320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Näete nüüd isegi millise Arsenali vastu Pudinese mängis. Väga nõrga arsenali vastu ja saite ikka suhu.
    Lazio peatreener üritab kuidagi olla selline humble alagruppi kommenteerides. Teame me kõik, et Lazio läheb maksimumpunktidega edasi.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Näete nüüd isegi millise Arsenali vastu Pudinese mängis. Väga nõrga arsenali vastu ja saite ikka suhu.
      Lazio peatreener üritab kuidagi olla selline humble alagruppi kommenteerides. Teame me kõik, et Lazio läheb maksimumpunktidega edasi.

      Kes kõik seda teadma peaks? Sportingu käest te neid maksimum punkte igal juhul ei võta ja usun et Zurich on ka teile vägagi raske vastane. Muidugi oleks tore kui te mõne punkti Itaaliale päästaks, meie seda ju ei suutnud, aga teie peale lootmine on ka ikka väga kusine värk.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Tore, et sa natukenegi maa peale oled tulnud. Ma olen vägagi kindel, et probleeme meil ei teki ja sellist tsirkust me kindlasti ei näe nagu viimati ELis.....Lazio siis ainuke meeskond, kes Itaalia liigale punkte koguma hakkab.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Kõige paremad kodus vs Milan - viik (perfektsed free-kickid on homodele)
          Kõige rikkamad kodus vs Napoli - viik (perfektsed free-kickid on homodele)
          inter kodus vs lakiluuser - 0:1
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Lazio3-0 Vaslui
            Panen mõned kopikadki Lazio peale....easy money!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Lazio3-0 Vaslui
              Panen mõned kopikadki Lazio peale....easy money!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Isegi William Hillis on koef. ainult 1.40.
              Mõne kopika panustamine suht mõttetu tegu
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Kõige paremad kodus vs Milan - viik (perfektsed free-kickid on homodele)
                Kõige rikkamad kodus vs Napoli - viik (perfektsed free-kickid on homodele)
                inter kodus vs lakiluuser - 0:1
                Milan: pallihoidmine 25%, 3 pealelööki väravale, 2 väravat
                Napoli: pallihoidmine 32%, 2 pealelööki väravale, 1 värav
                Inter: pallihoidmine 52%, 8 pealelööki väravale, 0 väravat

                Pallihoidmine ja pealelöömine on pededele.

                Kommentaar


                  Tegelikult ma isegi kahetsen, et Interi mängu ei vaadanud. Senise jalgpallihooaja naljakaim seik on siiani Interi Serie A avamängu Zarate eksirännakud. Mees võttis vastast peale ja jooksis kaitsesse, siis vaatas "shit, seda düüdi võtab hoopis Jonathan", jooksis keskväljale ja vaatas, et ta seal pole ka midagi teha, jäi sisuliselt seisma, kehitas totaalses "tra, mida ma tegema pean" segaduses õlgu ja sörkis niisama vaikselt ringi. Ma usun, et türklaste vastu võis sama teemat näha.

                  3-4-3 FTW!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    3-4-3 FTW!
                    Kuuldavasti seda eile ei mängitud.

                    Gasperini 0-0-3. Luis Enriquel on vist 0-1-2?

                    Opta Sports
                    0 - Julio Cesar did not make a single save for Inter as Trazbonspor hit the target just once and scored. Cynical.


                    https://twitter.com/#!/OptaPaolo/sta...81763789250560
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      üsna naljakas vormis see sul eika, ajas naerma küll, aga selle peale ma loodan, et Zarate Juvel perse kuumaks kütab seeaasta. Trabsonzorhüaanide mängu vaatan ka kohe üle. Eile pani nett segast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Lazio3-0 Vaslui
                        Panen mõned kopikadki Lazio peale....easy money!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Salvestame igaks petteks.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Mitte, et ma nüüd tänast mängu vaataks, aga Zaurile tahaks küll auhinna anda.

                          Milani vastu pallist mööda löömine, mis lõppes Zlatani väravaga + Cassano mahamagamine nurgalöögi ajal (mõlemad väravad eikameetri põhjal 90% mehe süü) ja täna siis punane + pennal vastastele. Geniaalne. Ega mehe käsi Vaslui esimese värava ajal mängus polnud?

                          Kommentaar


                            Kahjuks otsustasin just need 10 minutit korra värske õhus käes veeta ja kumbagi rumeenlaste väravat ei näinud, aga tundub küll, et Zauri asemel oleks ükskõikkuratkes pidanud platsile olema. Tulemus väga saast, aga tegelt mänguliselt oli hea vaatamismaterjal. Itaalia liiga patriootidele - see ''suvaline vaslui'' on mänguliselt vähemalt sama hea kui korralik tabelikeskmik... ikka väga maas on see itaalia vutt euroopast hetkel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Lazio3-0 Vaslui
                              Panen mõned kopikadki Lazio peale....easy money!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Kord elu jooksul sai ka see nali ära tehtud ja Nazio võidule panustatud ja no tulemus on ikka totaalne traatharjaga p.... Zaurile kindlalt soccernet.ee AS Roma pealikult "hooaja.parim.algus.EVER" vimpel! Mul ei ole isegi rahast kahju, mul on Nazio fännidest kahju. Nii palju üles tuuritamist pre seasonil ja siis reaalsus...Positiivne et see reaalsus teil koha nii varakult aknast sisse erendama hakkab. Euroopa Liigast väljas, Serie B suunas ikka tiksumas, Coppas ei saa avaraundistki edasi. Nice. Me laik.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                No Zauri on nüüd väljas....hakkab palka saama nagu Makinwa.
                                Mängu peaaegu kahjuks ei näinud.
                                Aga kadunud pole midagi....nagu mõnel meeskonnal.....
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X