320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis see elukas peaks kõiki mänge näitama?

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Mis see elukas peaks kõiki mänge näitama?
      Minu teada mitte. Küll aga peaks kõik mängud olema mingi aja jooksul korduses ja läbi puuritud.

      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Tegelt võiks Prandelli (kes Gila särama nühkis) väikse vahetustehingu Toniga organiseerida küll. Mul poleks selle vastu midagi
      See oleks täielik lollus minu meelest. Mängijate omadustele rõhku panemata noor vana vastu ei ole meie jaoks mingi lahendus. Võib-olla selle hooaja teise poole isegi päästaks, aga siis oleks veel surem auk, kust välja ronida. Kui unistada, siis Prandelli Milanosse lootsiks Ja kuna Gila on soone peal olles teises voorus ka 17 kolli löönud(2003-2004), pole põhjust muretseda. Cassano annakski noore ja siiani "oma-täielikku-potensiaali-mittenäidanud" mehena võimaluse tulevikus Interi tiitlitest eemal hoida. Riskibisnes, aga kui meie teda ei võta, läheb ta konkurentide juurde.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        See oleks täielik lollus minu meelest. Mängijate omadustele rõhku panemata noor vana vastu ei ole meie jaoks mingi lahendus.
        Eks smiley minu postituses natuke vihjas, et asi ühe poole jaoks üsna suur lollus oleks
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Ma ei ütlegi, et Cassano ost oleks mingi halb asi, aga enne võiks kindla mehe võtta. Gilardino peale on ka vaatamata viimaste mängude vormile pisut riskantne lootma jääda. Võimalused on hetkel enamvähem samad (küll natukene suuremad), mis on Recobal kuu aega terved olla hooaja keskel. On juhtunud, kuid ebatõenäoline. Cassanoga saaks ründeliini tulevikuks ehk äragi kindlustada (Gila ja Oliveira kah mõlemad noored.... Boriellost asja ilmselt ei saa rohkem kui keskpärasest mängijast dopinguvõtja) Iaquinta annaks ehk midagi juurde, kogemust suurel tasemel ka on.
          sigpic

          Kommentaar


            Sahistatakse Mexese nimega. Minu arust jääb see asi toimumata, kuid järjest tõenäolisemaks muutub Belletti ühinemine Milaniga. Homme hakkab see meeletus siis pihta, kus saame näha, mis lõpuks toimuma hakkab

            Kommentaar


              Ülehomme hakkab pihta. Homme on ju puhkepäev.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Ülehomme hakkab pihta. Homme on ju puhkepäev.
                ei siin puhata, kes ees see mees
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Head vana lõppu ning edukat uut aastat kõigile Milani poolehoidjatele!

                  Kommentaar


                    Belletit kahjuks ei saa kuna Frank Rijkaard tahab Gianluca Zambrotta ja Lilian Thurami vigastuste tõttu oma meeskonnas kaitseliinis varuks hoida

                    Kommentaar


                      Poleksi olnud parim variant.

                      Täna aga teatati lõplikult Grimi ostmisest. Lisaks ütles Ancelotti, et uusi mängijaid pole plaanis osta, kuid 31. jaanuar on alles kaugel. Juhtuda võib ju kõike

                      Tänasel treeningul osalesid taas Maldini, Costacurta, Favalli ning Ambrosini. Treening toimus siis Maltal. Kuuendal sõidetakse tagasi Milanose, et tõmmata kott pähe Juvele ning seejärel viib tee tagasi Maltale, kus on ees ootamas mäng kohaliku meeskonnaga nimega Birkirkara.

                      Juve mänguks on vastased teatanud, et kaasa ei võeta Camoranesit, Giannichedat ja Marchionnini. Lisaks on vigastatud Legrottaglie, Tudor ning Belardi. Mängu peaks nägema CCTV5 pealt.

                      Praeguseks kõik, tsauka punamustad

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Poleksi olnud parim variant.

                        Täna aga teatati lõplikult Grimi ostmisest. Lisaks ütles Ancelotti, et uusi mängijaid pole plaanis osta, kuid 31. jaanuar on alles kaugel. Juhtuda võib ju kõike
                        Naljakas, aga Oddo kinnitab teisi plaane.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Hei teie milaanlased, oskate sosistada mulle midagi Kaka kohta?

                          Öeldakse, et pakkumisi tuleb nii Hispaaniast kui ka Inglismaalt.
                          Ega te ei tea midagi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                            Hei teie milaanlased, oskate sosistada mulle midagi Kaka kohta?

                            Öeldakse, et pakkumisi tuleb nii Hispaaniast kui ka Inglismaalt.
                            Ega te ei tea midagi?
                            Galliani ütles selle kohta üle minu laiba, aga eks pakkumisi tuleb nagu eeldada võib. Realist on räägitud juba mustmiljon korda.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Mul tekkis küsimus, kui lugesin , et peale Grimi on Oddo ikkagi veel shopingu listis aga lihtsalt jäi kõrvu kõlama , et ta on Lazio kapten , et kas ka Nesta polnud tol hetkel kapten või ma eksin?
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Ma söön oma mütsi ära, kui Kakà minema läheb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X