320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maanus Vaata postitust
    Mul tekkis küsimus, kui lugesin , et peale Grimi on Oddo ikkagi veel shopingu listis aga lihtsalt jäi kõrvu kõlama , et ta on Lazio kapten , et kas ka Nesta polnud tol hetkel kapten või ma eksin?
    Nesta oli küll Lazio kapten. Bersluconi on öelnud selle transferi kohta, et Milan ei ole klubi, kes ostaks teiste ikoone, aga kuna Nesta lükati finantsprobleemides listi, siis ei saanud jätta teistele. Berlusconi on ikkagist poliitik nii, et ärge tema sõnu kullana võtke. Nesta ise on avaldanud soovi lõpetada karjäär "kodus". Oddo on pallinud Milani primaveras.

    Lazio ja kaptenite teema on üldse valus, kui ma ei eksi. Eks lazialid oskavad täis statistika anda, kuidas keegi sai kapteniks ja seejärel ära läks.

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Ma söön oma mütsi ära, kui Kakà minema läheb.
    Guess who's back?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kui nüüd veel siia kõrvale meenutada, et Totti nimega flirditi siis jah, hakkaks nagu eraldi nõue(loe eeldus) tekkima mängijatele kes võiksid Milan eest mängida.
      Nüüd jääb veel oodata , et ka Buffon kapteniks tehakse , (või on juba, sest pole nagu Juve teemat jälginud ?).
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Birkirkara(sai õigesti?)-Milan 0-5

        Mõttetu mäng, et pikalt analüüsida. Tore, et Pippo ja Oli(mida miss?) skoorisid ning, et Favalli(hea koll) terve on. Mängu ei näinud ja Grimi debüüt on erinevate allikate põhjal lahkarvamusi põhjustav.

        Homme Coppa Arezzo vastu

        Edit: Ringhiole õnne!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          2-0 Arezzo kotis. Normaalne. Minu tegi võit Coppa Italias ootamatult rõõmsaks, sest Arezzole ometi kaotada ei tohi ja poolfinaalidest, kuhu nüüd tunduvalt kergem jõuda, algab juba tõsine mäng. Väravate autoriteks olid Gilardino ja teda teisel poolajal asendanud Pippo. Mängu parim oli vast Seedorf, kolme läbisööduga(mõlemad väravad ja see). Pirlo oli ka hästi mänginud. Nii palju kui mina nägin(~20 viimast minutit), siis Oliveira oli suht mannetu. Näha oli teda küll, aga väravat vormistada ta ei suutnud ja pallikaotusi kogunes ka palju. Vahepeal lõi ka Arezzo kolli, aga siis oli vile(minule tundus kerge) juba olnud ja arvatavasti oleks Favalli saanud selle joone pealt päästa.

          Järgmisena pühapäeval mäng Regginaga San Sirol. Viimati lõi Maldini duubli

          Audi tuli meile mingiks imelikuks sponsoriks.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Teate, kuidas kõik jalgratturid on astma haiged ja kui ilmub positiivne dopinguproov, siis tuleb vabandus nagu mingi haiguse tõttu sõi sportlane keelatud ainet. Borielloga nii lihtne ei olnud. Temal on tüdruksõber, kellel juhtus olema suguhaigus. Kuigi naisele oli soovitatud seksist hoiduda mingiteks päevadeks, olevat Boriello olnud vastupandamatu. Harrastati seda siis kaitsevahenditeta ja Marco sai ka endale haiguse. Tark naine soovitas selle peale oma kreemi, kust väidetavalt sattus verre/uriini(ma ei tea kumma järgi test tehti) keelatud aine. See on liiga piinlik, et mitte olla tõsi.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              ma ei tea kas siin ropendada tohib, aga puts kui piinlik

              Kommentaar


                Fuck, andke kicki mehele!

                Kommentaar


                  Oddo pole müügilistis ja kui Milan loodab sandikopikaga Oddot Laziost minema vedada siis jah jääb ära. Fabio Liverani lahkus ise, kuid Violas pole just kõige paremini läinud. Loodan väga, et Nesta lahkub peale perse kukkunud Milani hooaega Laziosse tagasi. Kahju, et Cragnotti Lazio kriisi ajas ja Lazio sümbol müüki asetati
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Kes teema luku pani vahepeal!?

                    Kurat mingi terroriakt on käinud üle Itaalia foorumi. Mitu teemat käisid vahepeal lukus.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      lukus on ühe k-ga interi mees
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        lukus on ühe k-ga interi mees
                        Ja lause algab suure tähega.

                        Homses mängus ei löö kaasa Kaka, Dida ega ka Kaladze. Number kümmet hakkab mängima Seedorf. Ah, mis ma jahun-siin on pikk artikkel Ancelotti ütlustest vigastuste, üleminekute ja line-upi kohta.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Jätkati sealt, kus pooleli jäi. Loodetavasti jätkub nüüd võhma rohkem kui hooaja alguses. Kohe mängu alguses sai üle pika aja nautida Pirlo karistuslöögi talenti. Seejärel avas Maldini kiirrünnaku, mille realiseeris Seedorf, kombineerides osavalt Jankulovskiga. Reggina ka ohutu ei olnud ja väravas oli meil siiski Zejlko Kalac, kes jälle meetri peale vastasele palli kinkis. Ehmatusest saatis Reggina mängija selle siiski posti(näib, et need soosivad juba meid).

                          Teisel poolajal oli võimalusi mõlemale poolele. ~60 minuti paiku vahetati Pippo välja, kes solvudes kohe riietusruumi tõttas. Minu arvates oli ta sinnamaani tunduvalt paremini esinenud kui Gila. Mängu tuli siis Gourcuff, kes kohe teravusi hakkas looma ning tempot kiiremaks kruttis. Äkitselt paugutas Bianchi 2-1 ja tekkis uskumatu pinge. Õnneks Gourcuff röövis palli vastastelt ning andis Gilale ülitäpse söödu. Lõpus sekkus mängu ka Oliveira, aga jällegi jättis finishing soovida. Üldkokkuvõttes tuleks kiita number 10, kes selle koha auga välja mängis-võitis väravani viinud karistuslöögi, lõi ühe ja juhtis hästi mängu. Lisaks võib kiidusõnaga meeles pidada ka Kalacit, kes raskel momendil ilusa tõrjega esines.

                          Edit: Youtube (hetkel muud pole saadaval. Ametlikul kodukal peaks ka highlights üleval olema, aga ei saa kätte miskipärast. Eks kui mujale ilmuvad, siis postitan siia ka)


                          3 magusat punkti tõstsid meid tabelis 9. kohale. Järgmine mäng on otsese 4. koha konkurendi Lazioga Olympicol. Tegelikult on vahepeal ka Coppa Italia korduskohtumine Arezzoga ka.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Niipalju kui mul mängu näha õnnestus, tõstaksin esile samuti Seedorfi mängu harjumatu positsiooni peal. Mängu naljakaim/ohtlikeim hetk oligi minu arust see, kui Reggina värava eest palli posti saatis. Nurgalöök keerutati tahaposti, kust mingi vend selle maapõrkega värava keskel seisnud Kalaci poole saatis. Mees sai palli juba ühe käe peale püsima, kuid hakkas seejärel ümber oma telje pöörlema. 180 kraadi pärast pudenes pall maha ning vastane saatis selle posti, kust ta seekord maapõrkega Kalaci sülle maandus.

                            Kommentaar


                              siis oli see küll hea trikk

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                siis oli see küll hea trikk
                                Mitte ainult hea, vaid firmatrikk. (youtube lingis on näha ka seda )
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X