                            A no selle kirjelduse peale on ta Gallianil juba kiirvalikusse telefonis salvestatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Loe näppude peal kokku, mitu korda ta puudutas parema jalaga. Ühtegi sõrme kasutada pole lubatud.
                              Kotte näppis vähemalt kaks korda.

                              teistel teemadel.
                              Menez võib HOMSEST!!! mängust eemale jääda. Kahtlustatakse et võib olla mingi kergem jama ning ei taheta riskida. Ehk siis antakse ilmselt Torresele võimalus alustada, äärtelt toetamas SES?-Bnaventura? ja teisel pool Hondaaaaaaaaaaaaaaaa.

                              AC Milan News ‏@Milanello Menez has a minor thigh problem and he could be skip the match vs. Empoli (as a precautionary measure). He will be examined later today.

                              Kommentaar


                                Vaeval, et SES'ga homme ka riskitakse? MiniAllegri - Torres - Honda äkki?
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X