320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Huvitav ilmselgus Kas mitte tänu Bremenile ei osale juba see hooaeg 4 Itaalia klubi asemel cli põhiturniiril 3? Kas mitte kaks Saksamaa klubi ei ilutse alagrupi liidritena, samal ajal kui ükski Itaalia klubi alagruppi ei juhi?Mis parameetreid pidi see ilmselgus väljendub?
    Me võime selle vastuseisu teemal soiuda siin päevi ja see ei vii kuhugi

    See sinu kullakallis Bayern üsna hea tõenäosusega astub järgmises voorus vastu Itaalia tiimile ja eks siis elu näitab. Eelmine aasta päästis teid selles samas esimeses play-off roundis Itaalia tiimi vastu kohtunik. Loodan siiralt, et sel aastal asi nii labaselt ei lähe, sest kaua sa ikka seda kahest mehest sõltuvat tiimi hellitad
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Pole tõesti vga pikalt mõtet selle teema üle vaielda. Eks kevadel selgub, kumma riigi klubid olid edukamad. See kohtunike süüdistamine ja kahemehe teema on muidugi äärmiselt lihtne ja lapsik bs, aga sellele ma ei hakkagi vastama jäägu sulle sinu arvamus!

      Kommentaar


        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
        See kohtunike süüdistamine ja kahemehe teema on muidugi äärmiselt lihtne ja lapsik bs, aga sellele ma ei hakkagi vastama jäägu sulle sinu arvamus!
        Kui ebaausa vilistamise tõttu oleks edasi pääsenud Fiorentina, siis oleks mul isiklikult selle pärast häbi olnud, aga ega ma ei ootagi, et Bayerni fännid sedaviisi mõtleksid, sest eks ikka igaüks võtab asja oma tasemel

        See on tõesti minu ja tõenäoliselt absoluutse enamuse arvamus ja jäägu see tõesti nii.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Nofittu
          kustutage mu postitus
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            Ei ajaks sellist udu, et Serie A tiimid kasutasid nõrgemaid satse Euroopa liigas. Juventus vb tõesti, aga siiski paljud suurimad tähed jooksid väljakule. Ülejäänud kolm mängisid viimases voorus oma peaaegu parimates koosseisudes ja vähemalt Napoli ning Palermo küll mütsiga lööma ei läinud (nägin mänge).

            Ei usu, et mängijad on motivatsioonita, sest siiski see päris suvaline karikas ka ei ole, et selle võitmist ei peaks soovima, eriti tiimid nagu Samp, Napoli jms. Fännid küll tõesti ei vaevu neid mänge isegi vaatama minna, aga eks see muutuks ka, kui tiimid hästi mängiks.

            Mängijamaterjal peaks olemas olema, aga minu arvates on probleem puhtalt selles, et need maagilised Itaalia treenerid ei tea udujummigi sellest, kuidas Euroopas mängida ning mängudele minnakse üleoleva suhtumisega. See on lausa huumor, kuidas Lech Poznanid ja Utrechtid ja igast muud satsid suudavad Itaalia üsna kõvade tiimide väravavõrku kolm-neli väravat lüüa. Üritatakse Euroopas domineerida ja rünnata, aga see, kuidas seda teostatakse tundub olevat väga primitiivne ning nii ei suudetagi oma kaitseliine koos hoida jms. Mängigu nii nagu Serie A's mängivad kasvõi, ei teki mingit segadust, kõik teavad, mida tegema peavad ning kui on vaja stiili muuta, siis võiks aru saada, et ründavalt mängimine ei tähenda seda, et peaks vähem tööd tegema.
            sigpic

            Kommentaar


              tanel, sa oled nii emo. mina küll ei jookse ema juurde kituma, kui sa näiteks bayernit või hollandi koondist maha teeksid. sa samas ma ei fänna itaalia vutti ka, nii et see on nagu andestatav. oleme virtuaalsõbrad edasi.

              edit: ..see käis kõikide anti-interi postide kohta ofkoors. naised. tule ma viin su kuskile kohvikusse, hakkab parem. solaris või viru?
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Algselt postitas denisss Vaata postitust
                tanel, sa oled nii emo. mina küll ei jookse ema juurde kituma, kui sa näiteks bayernit või hollandi koondist maha teeksid. sa samas ma ei fänna itaalia vutti ka, nii et see on nagu andestatav. oleme virtuaalsõbrad edasi.

                edit: ..see käis kõikide anti-interi postide kohta ofkoors. naised. tule ma viin su kuskile kohvikusse, hakkab parem. solaris või viru?
                Millest sa räägid?
                sigpic

                Kommentaar


                  kes mu poste siis kustutab, kui mitte sina, kallis?
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Ma võin nii palju öelda, et mina pole kustutanud kusjuures.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Reaalsus on see,et sakslased juhivad hetkel 6-7 punniga makaronida ees ning see määrab kogu selle muusika.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas denisss Vaata postitust
                        kes mu poste siis kustutab, kui mitte sina, kallis?
                        Mina kustutasin ja teen seda edasi, kui jätkad mõttetute ja puberteediealiste solvangute kirjutamist. Kui sulle midagi ei meeldi, siis ütle seda sõnadega, mis trükimusta ka kannatavad.






                        PS. Muuseas, võiksid ka lugemise selgeks õppida, sest postituse juures on selgelt kirjas, kes selle eemaldanud on.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Mina kustutasin ja teen seda edasi, kui jätkad mõttetute ja puberteediealiste solvangute kirjutamist. Kui sulle midagi ei meeldi, siis ütle seda sõnadega, mis trükimusta ka kannatavad.






                          PS. Muuseas, võiksid ka lugemise selgeks õppida, sest postituse juures on selgelt kirjas, kes selle eemaldanud on.
                          Tavakasutaja seda näha ei tohiks. Moded aint näevad

                          Kommentaar


                            kusjuures siinkohal sügavad vabandused Tanelile.Ma mõtlen siiralt. Suunasin oma emotsioonid hoopis vales suunas. Ja katsun edaspidi lugema ka õppida. Aga sina, Maarek, millal ma su, preili kohvile siis viin. Võtame countipoisi ka kampa, seltsis segasem Lidos makarone süüa
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              PS. Muuseas, võiksid ka lugemise selgeks õppida, sest postituse juures on selgelt kirjas, kes selle eemaldanud on.

                              i see logic in this chaos. i also see dead people. and that god person. or whoever it might be. i also see that english is sometimes so much better than other languages. just for the beauty of offtopic.
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Galliani tulnud siis välja väitega:
                                a partire dal 2012 avremo solo due squadre italiane in Champions". Questione di ranking Uefa: "È un danno per il nostro calcio - aggiunge piccato - e di questo dobbiamo 'ringraziare' chi ha giocato in Europa Legue"
                                ehk siis: "2012. aastast mängib Meistrite Liigas 2 Itaalia meeskonda, see teeb meie jalgpallile kahju, peaksime "tänama" neid, kes mängivad Euroopa Liigas."

                                Ma arvan, et eelkõige võiks vaadata enda otsa, mitte hakata süüdistama väiksemaid klubisi, kes mängivad kuskil teisejärgulisel, UEFA poolt hüljatud üritusel ja seal välja langevad. Millegi Milan ise CL-s hakkama on saanud, kui see 2007. aasta võit, millest juba palju aega möödas, välja jätta? Järgmisel aastal langeti välja kaheksandikfinaalis, seejärel UEFA Cup-i Round of 32'st ning eelmine aasta samuti kaheksandikfinaalist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X