320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    PSG-Lorient 2-0

    Suht nadi esitusega saadi kolm punkti kätte ning sedagi tänu kohtunikule. Esimene poolaeg üks viletsamaid sel hooajal. Danilo sai vigastada, ja keskele toodi Kehrer, kes oleks ainuisikuliselt 3 väravat vastastele kinkinud, kui vastaste ründajad sellised puujalad poleks olnud eile. PSG poolelt pole kedagi erilist esile tuua. Mbappe ja Kean löid küll väravad aga muidu oli väga kahvatud. Mbappe vihastas eriti, kui palju oli võimalusi meeskonnakaaslasi löögile mängida, kuid isetses ja rikkus palju võimalusi sedasi. Mängu staariks kujuneks kohtunik. Kui keegi tahab teada, miks Prantsuse kohtunikud hinnatud pole, siis tasub eilse mängu kohtuniku tegevust vaadata. Ilmselgete vigade mittevilistamine. Kohas, kus polnud penalti, ta selle andis ja kaitsjale veel punase otsa. Kohas, kus oli selgem penalti, ei vaadatud isegi VAR üle jne. Tuchel muidugi mängis tulega, kui peale Danilo vigastust jätkas kolmese kaitseliiniga Eks tervele liigale on hea, et Tuchel on täitsa ära keeranud ning iga mäng üritab läbi erinevate formatsioonide stabiilsust leida. Järgmine mäng juba pühapäeval liigaliidri Lille vastu. Hetkel tasub muret tunda, sest selles kohtumises võib valus reality check tulla.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust


      PSG-Lorient 2-0

      Suht nadi esitusega saadi kolm punkti kätte ning sedagi tänu kohtunikule. Esimene poolaeg üks viletsamaid sel hooajal. Danilo sai vigastada, ja keskel toodi Kehrer, kes oleks ainuisikuliselt 3 väravat vastastele kinkinud, kui vastaste ründajad sellised puujalad poleks olnud eile. PSG poolelt pole kedagi erilist esile tuua. Mbappe ja Kean löid küll väravad aga muidu oli väga kahvatud. Mbappe vihastas eriti, kui palju oli võimalusi meeskonnakaaslasi löögile mängida, kuid isetses ja rikkus palju võimalusi sedasi. Mängu staariks kujuneks kohtunik. Kui keegi tahab teada, miks Prantsuse kohtunikud hinnatud pole, siis tasub eilset mängu kohtunike tegevust vaadata. Ilmselgete vigade mittevilistamine. Kohas, kus polnud penalti, ta selle andis ja kaitsjale veel punase otsa. Kohas, kus oli selgem penalti, ei vaadatud isegi VAR üle jne. Tuchel muidugi mängis tulega, kui peale Danilo vigastust jätkas kolmese kaitseliiniga Eks tervele liigale on hea, et Tuchel on täitsa ära keeranud ning iga mäng üritab läbi erinevate formatsioonide stabiilsust leida. Järgmine mäng juba pühapäeval liigaliidri Lille vastu. Hetkel tasub muret tunda, sest selles kohtumises võib valus reality check tulla.
      Ma kardan, et PSG võib 3/4 hooajast lolli mängida ning püsivad ikka liidritega umbes sama arvu punktide peal. Viimasel neljandikul võetakse end kokku ning teistel pole enam midagi teha. Muidugi ma oleks õnnelik kui ma eksin. Vähemalt sel juhul kui Marseille tiitlit ei võida

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ma kardan, et PSG võib 3/4 hooajast lolli mängida ning püsivad ikka liidritega umbes sama arvu punktide peal. Viimasel neljandikul võetakse end kokku ning teistel pole enam midagi teha. Muidugi ma oleks õnnelik kui ma eksin. Vähemalt sel juhul kui Marseille tiitlit ei võida
        Ausalt öeldes, kui nii ebastabiilse mängupildiga jätkatakse, siis mul poleks midagi selle vastu kui näiteks Lille tiitli võidaks. Marseille ja Lyoni pigem mitte Ma kardan aga, et Lille mängu võib mingi hetk hakata segama see segadus juhtkonnas. Juba hetkel tulevad murelikud signaalid ning rahaliselt on ka neil midagi paigast ära, sest juba kõlakad, et peavad talvisel mercatol põhimehi hakkama müüma
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
          Ausalt öeldes, kui nii ebastabiilse mängupildiga jätkatakse, siis mul poleks midagi selle vastu kui näiteks Lille tiitli võidaks. Marseille ja Lyoni pigem mitte Ma kardan aga, et Lille mängu võib mingi hetk hakata segama see segadus juhtkonnas. Juba hetkel tulevad murelikud signaalid ning rahaliselt on ka neil midagi paigast ära, sest juba kõlaka, et peavad talvisel mercatol põhimehi hakkama müüma
          Kui Lille reaalselt tühjendama hakkab, oleksin ma väga pettunud, kui Lyon tiitlit sel hooajal ära ei võta. Samas ise kaotatakse ka võibolla Depay (kuigi Barca rahaline seis on hapu). Hetkel tundub ikka väga äge hooaeg käimas.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Kui Lille reaalselt tühjendama hakkab, oleksin ma väga pettunud, kui Lyon tiitlit sel hooajal ära ei võta. Samas ise kaotatakse ka võibolla Depay (kuigi Barca rahaline seis on hapu). Hetkel tundub ikka väga äge hooaeg käimas.
            Eks peale Depay on üks võimalik lahkuja ka Aouar. Samas arvestades kui raske on müüa talvel, siis võibolla hooajal lõpuni on siiski alles.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Tuchel läheb ikka tulega mängima ja proovib 3-5-2, mis sest et mitu põhimeest on puudu. Mis krdi pärast on Kehrer jälle alustamas? Tundub, et saab peale puhtalt passi pärast Lille on meeskond, kes vägagi võimeline iga PSG eksimuse ära karistama. Võit oleks ideaalne, kuid arvestades viimase aja vormi oleks ka viik vägagi rahuldav tulemus ma usun.

              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Igati korralik esimene poolaeg ainult, et väravat ei saadud kirja. Võimalusi oli lausa mitu. Lille muidugi mängib targalt, rohkem kaitsvalt ning loodab PSG eksimustele. Kardetud Kehrer oleks juba kaks olukorda tekitanud aga õnneks teised lappisid ära. See mäng tundub, et läheb kui ei löö, lüüakse sulle stiilis. PSG on hästi domineerinud aga Lille raudselt koksab oma ainukese võimaluse teisel poolajal ära.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar




                  Lille-PSG 0-0

                  PSG tegi hea esituse aga kahjuks ei suutnud väravat kirja saada. Mängu domineeriti korralikult ning Lille ei lastud väga kontraid üles võtta. Ses suhtes oli kõrge press väga efektiivne eile. Verratti ja Rafinha ehitasid korralikult rünnakuid. Pall liikus väga kenasti arvestades, et ka Lille tegi pressi. Isegi Galtier tunnistas, et PSG tappis nende mängu hästi ära. PSG'l olid omad võimalused see värav lüüa aga eile lihtsalt polnud õnne. Küll jäid vastaste kaitsjad ette või Maignan väravas. Ning lõpus oleks Ylmaz ise võinud ühe ära lüüa aga õnneks polnud täpne. Kahjuks aga sai PSG poolelt hiilgava esituse teinud Kimpembe kui ka Kurzawa vigastada. Mbappe sekkus vahetusest, kuna pisike vigastus kimbutas, kuid mängu ei suutnud ta mitte kuidagi sisse elada. Palju puhata ei saa, sest kahe päeva pärast juba mäng Strasbourgi vastu.

                  Kimpembe võimas viimase hetke tackling

                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Kuna vigastatuid jube palju hetkel(lausa 10), siis pole ime, kui Strasbourg siit punkte röövib. Mbappe on 50/50 ning kaitses jälle Kehrer

                    La composition d'équipe du PSG face à Strasbourg selon la presse : Navas - Dagba, Marquinhos, Kehrer, Bakker - Herrera ou Rafinha, Gueye, Verratti - Di Maria, Kean, Mbappé ou Draxler
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Kas peale seda hooaega jätkab Tuchel või on mingeid uusi vaateid keda jälle katsedada?
                      ..ja nii ongi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                        Kas peale seda hooaega jätkab Tuchel või on mingeid uusi vaateid keda jälle katsedada?
                        Tuchelil on leping suveni, hetkel tundub, et temaga lepingut ei pikendata. Kui CL koju toob, siis vōibolla mingine lootus, kuid siis peab esmalt Leonardo lahkuma. Ühesōnaga on väga tōenäoline, et Tuchel ka järgmine hooaeg jätkab.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                          Tuchelil on leping suveni, hetkel tundub, et temaga lepingut ei pikendata. Kui CL koju toob, siis vōibolla mingine lootus, kuid siis peab esmalt Leonardo lahkuma. Ühesōnaga on väga tōenäoline, et Tuchel ka järgmine hooaeg jätkab.
                          Aga keda sa ise tahaks jätkamas näha? Tuchel või on mingi hetkel vaba treener kes sobiks sinna kohale?
                          ..ja nii ongi

                          Kommentaar


                            Allegri aga noh ta vist õpib inglise keelt
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Selgeltnägijad!?!

                              Kommentaar


                                Kah viis kuidas peale keerulist CL'i alagrupi võitu ja eelmise päeva 4:0 võitu jõule vastu võtta.
                                Oleks eeldanud, et säkitakse peale CL'ist välja pudenemist aga ju saadi enne teisi klubisid Potsule küüned taha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X