320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poolfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    moendil poolaeg ja seis 0-1.Selle seisuga läheks edasi MAnu.No õnneks pole see lõplik.Samas seoses Bayeri rünnakulaviinidega on ohtlikumad võimalused inglise klubil.Uh, nüüd on treener Toppmölleri teha, et meeskond teiseks poolajaks motiveerida elu mängu tegema.

    edit: olgem ausad - ma kiirustasin...yeeeeee!!!!!!!!!Oliver Neuvillllleeeee!!!!!! 1-1...seis on viigis ja edasi saab momendi seisuga Bayer!!!Thank you!!!

    Kommentaar


      #47
      Eniwei, mina finaali ei vaata, sest minu jaoks pole sel enam tähtsust, kes pagan võidab... (tegelt võibolla vaatan, aga sakslaste poolt küll ei ole)
      Aga Lillekülas paistab alati päike...

      Kommentaar


        #48
        Ja nii ta läks...

        Kõigepealt Arsenal, siis Liverpool ja nüüd ManU. Mõni ime, et inglastele sakslased kohe kuidagi ei meeldi. Kuid tuleb tunnistada, parem võitis!

        Kommentaar


          #49
          Täna paistab meie kohal päike!Hea mäng ja hea meel Bayerlaste üle, kes suurepäraselt töötasid ja lõpus hästii vastu pidasid.Ja MAnu fännidele - sorry, et nii läks! Vähemalt oli mul päris uhke meel, et erinevalt osadest meeskondadest(ei maini nimesi) ei teinud bayeri mehed mingit võlstvigastusi ja muud libaajaviitmist(kiired vahetused nt).Põhimõtteliselt oleks nii Lucio kui ka Sebescen võinud maha langeda ja lasta end ravitseda mõned minutid.Aga ei ,mehed lonkasid ja töötasid nii palju kui suutsid.Manust niipalu ,et nad töötasid ,aga midagi jäi puudu.Esimene poolaeg oli Manu kohutavalt effektiivne nurgalöökides.See oli müstiline ja ma juba kartsin halvimat, aga õnneks ei tulnud sealt midagi.Hoolimata Butti ja Keane platsil olekust oli pall siiski Bayeri käes ja Manu ei suutnud seda possessioni oluliselt halvata.Aga kui kätte sai olid vasturünnakud üsna ohtlikud.

          Kommentaar


            #50
            Nii see on,et Bayer finaalis.Kahjuks ei suudetud lõpus väravat lüüa,kuigi võimalusi oli.Kaks korda päästeti joonelt ja paar teist olukorda ei löödud ära.Kuid ManU kaitse oli jälle ebakindel,oleks võinud olla vabalt 3-1,kui Bayer oleks ma võimalused ära kasutanud.See tõestab veel,et suvel tuleb muretseda Hofland või Nesta või...Kuid hea mäng Keane'lt,Brown'lt(võib Inglise koondise isegi jõuda sellise mänguga),kuid armetu mäng Veronilt ja Nistelrooy'lt.Väravatest räägides oli Keane oma ilusti lööd,kuid Bayeri värava võib Barthezi hingele kanda,sest oleks ta kasvõi meetri värava pool olnud oleks ta käe vahele saanud.Eks vanamees ei õpi enam.
            Muideks mul närvid täiega läbi.Imetleda tuleks jah Luciot ja Sebesceni sest mehed kannatasid ära ja ei vingunud,s.t. ei palunud vahetust.Tuleb au anda Bayerile,sest eriti mänguaega ei venitatud ja jõhkralt ei mängitud.
            Edu Bayerile finaaliks,kuigi teil läheb raskeks seal.
            C’mon Man United!!!

            Kommentaar


              #51
              yihaaa....

              kahtlemata suur päev bayerile aga kas tuleb veel rõõmsam 15. mail kui ollakse Realiga (Barcaga) finaalis??? yllatav kuidas ikka suudeti vastu pidada ja joonelt palle ära lüüa (sellise tembuga said hakkama vist 3-l korral Bayeri mehed) mul tekib aint üks küsimus seoses 15. mai kohta, kuidas saavad nad ilma ze robertota hakkama see nende jaoks üks tugevamaid hoope ja vaene mees CL finaalis mõtetu kollase pärast puududa.... ise ei näinud olukorda aga ma kyll seal eriti midagi hullu ei näinud....

              ManU mäng oli aga mannetu kuidas saadi sellise koosseisuga kaotada, ütlen ausalt et pole tegeltt ManU fan ja olin väga õnnelik kui Töppmöller püsti kargas ja rõõmsal jooksu sammul staadionile tõttas. Aga finaalis olen vist Reali poolt kui ta sinna pääseb sest nad mingi karika ikka 100. sünnipäeval ära teeninud küll. Igatahes tuleb põnev finaal ma loodan.

              Kommentaar


                #52
                yihaaa....

                kahtlemata suur päev bayerile aga kas tuleb veel rõõmsam 15. mail kui ollakse Realiga (Barcaga) finaalis??? yllatav kuidas ikka suudeti vastu pidada ja joonelt palle ära lüüa (sellise tembuga said hakkama vist 3-l korral Bayeri mehed) mul tekib aint üks küsimus seoses 15. mai kohta, kuidas saavad nad ilma ze robertota hakkama see nende jaoks üks tugevamaid hoope ja vaene mees CL finaalis mõtetu kollase pärast puududa.... ise ei näinud olukorda aga ma kyll seal eriti midagi hullu ei näinud....

                ManU mäng oli aga mannetu kuidas saadi sellise koosseisuga kaotada, ütlen ausalt et pole tegeltt ManU fan ja olin väga õnnelik kui Töppmöller püsti kargas ja rõõmsal jooksu sammul staadionile tõttas. Aga finaalis olen vist Reali poolt kui ta sinna pääseb sest nad mingi karika ikka 100. sünnipäeval ära teeninud küll. Igatahes tuleb põnev finaal ma loodan.

                Kommentaar


                  #53
                  Bayer vs. ManU

                  Oi te ei kujuta ette kui valus ja kibe on. Ülimalt kahju. Finaali ei saanud vale võistkond. Tõesti müts maha Bayeri ees, nad olid paremad, kui vaja lõid värava ja mängisid antisaksalikku jalgpallli - ründasid, kui oli vaja kaitsesid ennast salgavalt, pidev pressing oli pallil. Bayer mängis ideaali lähedast jalgpalli. Minu jaoks väga kurb.

                  Kui oled ManU fänn ootad iga hooaeg karikaid ja tiitleid, raske on tunda rõõmu CL poolfinaali kohast. PL tõenäolisest " runner up " medalist. Masendav.

                  Jah ei vaeva teid rohkem. Lähen lükkan video masinasse ja vaatan meie `99 aasta triumfi. PL võitu, FA Cup-i fnaali Newcaastle vastu ja seda unustamatut finaali. Eh klohutab, tavaliselt mõjub vägagi kosutavalt.

                  Glory, glory Man United,
                  Glory, glory Man United,
                  Glory, glory Man United
                  And the Reds go marching on, on on.......

                  Kommentaar


                    #54
                    tänane mäng

                    Kas on mõtet tänast mängu üldse vaadata?Pea 100%lised arvamused(kui möni BArca fänn välja arvata) , et edasi on Real.Ei maksa ka püstitatud küsimust valesti võtta - ka mina olen edasiminejas täiesti kindel, aga küsimus on, kas mängust tuleb midagi(nt Barca lööb 1-0 ja suudab seda pikalt hoida - põnev) või juhtub see, mida ma kardan Barca paiskub rünnakule ja poolaja lõpuks juhib kodumeeskond a 3-0 või midagi.See oleks suht jama lugu.Aga paraku on nii, et kui sa juba kodus pole suutnud mängu tasakaalus hoida, siis on see vähetõenäoline ka võõrsil.Minu ootused-lootused on siis Barca ülimalt küpse ja kindla mängu peal, et sellest mängust ka vaatamisväärne tuleks.

                    Kommentaar


                      #55
                      Originally posted by gnat



                      Aga finaalis olen vist Reali poolt kui ta sinna pääseb sest nad mingi karika ikka 100. sünnipäeval ära teeninud küll. Igatahes tuleb põnev finaal ma loodan.

                      Kas ManU ei ole siis karika ära teeninud 100. sünnipäeva puhul?


                      Väga kahju, et esimese mänguga nii halb seis tekitati, Bayer üllatas ning loodan, et üllatab finaalis veelgi, kuigi ei pruugi olla enam niipalju õnne, siiski löödi ju 3 korda pall joonelt ära(tundus, et esimene oli isegi sees)


                      Glory, glory, Man United!
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #56
                        teenitud võit Leverkusenile. olenemata finaali vastasest (i.e. Real või Barca) on oodata ründavat jalgpalli. see mulle meeldib. kuigi kaldun arvama, et Real mängib sakslased finaalis taktikaliselt lihtsalt üle. sarnaselt Barcelonas juhtunuga. mis Manu'sse puutub, siis Beckhami puudumine annab tunda. Veron ei ole ikka see, mis ta Itaalias oli. tema koht ei ole Inglismaa.


                        Kommentaar


                          #57
                          Ei ta mängi sakslasi ttaktikaliselt üle.Kui siis ainult individuaalsete oskustega.Üks mis on Bayeri poolel on nälg tiitlite järele ja see on väga suur tegur.see annab võimaluse, et Bayer üllatab ja võidab.Aga esialgu on see vaid lootus.
                          to mick : see Ze Roberto palli päästmine joonelt oli siiski tõenäoliselt joonel.Tahaks näha erinevaid aeglustusi ja phototsi erinevate nurkade alt.Aga fakt on see, et kolm joonelt päästmist ei ole õnn vaid ennastsalgav kaitsemäng.Üks selline oleks ehk õne kategooriasse läinud, aga nii Placente kui ka Ze Roberto päästmised olid õige kohavaliku tulemus.Placente liikumine olukorras oli super!

                          Kommentaar


                            #58
                            Niisiis läks eile nii, nagu arvata oli. Ega ei olegi ju reaalne finaali saada, kui kahe mänguga ei suuda ühtegi väravat lüüa aga Rauli värav oli küll väga ilus, ei saa salata. Finaal- ei teagi, kelle poolt olla- saksa meeskonnad mulle ei meeldi ja Real... Päris vaatamata ka ei saa vist jätta. Olen siis ilusa jalgpalli poolt
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #59
                              Oh jah nüüd on siis mängud nähtud ja...Leverkusen üllatas ikka mind totaalselt. Kaudselt kukutasid nad mängust kõigepealt Arsenali, seejärel 'pooli ja lõpuks ManU. Tõeliselt muljetavaldav!
                              Arvasin, et ManU on teises mängus selge soosik ja võtab võidu - ometi see nii ei läinud. Põhjuseid on mitmeid, ometi peamine neist vist see, et ManU mäng sel hooajal oli tasakaalust väljas. Neil puudus lihtne ja selge mängujoonis, mida varasematel aastatel järgiti. Loobuti suuresti tuttavaks saanud stiilist, eelkõige muidugi sellepärast, et varasem põhikeskväli - Scholes, Beckham, Keane, Giggs - sai väga harva ühel ajal platsile. Barthez, Blanc ja Veron on mängijad, kes valmistasid pettumuse. Võimalik, et järgmisel hooajal mängivad nende kohtadel juba hoopis uued mehed.
                              Real tegi oma töö ära. Eile mängis Barca küll sümpaatselt, aga hetkekski ei tekkinud kahtlust, kumb meeskond jätkab. Finaalis ei julge küll Leverkusenile suuri võimalusi pakkuda, hispaanlaste masin on liikunud sel hooajal Euroopas nagu õlitatult.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #60
                                jään oma arvamuse juurde, et finaalis võidab Real. ja seda ennekõike tänu just nende kogemustele ja taktikalisele küpsusele. loomulikult on siin oma osa indiviuaalsetel oskustel, aga see ei saa olema põhiline. Bayer mängis Manu vastu ilusat jalgpalli. küll aga mängiti juba edasipääsu kindlustanud viigiseisus kohati väga ohtlikult. sedapuhku küll ilusalt Real on veelgi varmam vastase vigu ära kasutama, kui seda oli Manu. Barca mäng oli hea näide, kus külalised enamiku ajast palli hoidsid ja ründasid. ometigi ei tekkinud kahtlust, kes väljub mängust võitjana. teine hea näide on paari aasta tagune finaal Valencia vastu, kus vastastelt rööviti kaitses istudes nende ohtlikeim relv- kiire vasturünnak. st. mida ma sellega öelda tahan on, et Real on paindlikum ja oskab targalt ära kasutada vastase mängustiili. lõppeks on pall ikka ümmargune.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X