320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    lähen nv-l Arsenal-Tottenhami scoutima.
    EI saa aru.

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Tõeline jalgpallifänn ei unusta kunagi, kuidas Juventus käitus sel suvel Del Pieroga!

      Valged jõud , ühinege mustade jõudude vastu! Liikuge Rüütel Zemani kaitsva tiiva alla! Sport võidab, doping ja telefonikõned hävitatakse!

      __________


      im coming for you conte , ill make u my b/tch


      sõnum juve fännitaridele on selge:


      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
      Tänu Zemanile on Roma-Juve kohtumisest saanud tõeline Dery dŽItalia ja eriline viha on kogunenud kahe meeskonna vahele!!!

      Tahaks väga loota, et Zeman on sõnapidaja mees ja Carrera ja Nosferatu vol 2 Conte imetavad korralikult lutti.

      Puhtalt Del Pierole sea keeramise ja nende scudetto ülbamiste pärast tahaks, et Juve täna õhtul oma scudetto karika kildusid peale mängu muru seest otsima peaks.
      .
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      steroidid sõidavad sellest suhkruvati Romast nii rämedalt üle, et ma ei viitsi isegi viigile kaasa elada. eriti veel peale counti jinximis garantiid.
      tulemus: gobbi lööb neli kotti vms.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        tulemus: gobbi lööb neli kotti vms.
        aasta number -22
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          aasta number -27
          Parandasin vea su tekstis.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            22 minutit läks gobbil eelmine kord, et kolm kotti lüüa? 22 või 27 vahet pole, ikka sama auk.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Kired on igatahes ajakirjanduses lõõmama löödud. Tõotab tulla tuline.andmine. Mina olen pubis kohal.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kired on igatahes ajakirjanduses lõõmama löödud. Tõotab tulla tuline.andmine. Mina olen pubis kohal.
                Jah meeldiv sõnasõda. Ajakirjandus kindlasti paned kõvasti juurde, aga siiski. Foorumis ka võlgu ei jääda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Oleksin Tartus käpp.
                  Anyone? Saarlane? F.Totti?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Anyone? Saarlane? F.Totti?
                    Ei tea, kus seda mängu trtus üldse näidatakse? Endal oli plaan Viola mängu vaadata, a Illekas on satiga mingi jama ja seal ei näe. Ka seda õhtust mängu...

                    Kommentaar


                      Praeguse seisuga: Orbit, eika, cannu, tursk, burx?, rainer.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Anyone? Saarlane? F.Totti?
                        Sügasin kodus mune, foorumit ei lugenud. Järgmine kord võta kõne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Sügasin kodus mune, foorumit ei lugenud. Järgmine kord võta kõne.
                          Järgmine kord loe foorumit.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Mad Murphy on kava üles suutnud panna. JEE


                            Teisipäeval Roma - Juve. Mina, Eika ja Tanel ilmselt minemas. Kes veel? Count? Orbit? Iceburx? Ja meil on siin veel juventinosid, ande näole raisk!

                            Kuna ma pärast seda olen kuu aega ära (kaasa arvatud Derby), siis ei kannata seda vahele jätta.

                            Kommentaar


                              Check. Kui midagi valesti ei juhtu vahepeal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Mad Murphy on kava üles suutnud panna. JEE


                                Teisipäeval Roma - Juve. Mina, Eika ja Tanel ilmselt minemas. Kes veel? Count? Orbit? Iceburx? Ja meil on siin veel juventinosid, ande näole raisk!

                                Kuna ma pärast seda olen kuu aega ära (kaasa arvatud Derby), siis ei kannata seda vahele jätta.
                                Minek? Ei? Ja?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X