320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poolfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    asooh ma ei olnud sellest asjast teadlik .. murd vai mõra .. ma miskipärast arvan et mõra

    Kommentaar


      #17
      Originally posted by Devil


      asooh ma ei olnud sellest asjast teadlik .. murd vai mõra .. ma miskipärast arvan et mõra

      Kus sa siis elanud oled?
      Mingi varbakont on ikka päris katki...
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #18
        hehe ma kuulsin et ravimite ja ime asjade abil pidavat saama isegi mängida .. kuid kahtleme eks näeb ... loodame parimat

        Kommentaar


          #19
          Originally posted by Aramis


          Annaks Jumal Bayerile koduväljakueelise(ehk esimene mäng võõrsil)!!!
          Ja Jumal andis BAyerile koduväljakueelise!!!

          Kommentaar


            #20
            finaalis eeldatavasti Real-Manu. sümpaatitest niipalju, et hea meelega näeks, et karikas läheks Hispaaniasse - vaieldamatult ilusaim jalgpall Euroopas hetkel. maitse asi muidugi. Barca oleks ehk isegi südamelähedasem, kuid Deportivo kõrval mängib Real minu silmadele vähemalt kõige ilusamat jalgpalli hetkel. pealegi ei meeldi mulle Rivaldo (väga hea üksikmängijana, aga kasutab oma talenti minu arvates valesti). teine eelistus oleks Leverkusen (siiski väike saksa klubi, mis sest, et sigarikas). parim finaal vaieldamatult Real-Manu. kahju, et Redondo enam Real'i eest ei mängi. kellele ilusad, kellele valusad mälestused. nii arvan mina.

            Kommentaar


              #21
              Originally posted by Che


              ). teine eelistus oleks Leverkusen (siiski väike saksa klubi, mis sest, et sigarikas). parim finaal vaieldamatult Real-Manu. kahju, et Redondo enam Real'i eest ei mängi. kellele ilusad, kellele valusad mälestused. nii arvan mina.
              Ma iseloomustaks Leverkusenit küll teisiti.Sigarikas kindlasti mitte.Suhteliselt väga rahast sõltuv meeskond, iga aasta müüb ta oma tähed ära kui tõsiseid pakkumisi tulb(eelmine aasta Emerson) ja läheb skoudib väga tegusalt endale kuskilt Brasiiliast midagi uut(see aasta Lucio).Kui klubi on ta pigem suur kui väike sest BAyeri nime all mängib ka saksa tipus olev kossusats.Seega on fänne ja spordirajatisi kamaluga jagada.JA eks nad on kaksa esikuuikus old juba aastatkümneid, aga Ballacki,Lucio ja ennekõike Toppmölleri tulek on mehed uuele tasemel viinud.

              Kommentaar


                #22
                Barca-Real

                No nii, esimene round nende osalt läbi ja minu kummardus Realile.see meeskond on super.Kolm väga tugevat mängu ja aina paremaks läheb.Võrreldes Bayerni kodumänguga siis Barca tegi küll parema esimese poolaja ,aga teise poolaja tegutsemine ,eriti peale Reali väravat on lubamatult nõrk ja peale Mcmanamani väravat usun ma ,et edasipääseja siit paarist on selgunud.Super Real!
                Igal juhul olen selle poolt ,kes iganes teisest paarist talle vastu tuleb, sest olen alati ilmsete favoriitide vastu ja kes suudab sellist favoriiti võita see peab seda tegema väga võimsa mänguga.Loodame ,et selleks saab olema Bayer

                Kommentaar


                  #23
                  Ilus mäng oli. Ei tea kas asi on selles et ma kergelt Reaali fännan aga tundus et Barca tüübid olid ikka parajad jõhkrutsejad seekord.
                  Ka polümeerset lund sadas mängijatele pähe jälle nagu see Hispaanias kombeks on juba saanud.
                  Vaatasin TV3 pealt kus Kannik arvas et esimene värav oli vv. liiga välja liikunud aga teine värav ei olevat nagu kellegi süü, minu meelest oli täpselt vastupidi, esimese puhul oli ta ju ainult meeter või poolteist väravajoonest eemal, teise värava puhul aga päris kaugel kusjuures ründaja tuli suhtleiselt terava nurga alt värava peale.

                  Mõlemad väravad olid ikka hästi löödud

                  Kommentaar


                    #24
                    Real mängis targalt. isegi väga. mingi ime läbi olid nad ka oma kaitseliini ilusasti tööle saanud. natuke kahju kah, sest Barca tõesti üritas. neil tuleks endale üks korralik pleimeiker hankida (Riquelme,Gallardo), kes leiaks need augud kaitseliinis. Kluivert on selleks liialt ründaja, kuigi tänases mängus oli ta Enrique kõrval ka mängujuhina tasemel. Rivaldo on minu jaoks üksikmängija, mis sest, et üks parimatest. liialt läbinähtav oli Barca ründetaktika täna.

                    Kommentaar


                      #25
                      loomulikult olen rahul, kuigi Real mu lemmikute hulka ei kuulu, siiski My man Mcmanaman , tegi ilusa tõste, svensson palun seda arvestada (kuigi vist hilja juba )

                      Kommentaar


                        #26
                        Ma tõstaks esile Overmarsi ja imestan, et üldiselt Salgado sugust meest nii ümber ei joosta, aga tundub, et MArc on oma noorusaegse kiiruse tagasi saanud ja muudkui uhab.Kahjuks olulist abi sellest Barcale ei tulnud.Kuid Barca kurja juureks jäi ikkagi kaitse, kes ei suutnud kahte lihtsat kiirrünnakut ära võtta - väravavahi süüdistamine mõlemas olukorras on minu meelest mõttetu.

                        Kommentaar


                          #27
                          Overmars uhas küll mööda äärt jah edasi-tagasi, aga mis on asja mõte? Lõpptulemuseks oli ju iga kord õnnetu kõksatus värava ette, oma mängijast vähemalt 10 meetri kaugusele. Roberto Carlose tsenderdused polnud muuseas paremad.
                          Barca mäng meenutas eile vahepeal Venemaa mängu Eesti vastu. Lõputu palliveeretamine keskväljakul. Tahtsin ja ootasin katalaanide võitu, aga kui Macca oli Reali kasuks 2:0 löönud sain aru, miks Reali nii kõrgelt hinnatakse. Ikka on vägev meeskond küll.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #28
                            Esiteks peab ütlema, et Barca ei olnud kaotust ära teeninud ja Real võitu veel vähem. Õnnest jäi puudu. Ja mis puutub jõhkralt mängimisse, nagu keegi siin eespool mainis, siis Realil oli jah mingi nõrguke sitakott- niitähtsusetu mees, et isegi nimi ei meenu- kes iga puudutuse peale muru nosima hakkas ja peale seda, kui ta kohe-kohe oleks kanderaamiga ära viidud, ajas end püsti ja mängis edasi nagu midagi. Kui nüüd järgmise nädala mängu vaadata, siis... jah, ega midagi head loota pole. Nüüd peab lootma vaid ManU peale, et need sakemannidele ära teeksid

                            PS. kuna vaatasin mängu soome kanalilt siis huvitab mind, kuidas Pardisalu Reali väravate puhul käitus
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #29
                              Originally posted by vandersell


                              Esiteks peab ütlema, et Barca ei olnud kaotust ära teeninud ja Real võitu veel vähem. Õnnest jäi puudu.
                              Ei tea küll, mis alusel nii väidad. Barcal oli kahtlemata häid väravavõimalusi ja esimesel poolajal nad halvasti ei mänginud ka. Aga mida lõpule lähemale, seda suuremaks pusimiseks läks. Minu meelest teenisid oma kaotuse päris ära.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #30
                                Ma ei saa ju teistmoodi öelda. vt. teemat 5 lemmiktiimi Aga sinu mees näm-nämm on ainuke Realist, kes mulle kogu aeg on sümpatiseerinud.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X