320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma olen küll haige, aga jah!

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Mad Murphy on kava üles suutnud panna. JEE


      Teisipäeval Roma - Juve. Mina, Eika ja Tanel ilmselt minemas. Kes veel? Count? Orbit? Iceburx? Ja meil on siin veel juventinosid, ande näole raisk!

      Kuna ma pärast seda olen kuu aega ära (kaasa arvatud Derby), siis ei kannata seda vahele jätta.
      Kahjuks jääb ära. Veedan siin anti-rube seltskonnaga aega. Eelistan selle mängu ajal ainult objektiivseid kommentaare kuulata. Chiellini on pede! Jõudu cannu!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Last hour of 'calciomercato' on Sky streamed for free here: http://chat.sky.it/chat/ledirettediskysport.html
        Not sure if geo-IP applies.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Kas Napoli-Milan Tartus erutab? Homme 21:45 Ristiisas.

          Kommentaar


            täna lipulaevale kaasa elama? (ei julgenud härrade poole otse pöörduda, sest on oht, et pean ise ka üle laskma. aga, võib olla tegemist viimase mänguga, mis kikki ajab)
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              täna lipulaevale kaasa elama? (ei julgenud härrade poole otse pöörduda, sest on oht, et pean ise ka üle laskma. aga, võib olla tegemist viimase mänguga, mis kikki ajab)
              Ei saa, aga võin lipulaevale ühe päästepaadi laenata.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                täna lipulaevale kaasa elama? (ei julgenud härrade poole otse pöörduda, sest on oht, et pean ise ka üle laskma. aga, võib olla tegemist viimase mänguga, mis kikki ajab)
                Mul jääb ära. Töökohustused on üle pea kasvanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  täna lipulaevale kaasa elama? (ei julgenud härrade poole otse pöörduda, sest on oht, et pean ise ka üle laskma. aga, võib olla tegemist viimase mänguga, mis kikki ajab)
                  Ma pean tunnistama, et ma ei saanud su postitusest kuni selle hetkeni aru kui praegu flashscore.com lahti võtsin. Ma vaatasin päeval kalendrisse. Ei näinud ei Juve, ei Napoli, ei Roma, ei Viola mängu. Mis kuradi lipulaev? Mis kuradi härrad? Mõtlesin juba, et tulen siia sind mõnitama, et oled päevad sassi ajanud või midagi. Aga nüüd ma saan aru, suur Aatsee Miiilaan on see lipulaev.

                  Naer. Naer. Naer.

                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Laupäeval Roma vs Inter. Kes tulemas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Laupäeval Roma vs Inter. Kes tulemas?
                        Tursk tuleb
                        sigpic

                        Kommentaar


                          peaks vist ka tulema, tihti neid laupäevaseid mänge ikka on.
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                            väga õudne on
                            Tundub, et on parem, kui Serie A suured mängud on ikka pühapäeviti. Laupäeval lähevad calcio-peod käest ära.

                            Oli aimata, et õhtu hakkab allamäge veerema, kui hofnar Getteri kurjaks ajas.
                            Last edited by Tanel; 02.03.14, 11:16.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              tra kus reporter JanK siis on kui teda vaja on

                              Kommentaar


                                Milan-Juventus Tartus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X