320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga - haaa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

    Minu nelik:
    Arsenal
    Milan
    Barca
    Borussia

    Nagu eelkõnelejagagi on viimase ennustatu osas tegemist wishful thinkinguga, aga midagi ebatõenäolist selles ka pole.Samuti on ka Barca jõudmine esinelikusse tegelikult üsna kahtlane äri ,aga saame näha.Juve,Interi,Manu ja Depori võimalustes näen ma nõrku külgi,mis võivad saada saatuslikeks.
    Ja väike edit ka siia - tegelikult on Milaniga selline lugu ,et liiga hea olla pole kunagi väga hea ja seega veerandfinaali exit on nende jaoks suht tõenäoline.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

      ma arvan, et poolfinaali jõavad kaks meeskonda itaaliast: kas Milan, Juventus või Inter, kusjuures ma ei oska ühtegi neist teistele eelistada. Ülejäänud kohad saavad vastavalt inglise ja hispaania klubid. Arsenali võimalusi pean ma paremaks kui Manu omi ja usun, et Real näitab veel sisu.
      minu valik:
      Arsenal
      Real
      Inter / Juventus
      Milan

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

        Hmmz ah et või juba poolfinaale pakutakse ... ise alustaks sellega kes grupist edasi pääsevad poleks barcal juba 6 punkti ja oleks leverkusen paremas vormis pakuks isegi edasipääsejatena A grupist newcastle aga siiski olen kindel et edasipääsejad Barca ja Inter.
        B grupi staarideks pakuks Arsenal ja Valencia. Nende suhtes vist erilisi põhjendusi pole vaja ... ajaxil kyll 2 punnine edu kui 12 punni veel saadaval
        C grupp Milan edasi 100% .... Dortmund ja Real jagelevad edasi ise. Kuid usun, loodan vennakese rõõmuks, et Real läheb edasi.
        D grupp Manu ja Juve ... ei usu et Depor välja rabeleb.

        Ok veerand finaalid veerandfinaalideks eks neid näeb veel ...aga arvan et 4 parema hulka jõuavad Milan, Inter, Juventus, ja keegi neljas ... suht utoopiline, et kõik 3 italianot edasi saavad . See neljas tuleb ... Arsenali, Valencia, Reali hulgast. Ma nyyd paaride loosimis taktikat pole uurind ... nii et need on lihtsalt minu soosikud

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

          pakuks ka kõiksepealt alagruppidest edasipääsejaid.

          A-GRUPIST heas vormis ja kahe võiduga Inter, Barca praeguse nadi vormiga on aga Newcastle\'l mu arvates kõik võimalused olemas . Bayer jääb ilmselt statisti rolli, eriti arvan ma nii peale Klausile kinga andmist..

          B-GRUPIST kindlasti (kahjuks ) Arsenal, teisena ilmselt Valencia. Aga kui Ajax peaks suutma täna arsenalile vastu hakata, siis ma neid nii julgelt enam maha ei kanna.

          C-GRUPIST Milan, ja oh kui tahaks et Reali asemel Borussia Dortmund.. , ilmselt nii siiski ei juhtu ja homme kotitakse sakslased kuningliku klubi poolt ära.

          D-GRUPIST mõistagi ManU , aga teise edasipääseja koha pealt ma nii kindel pole. Deporil veel mõlemad mängud Baseliga pidamata, mis kõigi eelduste kohaselt 6 punkti peaks tooma, ManU ja Juve aga samal ajal jagavad omavahel maid. Oleks maruhuvitav muidugi, kui edasisaaja otsustaks grupifaasi viimane mäng ManU-Depor.. Aga kokkuvõttes pakun siiski Juvet edasipääsejana.

          4 poolfinalisti on võimatu ennustada, kui ei tea veerandfinaalpaare. Kas need pannakse kokku A1-B2 põhimõttel??
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

            Poolfinaalides siis:

            Milan
            Arsenal
            Real Madrid
            Newcastle

            Originally posted by Fitibaldi

            Kas need pannakse kokku A1-B2 põhimõttel??
            Ei panda. Veerandfinaali paarid moodustatakse nii, et gruppide võitjad loositakse kokku teise koha saanud meeskondadega.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

              amm..pakun siis 1/2finaali:

              Arsenal
              Real
              ManU
              Milan
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                Originally posted by Aramis


                Minu nelik:
                Arsenal
                Milan
                Barca
                Borussia

                Nagu eelkõnelejagagi on viimase ennustatu osas tegemist wishful thinkinguga, aga midagi ebatõenäolist selles ka pole.Samuti on ka Barca jõudmine esinelikusse tegelikult üsna kahtlane äri ,aga saame näha.Juve,Interi,Manu ja Depori võimalustes näen ma nõrku külgi,mis võivad saada saatuslikeks.
                Ja väike edit ka siia - tegelikult on Milaniga selline lugu ,et liiga hea olla pole kunagi väga hea ja seega veerandfinaali exit on nende jaoks suht tõenäoline.
                Kui palju võivad ikka asjad muutuda.Ajaxi suurepärane mäng Highburyl annab arvata ,et Ajax kodumängu võidab,sest Arsenali kehv võõrsilmäng on teada.Kui arsenal viigi välja pigistab, siis läheb põnevaks.Ja lõpuks - kuidas ma sain maha kanda Valencia?.Inimese mälu on ikka ülilühike.Roma pandi Roomas kotti ja see tõstis Valencia hoobilt selle alagrupi soosikuks.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                  Väike tänaste mängude \"eelvaade\" (totaalselt mu isiklik arvamus,aga selleks ju foorum ongi!)

                  madrid-dortmund:seni väga sitas vormis olev real paistab olevat lõpuks leidnud oma mängu,kuid dortmundil on ka kindlasti võimalus,poleks enam eriline ime,kui reali \"lõvikoopas\" võidataks.....seis võib jääda milline tahes
                  milan-lokomotiv:milan peaks selle mängu küll võitma,ei tahaks uskuda et loko suudab neile san sirol vastu hakata ja võita,seis jääb ~2-0
                  basel-deportivo:basel kui üllataja pannakse nüüd ilmselt suurte klubide poolit paika,kuid kuna mäng toimub Saint Jakob Park`il on kõik võimalik....seis 1-3
                  manu-juve:kaua oodatud mäng,del piero puudumisel on juve nõrgen ja old traffordil nad ei võida,väravaid ootan van N-ilt ja scholesilt,kes on hetkel väga heas vormis,juve poolt sahistab ilmselt treze või nedved.......seis 3-1
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                    kuidagi ei saa kommenteerimata jätta eilset Carew kolli Roma vastu, päris mõnus emopauk goalile, lisaks pidin peagu minestama, kuna Roma goalkeeper(vist Pelizzoli) oli nii karvaselt sarnane Batistutale, et tee või tina ja lõpuks on nüüd veel Romal kellad kah.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                      Aga eilsetest mängudest jättis Barca jälle endise hea mulje. Ikkagi ei usu ,et nad finaali saavad. Relvameistrid panid Leverkuseni kindlalt kotti ja Ajax oli võrdlemisi hambutu.
                      Mina hoian Lokole pöialt nad on mõnusalt üllatanud nagu ka Basel .
                      Manu- jätab suht külmaks,tahaks teisigi inglise klubisid finaalis näha.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                        Originally posted by Fitibaldi


                        pakuks ka kõiksepealt alagruppidest edasipääsejaid.

                        A-GRUPIST heas vormis ja kahe võiduga Inter, Barca praeguse nadi vormiga on aga Newcastle\'l mu arvates kõik võimalused olemas . Bayer jääb ilmselt statisti rolli, eriti arvan ma nii peale Klausile kinga andmist..
                        jah näed, mul kaah tuleb sõnu syya.. tundub, et hoopis Interil läheb kibedaks, eriti silmas pidades Newcastle\'i ilusat eilset esitust.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                          Originally posted by ROOTSI KUNN


                          Aga eilsetest mängudest jättis Barca jälle endise hea mulje. Ikkagi ei usu ,et nad finaali saavad. Relvameistrid panid Leverkuseni kindlalt kotti ja Ajax oli võrdlemisi hambutu.
                          Relvameistrid?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                            Originally posted by Aramis


                            Arsenali kehv võõrsilmäng on teada.Kui arsenal viigi välja pigistab, siis läheb põnevaks.
                            Sa pead küll vist eelmist hooaega silmas, kus nad CL\'s võõrsil ühtki võitu ei saanud. Sel aastal on Arsenal neljast vastaste väljakul peetud kohtumisest saanud vaid ühe kaotuse, sedagi suht tähtsusetus mängus Dortmundi vastu. Alistatud on aga Auxerre, PSV ja Roma.

                            PS Kaarel, relvameistrite all mõtles Kunn vist Arsenali, nende hüüdnimeks ju Gunners . Mis neil aga Leverkuseniga pistmist ... ,
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                              Originally posted by jyrioo
                              PS Kaarel, relvameistrite all mõtles Kunn vist Arsenali, nende hüüdnimeks ju Gunners . Mis neil aga Leverkuseniga pistmist ... ,
                              Seda minagi...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                                Enda arvamuse järgi tooksin välja tänaõhtuse ManU-Juve mängu parimad :
                                Manchester United - Neville (väga hästi kattis eriti esimesel poolajal) ning Nistelrooy (kõige ohtlikum mees eesotsas, valik ei ole põhjustatuda ainult tema iluvärava tõttu, vaid aktiivse ja ohtliku tegutsemise pärast).
                                Juventus - Nedved (no ilma temata poleks Juvel ründes küll midagi teha. Juve poolelt kõige kasulikum mees väljakul täna õhtul) Ferrara (tõeliselt enesekindel ning muljetavaldav kaitsemäng)

                                Mis muidugi huvitav oli, oli muidugi kohtuniku otsus penalti mitte määramise suhtes. Fakt et ManU võitis, päästab arvatavasti tema naha, muidu tuleks kriitikat nii et vähe pole.
                                Kurb et Juventusel nii paljude põhimeestega häda on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X