320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah minge persse

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Ah minge persse
      Pead omale uue lemmiktiimi valima. Vaatasin, et liigatabelis Sassuolo on päris heal kohal.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Oli tore õhtu va Roma langemine.

        Nalja sai korralikult ja iga klubi üle naerdud (eriti Taneli ja Interi üle)
        Francesco ka nähtud lõpuk, normaalne vana. Eika kvaliteetne huumor ei puudunud ka täna.
        Sa unustasid põhilise - Icemani badass habe. Ilma irooniata retsept. Isegi eika uus ja moodne soeng kahvatus selle ees.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          No ma räägin. Jasperit pole olemas.
          No ikka pidi täitsa olemas olema, loodan et ükskord tuleb see päev ja ma näen Jasperit!

          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Sa unustasid põhilise - Icemani badass habe. Ilma irooniata retsept. Isegi eika uus ja moodne soeng kahvatus selle ees.
          Ahjaa, see oli küll väga tuus ja. Baaridaam oli väga meelitatud, et sai Ice'i teenindada.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Ühest teisest seigast ta väga meelitatud ei olnud, aga las see jääb Vegasesse.
            Kuidas see Tursa tehtud ema nali oli?

            Kommentaar


              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
              Baaridaam oli väga meelitatud, et sai Ice'i teenindada.
              Pigem tõmbas Ice lausega "Ma võtaks siidrit" kogu oma badassisusele vee peale. Õnneks Tursk muidugi päästis poisi piinlikusest välja kui end Cosmopolitaniga üle valas.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Pigem tõmbas Ice lausega "Ma võtaks siidrit" kogu oma badassisusele vee peale. Õnneks Tursk muidugi päästis poisi piinlikusest välja kui end Cosmopolitaniga üle valas.

                Kommentaar


                  Jaaa, see baaridaam oli väga armas. Hakkas isegi varem mulle näkku irvitama, kui küsisin siidrit, kui teised hakkasid kommenteerima minu siidri soovi.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Jaaa, see baaridaam oli väga armas. Hakkas isegi varem mulle näkku irvitama, kui küsisin siidrit, kui teised hakkasid kommenteerima minu siidri soovi.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Õnneks Tursk muidugi päästis poisi piinlikusest välja kui end Cosmopolitaniga üle valas.
                      Seda ei teinud mina. Süüdi on keegi teine. Ja see ei olnud ainus kord, kui Francesco mulle õhtu jooksul probleeme tekitas.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Seda ei teinud mina. Süüdi on keegi teine. Ja see ei olnud ainus kord, kui Francesco mulle õhtu jooksul probleeme tekitas.
                        Üks probleem oli see, kui ta su toidust kaugele viis?
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Seda ei teinud mina. Süüdi on keegi teine. Ja see ei olnud ainus kord, kui Francesco mulle õhtu jooksul probleeme tekitas.
                          Minu siirad vabandused. Läks näpuvahelt ära. Ärge siis pika viha pidage.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Kus täna pärnus saab vaadata Milan vs roma mängu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              Kus täna pärnus saab vaadata Milan vs roma mängu?
                              Roma vs Milan, Olybetis.

                              Kommentaar


                                AS Roma Tallinna kontor (cannu, hof, francesco) tervitab Pärnu kontorit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X