320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kolmapäeval Roma vs Man City, Mad Murphys. Kes on käpp?
    Sama küsimus. Pärnu. Läänekalda parimad pojad F.Totti, atletico jne ? ehk istuks maha ja vaataks ühe jalgpalli ?
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Sama küsimus. Pärnu. Läänekalda parimad pojad F.Totti, atletico jne ? ehk istuks maha ja vaataks ühe jalgpalli ?
      Tööd killivalt palju. Teeme playoffis
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Tööd killivalt palju. Teeme playoffis
        Siis te peate ju Atletico Madridi mängu vaatama.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Sama küsimus. Pärnu. Läänekalda parimad pojad F.Totti, atletico jne ? ehk istuks maha ja vaataks ühe jalgpalli ?
          Aja pealinna ennast Count! Aga F.Totti paneb küll muretsema juba, kirjadele ei vasta, siin ei postita, käisin ta korvpalli meeskonna mängu isegi vaatamas, aga seal teda ka ei olnud, meeskonnakaaslased ka ei osanud midagi tarka öelda. Peab vist politseisse või Jasperile helistama, äkki Markku hoiab teda oma peldikus koos endaga kinni?

          Cannuman, kas laua paned ka kinni? Seekord olen kohal jälle Šampanjat peab voolama hakkama!
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            panen ikka jah

            Kommentaar


              Mina
              Cannu
              Francesco
              Tanel?
              Orbit?
              Eika?
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Aja pealinna ennast Count! Aga F.Totti paneb küll muretsema juba, kirjadele ei vasta, siin ei postita, käisin ta korvpalli meeskonna mängu isegi vaatamas, aga seal teda ka ei olnud, meeskonnakaaslased ka ei osanud midagi tarka öelda. Peab vist politseisse või Jasperile helistama, äkki Markku hoiab teda oma peldikus koos endaga kinni?
                Sul on hea rääkida. Kui vaatamine läbi, oled 5 mintsaga oma ilusa naise hellade käte vahel. Kuna Garcia on ikka pukis, siis oleks suht masendav peale mängu 130km koju õõtsuda ja mõelda "mida oleks Spalletti teinud?..." Loodetavasti F.Totti ikka ilmub välja ja lähme kuskile mõtteid vahetama.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Mina
                  Cannu
                  Francesco
                  Tanel?
                  Orbit?
                  Eika?
                  Jasper on Tallinna hoodist välja arvatud? Või tunnistab kogu foorum Jasperit kui counti varikasutajat?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Jasper on Tallinna hoodist välja arvatud? Või tunnistab kogu foorum Jasperit kui counti varikasutajat?
                    No ta pole tulnud kunagi, siis kui ma olen kohal olnud
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                      No ta pole tulnud kunagi, siis kui ma olen kohal olnud
                      No ma räägin. Jasperit pole olemas.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kolmapäeval on 2-4 mittefoorumlast liitumas.

                        Homme vaatame midagi minu punkris, kes tahab võib liituda.

                        Kommentaar



                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Kolmapäeval on 2-4 mittefoorumlast liitumas.

                          Homme vaatame midagi minu punkris, kes tahab võib liituda.
                          City poolehoidjaid ka on? Peab noad ja kirved kaasa võtma?
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Ma kolmap ei saa, aga täna tulen küll, kui süüa antakse.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Selge, toom sulle kaks viilu juustu
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Samas ole toitmisega ettevaatlik. Parem panna viilud põrandale. Käest ei tohi selliseid näljaseid isendeid toita. Võib hammustada ja käest ilma jätta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X