320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    sa mine kah p*tsi
    Mõtlesid, et langeks 12-aastase poisiga ühele tasemele või?
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Gila
      Kakà
      Seedorf-Pirlo-Rino-Brocchi
      Janku-Maldini-Simic-Bonera
      Dida

      Vahetuses Storari, Cafu, Grimi, Ambro, Gourcuff, Pippo, Oliveira

      Mängijate nimekirja* ja Ancelotti sõnade järgi kombineerisin sellise koosseisu. Carlo rääkis alles lootusest, et Ambro saaks ruttu terveks, kuid ülla-ülla, homseks mänguks on mees Rooma kaasa võetud. Favallit vaevab samuti pisikene vigastus, kuid teda meeskonnas ei ole.

      Delio Rossi on siiski meeskonda lisanud Oddo, kuid Carlo jutu järgi jääb viimane otsus Laziole. Kuna nende president kinnitas, et Oddot nad kinni hoidma ei hakka, siis saab vaid oodata ja vaadata, mis toimuma hakkab.

      Homme kell 21:30 siis Lazio-Milan. Tschüss

      *GOALKEEPERS: Dida, Fiori, Storari (n.26)
      DEFENDERS: Bonera, Cafu, Costacurta, Grimi, Maldini, Jankulovski, Simic
      MIDFIELDERS
      : Ambrosini, Brocchi, Gattuso, Gourcuff, Kakà, Pirlo, Seedorf
      STRIKERS
      : Aubameyang, Gilardino, Inzaghi, Ricardo Oliveira

      Kommentaar


        Kurat, mul on nii häbi olla.... Millegi pärast tekkis mul loll arvamus, et Favalli on pensionil. Aga noh palju vahet pole ikka.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Kurat, mul on nii häbi olla.... Millegi pärast tekkis mul loll arvamus, et Favalli on pensionil. Aga noh palju vahet pole ikka.
          35 pole ju mingi pensionär. Vaata kasvõi Maldinit, kes ju tema kõrval lausa vanake
          Costacurta vist lõpuks ikka pani saapad varna
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            35 pole ju mingi pensionär. Vaata kasvõi Maldinit, kes ju tema kõrval lausa vanake
            Costacurta vist lõpuks ikka pani saapad varna
            Costacurta kusjuures täiesti homseks mänguks üles antud Sellepärast on tärn sõna nimekirja taga, et tahtsin selle ka lisada, kuid unustasin. Nüüd panin selle sinna.

            Kommentaar


              Ma vihjasin Favalli mängimisele. Samahästi kui olekski pensionil.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Delio Rossi on siiski meeskonda lisanud Oddo, kuid Carlo jutu järgi jääb viimane otsus Laziole. Kuna nende president kinnitas, et Oddot nad kinni hoidma ei hakka, siis saab vaid oodata ja vaadata, mis toimuma hakkab.
                "Oddo ei mängi, sest küsis üleminekut!"-Delio Rossi

                Aga Costacurta on ikka endiselt tiimis. Mängis ka Arezzo-Milan 1-0(13,8MB) mängus ning tegi just mitte kõige õnnestunuma katse päästa meid värava situatsioonis. Süüd talle siiski päris panna ei saa. Üldse oli see meie poolt täiesti saast mäng ning palju puudu ei olnud ka viigist. Favalli ja Ambro lahkusid platsilt tundes valu ning Fiori teine ametlik mäng Milani eest jäi jällekord ootele. Dida lasi ka keskkaitsjatel palle mängu panna.

                Ronald McDonaldi kohta ütles Galliani, et meie initsiatiivi üles ei näita ja Ancelotti on valmis ka kolme ründajaga nimekirjas või nii. Kui paks oma lepingust lahti saab, siis saab lõpuks Milano esiklubis pallida
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Costacurta kusjuures täiesti homseks mänguks üles antud
                  Krt, ise lubas 2006 kevadel saapad varna riputada. Küll on ikka vanakesel tahtmist
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Ma oleks ülimalt õnnelik, kui milan Nesta Oddo vastu vahetaks.......ja mees LAZIOSSE tagasi saaks.......
                    Hea, et Rossi Oddo välja jättis sest sellise suhtumisega see vend küll enam nii ei mängu mila vastu nagu ta Lazio eest on mänginud.........edu talle siis......peaasi et korralikult rulli välja käiakse ja Foggia on peagi meie
                    FORZA LAZIO!!!!!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Kahju et Rocchi ära ei löönud...........Forza Lazio!!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Njah. Midagi analüüsida mul pole, sest mäng oli sitt ning Ancelotti vahetused sama targad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Mõtlesid, et langeks 12-aastase poisiga ühele tasemele või?
                          maitea kui vana ta on, ei koti, mulle lihtsalt lollused ei meeldi.

                          a võta kuidas tahes, ma suurt ei hooli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Ma vihjasin Favalli mängimisele. Samahästi kui olekski pensionil.
                            Interi kõik mängijad peale zlatani võiks minupoolest pensionile minna.

                            uuu, ära räuska kui vaid lollust kribad.

                            Kommentaar


                              0-0 :/
                              Pole midagi kommida. Dida saab kiituse. Bonera ja Paolo ka. Kõige hullemini ka ei läinud, aga kui Gila kaotatakse pikaks ajaks toob see arvatavasti kaasa ka meiepoolse initsiatiivi Ronaltsi suunal.

                              Kolmeminutilist kokkuvõtet saab vaadata siit ja downloadida siit(~7MB).

                              CL 2003 finaali Milan-Juve saab tõmmata järgnevatelt linkidelt-esimene osa ja teine osa

                              Järgmisena siis Roma ja Coppa Italia 25. jaanuaril
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Pendlad ka on seal ?
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X