320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poolfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kuradima kahju, et Barca kaela sai! 0:1 skooriga oleks veel mingigi võimalus olnus, aga 0:2 - see oli juba liig! Barca lootused on kustunud ja Real finaalis! Ja vastaseks arvatavasti MANU!
    Arsenal...

    Kommentaar


      #32
      oi-oi-oi-oi ,mis nüüd Madriidis juhtuma hakkab,Barcelona mehed loobitakse vist veriseks,et neil mingit võimalust ei oleks
      aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

      Kommentaar


        #33
        Manu-Bayer

        Oi kui tore mäng!!!Oi-oi-oi kui tore!!!!
        Nauding Leverkuseni Bayerist!!!Puhas nauding.Tublid poisid!!!Minu eufooria on metsik.Muidugi tuleb aru anda, et see pole edasipääsemine, kaugel sellest, aga superhea võõrsilmäng oli see küll.Kaugelt parem Realist,keda ma eile kiitsin nende võõrsilmängu eest.Manu esimene värav oli õnnetus, pennal paratamatus.Aga võõrsil kaks korda välja tulla kaotusest Manu vastu ja siis veel ka possessionit omada üle 50% - see on tase!!!!

        Kommentaar


          #34
          Appi! Kui pingeline mäng! Mul läks vähemalt miljon närvirakku. Tegelt, olgem ausad, teise poolaja lõpp oli ManUl täielik paanika, mängisid juba nagu Eesti koondis mõned aastad tagasi...
          Aga Lillekülas paistab alati päike...

          Kommentaar


            #35
            Uhh, mida aeg edasi seda rohkem hakkab mulle kohale jõudma ja meeldima asjaolu, et Michi Ballack järgmisel aastal Bayerni keskväljal dirigeerib. Bayerist mõnevõrra muidugi kahju, et sellisest mehest ilma jäävad (ja võimalik et ka Zé Robertost, kes 'teenis' küll penalti, kuid muidu oli üsna tubli).

            Hästi tehtud, Toppi-Truppe , ManU oli tõesti üsna hambutu Leverkuseni vastu, kes mängis ilusat palli ja suutis hoiduda paanikast kõigil hetkedel.
            ¡No Pasarán!

            Kommentaar


              #36
              [quote]Originally posted by dieter
              Hästi tehtud, Toppi-Truppe quote]

              Võibolla hoopis Tropi-Tuppe
              No ofence:P
              Supplies!

              Kommentaar


                #37
                Niipalju kui eilset matshi lauamängu mängimise kõrvalt nägin - Bayer tundus ääretult ensekindel, ManU aga vastupidi eksinud ja hädas. Ründajad jäid tihti täiesti isoleerituks, sakslase dikteerisid tempot.
                Leverkusenil on kodus nüüd palju kergem kui 'pooli vastu. Ei pea nii meeletult ründama. Kordusmängu tulemust siiski ennustada ei tahaks (need ennustused lähevad niigi rappa viimasel ajal) :P Usun, et 0:0 see mäng siiski ei lõpe.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #38
                  Mardisalu ei tohiks ühtegi ManU mängu kommenteerida, nii jubedat ManUle kaasaelamist pole ammu näha olnud. Võiks ikka vähe erapooletum olla.

                  Kommentaar


                    #39
                    Tekib küsimus, mis valemiga Nistelrooy 10 väravat on löönud. Eile oli ta ikka täielik ... ja ainus, mida suutis oli pärast pallikaotust vastasel täiega seljas elada.

                    Leverkuseni mäng oli aga tase ja lust oli vaadata kuidas 65000 Manu fänni ees mänguohjad enda käes hoiti ja 2 suurepärast kolli löödi. Nistelrooy mahatõmbamine Ze Roberto poolt oli küll suts mõttetu, kuna vend poleks nii kui nii sellega mitte essugi peale osanud hakata. Igaljuhul jään ootama järgmist nädalavahetust, mil koduseinte toetusel ManU-le ust näidatakse.

                    Samas tekib küsimus Leverkuseni järgmises hooajas, kuna müüdud on juba Ballack ja olen kindel, et lahkuvad ka Lucio ja Ze Roberto.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #40
                      Originally posted by Maarek


                      Samas tekib küsimus Leverkuseni järgmises hooajas, kuna müüdud on juba Ballack ja olen kindel, et lahkuvad ka Lucio ja Ze Roberto.
                      Lucio ikka ei lahku, Calmund (meeskonna manager) ütles eelmisel nädalal, et Lucioga saavutati kokkulepe veel vähemalt 1 hooajaks. Aga Zé Robertost on Bayern väga huvitatud ja ma ei näe mingit muud võimalust tema Bayeris hoidmiseks, kui et Leverkusen võidaks CL-i ära, kuid kes teab, kas seegi päästaks
                      ¡No Pasarán!

                      Kommentaar


                        #41
                        Loomulikult lootsin ja ootasin kodust turvalist võitu, kuid ManU mängud jagunevad headeks ja halbadeks, see oli "hea" näide halvast mängust, eriti hädas olid loomulikult ründajad. Tulemusele aitas kaasa ka vastaste hea etteaste, Bayer võinuks veelgi rohkem rünnata mu arust, ilma et selle eest karistada oleks saanud. Õnneks seda siiski ei toimunud ning kui Bayeris tuleb hea etteaste, ei jää sakslastele suurt lootust, moraalne eelis on loomulikult vastastel.

                        Ainus hea asi oli see, et Keane oma vigastusest nii rutusti paranes.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #42
                          mõlemad poolfinaalid minu jaoks fantastilise tulemusega aga kurb on mõelda leverkuseni tulevikule sest ikkagi keskväli läheb nagu müügiks ja seetõttu kohe tekkis väike vimm bayerni peale ett tahavad tühjaks teha aga see läks üle ja see et üks ebameeldivamaid klubisi (no offence) chelsea ka soovi avaldab rikub ka tuju ära. igatahes loodan et suudetakse kõik peale Ballacki alles hoida ja tema asemele mõni kiire lõuna- ameeriklane leida ja ehk suudavad veel kuidagi Ballackit ka moosida.. mis sest see peale seda eellepingut kuidagi võimatu tundub aga Ballackist saaks siis Bayernis Effi - le hea paarilise

                          ja isegi kui Real on kuidagi lemmikum klubi kui bayer.......
                          loodan ikka et Leverkusen suudab Realile vastupanu osutada.

                          Kommentaar


                            #43
                            ....Ballackist saaks siis Bayernis Effi - le hea paarilise
                            pean silmas hea asenduse peale Effi enam kui kindlat lahkumist.

                            Kommentaar


                              #44
                              Originally posted by gnat

                              igatahes loodan et suudetakse kõik peale Ballacki alles hoida ja tema asemele mõni kiire lõuna- ameeriklane leida ja ehk suudavad veel kuidagi Ballackit ka moosida.
                              Sihitakse Ballaci asemele uut Brasiilia 19 aastast virtuoosi nimega Kaka.Loodetavasti pole ta nime vääriline, aga samas teda sihib päris mitu klubi, seega midagi kindlat pole.

                              Kommentaar


                                #45
                                Kuigi minu arvates on champ. l. järjekordselt p..sse läinud ( itaalia klubidel ei tulnud mitte midagi välja) ja Bayern langes ka välja, kes oli minu valikutes järgmine peale itaallasi, loodan täiega, et ei tuleks finaali ManU-Real M. Leverkusen peab lihtsalt neile tontidele täna ära tegema. See on kahtlane, kas Barca oma vastasega hakkama saab, aga loota ju võib ikka...
                                Siis veel Mardisalu, kes elab kõigest jõust kaasa ManU-le, eelmises mängus , kui inglastel mingi olukord oli, hakkas kutt täiega räuskama ja ma ei tea mida veel tegema.....Leverkuseni olukordades oli tihti nagu tummahammas ja kui sakslased veel väravad lõid, tundus, et Mardisalu hakkab pisaraid valama....
                                Igatahes põrmu ManU ja Real Madrid, kuid ITAALIA KLUBID TULEVAD VEEL TAGASI....
                                jkes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X