320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Palermo - Thun 2-2

    Värdkulm viigistas viimasel minutil ...
    1-1
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ei tea, kas Pioli hooaja alguseni / jõuludeni peab üldse vastu?
      Kas Zamparini mitte ei lubanud kord loobuda Uefa cupi/Europa League kohast, sest see pidi olema resursside raiskamine?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Neljandast CL kohast võime veel vähem unistada, Pioli bye-bye.
        Loodetavasti saab Udi mingi mängitava vastase, näiteks Arsenali.

        E: blablabla

        Kommentaar


          La profezia ottimistica del presidente Zamparini (“In Svizzera vinciamo 2-0”, n.d.r.)



          Kui Pioli üle kolme liigavooru vastu peab olen Zampas sügavalt pettunud!

          Meeldetuletus homseks siis, CL ja EL viimase qf roundi loosimine, EV aja järgi 13.00 ja 14.30.
          Vähemalt pealinna klubide poolehoidjatele peaks huvi pakkuma.

          Kommentaar


            Slovan ja Rabotnicki... seekord on nii kerge loos, et teeb kohe ettevaatlikuks

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Kas Zamparini mitte ei lubanud kord loobuda Uefa cupi/Europa League kohast, sest see pidi olema resursside raiskamine?
              On vihjanud küll sellele teemale:
              "I hope West Ham kick us out of the UEFA Cup, otherwise I am sure we will lose again on Sunday against Chievo. This team cannot compete in two different tournaments and I honestly couldn't care less about the UEFA Cup, I prefer the Serie A championship."

              See oli siis mingi viis aastat tagasi, aga viimastel aastatel on vist olnud rohkem suhtumisega "Lähme varumeestega, aga tahaks samas võite ka saada."

              Päris De Laurentiis ta just pole, kes eelmisel aastal raius- "Europa League? I don't give a s**t about this competition, thanks to [Sepp] Blatter and [Michel] Platini it is not worth anything."

              Üldiselt De Laurentiis on uus Zamparini enivei.

              Kommentaar


                Pikka iga Roma klubidele sellel hooajal euroopas.

                Kommentaar


                  Orb, mida sellega mõtled....Lazio on edasi...."kahjuks" riomma langes täna. rotti on kuningas....seda ma ütlen
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Arsenal sai kodus peksa ja üks põhikaitsja (Koscielny) vigastatud. Udinese täiesti reaalne võimalus, kui ainult Di Natale scoring boots jalga paneks.

                    Kommentaar


                      Peaks Arsenali peale raha isegi panema...tänu sellele kaotusele ja vigastusele on hetkel reaalselt raha isegi teenida. Sealjuures mitte palku investeerides.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Kaugel muidu Prantsusmaa Itaaliast on? selle uefa koefi järgi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                          Kaugel muidu Prantsusmaa Itaaliast on? selle uefa koefi järgi?

                          Viimase 5 aasta jooksul pole paremad suudetud olla, seega vahe veel üsna turvaline.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Uuu on ainuke mees kes biiti jagab. Teised mingeid kaineid pakkumisi küll ei suuda teha.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar





                              Kas see oli tõesti nii tähtis, et pidid 2 päeva enne kuu möödumist siia tulema?

                              Kommentaar


                                Oli küll, tarkasid ja tublisid inimesi tuleb tunnustada.
                                Well done mr. Uuu ja edu edaspidiseks. Seda läheb sul eriti vaja, sest pimedusega löödud tegelasi on siin alamfoorumis ikka rohkem kui kirjusid koeri.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X