320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Edit: Malouda lõi peaga posti, mitte latti.
    Jah, minu paha. Mõtlesin posti aga kirjutasin latti.

    Vähemalt teeb rõõmu teine nelja aasta tagune finalist, kes on enam-vähem sama hale nagu Les Blues. Käidakse ikka käsikäes.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Jah, minu paha. Mõtlesin posti aga kirjutasin latti.

      Vähemalt teeb rõõmu teine nelja aasta tagune finalist, kes on enam-vähem sama hale nagu Les Blues. Käidakse ikka käsikäes.
      Keegi peab suurturniiril põruja ka ju olema

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Vähemalt teeb rõõmu teine nelja aasta tagune finalist, kes on enam-vähem sama hale nagu Les Blues. Käidakse ikka käsikäes.
        ei no neil tulevad kohe Nesta, Del Piero ja uuskristus Totti ja kõik on teine!

        Kommentaar


          Siin ta on, 30-nimeline list:

          Väravavahid :
          Hugo Lloris (Lyon, FRA)
          Steve Mandanda (Marseille, FRA)
          Cedric Carrasso (Bordeaux, FRA)
          Mickaël Landreau (Lille , FRA)

          Kaitsjad:
          Eric Abidal (Barcelona, ESP)
          Gaël Clichy (Arsenal, ENG)
          Patrick Evra (Manchester United, ENG)
          Rod Fanni (Rennes, FRA)
          William Gallas (Arsenal, ENG)
          Marc Planus (Bordeaux, FRA)
          Adil Rami (Lille, FRA)
          Anthony Reveillère (Lyon, FRA)
          Bacary Sagna (Arsenal, ENG)
          Sébastien Squillaci (Sevilla, ESP)

          Poolkaitsjad:
          Abou Diaby (Arsenal, ENG)
          Alou Diarra (Bordeaux, FRA)
          Lassana Diarra (Real Madrid, ESP)
          Yoann Gourcuff (Bordeaux, FRA)
          Yann M'Vila (Rennes, FRA)
          Florent Malouda (Chelsea, FRA)
          Jeremy Toulalan (Lyon, FRA)

          Ründajad:
          Nicolas Anelka (Chelsea, ENG)
          Hatem Ben Arfa (Marseille, FRA)
          Jimmy Briand (Rennes, FRA)
          Djibril Cissé (Panathinaïkos, GRE)
          André-Pierre Gignac (Toulouse, FRA)
          Sidney Govou (Lyon, FRA)
          Thierry Henry (Barcelona, ESP)
          Mathieu Valbuena (Marseille, FRA)
          Franck Ribéry (Bayer Münich, GER)

          Välja jäid siis tuntumatest nimedest Karim Benzema, Patrick Vieira ja Samir Nasri. Hispaania mänguga võrreldes ei mahtunud koosseisu ka Ciani, Cheyrou, Escude, Boumsong, Cissokho, Cheyrou, Sissoko, Remy, Saha.

          Uuteks tulijateks M'Vila, Planus.
          Taas on koondisesse mahtunud Reveillier, Briand ja Valbuena, kes sai oma esimese kutse paar aastat tagasi, kuid jäi haigeks ja vahetati välja.

          Kommentaar


            23 on kes kaasa saavad, ma olen õigesti aru saanud? et escude ei mahu isegi 30 sekka on küll üllatav, kas ta on vigane? sama üllatav on, et nüüd on siis kaasatud planus.neli puhast keskkaitsjat ongi ainult nagu tundub, aga eks see abidal läheb ka kesk ja äärekana ikka Lavi. millest on veidi kahju, mulle on ta üsna puujalana ikka tundunud. mees kellel ei püsi jalad maas. üllatustest veel, siis valbueana(just kuna varemalt pole nagu teda võetud eriti, mitte et mul ta kaasamise vastu midagi oleks) ja ka briand ning mvila on veidi üllatavad mehed. aga usun neist enamik päris mm-ini ei jõua ka.ahjaa govou võib ka koju jätta. ning diaby? milleks?

            Kommentaar


              23 meest pääseb jah. Mina olen tiba üllatunud, et Nasri nüüd ka tervena ei pääse koosseisu. Valbuena pääsemine on positiivne aga kahtlane, kas ta ikka MM-ile sõidab. Escude kohta ei oska midagi kosta.

              Positiivne on aga see, et koduliigas pallivaid pallureid on lausa 18 ja välismaal vaid 12.

              Kommentaar


                tõesti kahju, et Samir on välja jäetud ning metsseale, Diaby ainuke puudus on see, et ta ei suuda stabiilselt oma parimat välja mängida, Lass on ju Realis pingipoiss viimasel ajal, Alou kohta ma ei oska kosta ning Toulalan on klass.

                Kommentaar


                  Alou on väga hea olnud. Paremgi, kui Toulalan.

                  Kommentaar


                    ei tea kas see on ilmtingimata positiivne märk, koondise jaoks. üldiselt võib vist öelda, et head hooaega klubides pole just paljud koondislased teinud,äkki chelsea mehed malouda ja anelka on olnud. mõned prantsusmaal mängivad mehed ka, aga suured ässad on olnud sellised kõikuvad ja kaheldavad. eks näis mis see tähendab mm-il. ülimalt lootusrikas ma pole, alagrupist edasipääsu muidugi ootaks.toulalan pole minu arust küll see tase... alou on omaette ikoon prantsuse liigas.aa ja mis see landreu seal nimekirjas üldse teeb?

                    Kommentaar


                      Positiivne selles mõttes, et see näitab koduliiga taseme tõusu. Meeste taha asi küll ei tohiks jääda. Täitsa korralik meeskond.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Positiivne selles mõttes, et see näitab koduliiga taseme tõusu. Meeste taha asi küll ei tohiks jääda. Täitsa korralik meeskond.
                        jep eks kõik tea, et ühe mehe taha jääb... ainult jah hooaajad pole meestel väga säravad olnud, aga suuturniiridel tihtipeale pööratakse see värk vastupidi peapeale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          jep eks kõik tea, et ühe mehe taha jääb... ainult jah hooaajad pole meestel väga säravad olnud, aga suuturniiridel tihtipeale pööratakse see värk vastupidi peapeale.
                          Kui nii mõelda, siis tõesti enamus koondislaste hooaeg on üle kivide ja kändude läinud (kui Cisse välja jätta). Samas nagu mainisid on päris tihti just klubihooajal säranud mehed suurturniiridel kahvatud olnud.

                          Kommentaar


                            Vahepeal on koosseis 24-meheliseks kärbitud. Üks mees jääb veel siiski lõplikust koosseisust välja, kes sõidavad MM-ile.

                            Väravavhid: Hugo Lloris (Lyon), Steve Mandanda (Marseille), Cédric Carrasso (Bordeaux)

                            Kaitsjad: William Gallas (Arsenal/ENG), Eric Abidal (FC Barcelona/ESP), Bakary Sagna (Arsenal/ENG), Patrice Evra (Manchester United/ENG), Gaël Clichy (Arsenal/ENG), Marc Planus (Bordeaux), Anthony Réveillère (Lyon), Sébastien Squillaci (FC Séville/ESP)

                            Poolkaitsjad: Abou Diaby (Arsenal/ENG), Alou Diarra (Bordeaux), Lassana Diarra (Real Madrid/ESP), Yoann Gourcuff (Bordeaux), Florent Malouda (Chelsea/ENG), Jérémy Toulalan (Lyon)

                            Ründajad: Nicolas Anelka (Chelsea/ENG), Djibril Cissé (Panathinaikos/GRE), André-Pierre Gignac (Toulouse), Sidney Govou (Lyon), Thierry Henry (FC Barcelona/ESP), Franck Ribéry (Bayern Munich/GER), Mathieu Valbuena (Marseille)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              sama üllatav on, et nüüd on siis kaasatud planus.neli puhast keskkaitsjat ongi ainult nagu tundub, aga eks see abidal läheb ka kesk ja äärekana ikka Lavi. millest on veidi kahju, mulle on ta üsna puujalana ikka tundunud. mees kellel ei püsi jalad maas.
                              Ega nendest keskkaitsjatest ei tohiks puudu küll olla, kui võtta arvesse veel see, et Toulalan suudab samuti edukalt seal opereerida, nagu on mitmeid kordi Lyonis nähtud. Abidal omakorda on viimasel ajal olnud mänginud koondises püsivalt keskel, ning teeb seda eeldatavasti ka MM-il.
                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Mina olen tiba üllatunud, et Nasri nüüd ka tervena ei pääse koosseisu. Valbuena pääsemine on positiivne aga kahtlane, kas ta ikka MM-ile sõidab.
                              Niivõrd kuivõrd selles ka tõetera sees on, kuid Nasri ei jäänud välja taktikalistel põhjustel, vaid pigem seetõttu, kuna oli väidetavalt EMil 2008 ajal istunud bussis vapralt Gallase kohale. Vähemalt nõndaviisi on Gallas väidetavalt kusagil enda raamatus öelnud, millest nähtavasti Domenech on teinud enda järelduse, et kollanokkadel kogenud koondislaste varvastele astuda ei maksa. Küllap seegi on võimalik üks tegureid selle taustal, miks mehed omavahel ka klubitasandil ei räägi. Ligikaudu sarnase näite võib tuua ka Argentiina koondisest, kus tippvormis olnud Higuain eksisteeris üsna pikka aega Diego Armando mustas nimekirjas, kuna käis väidetavalt Heinze naisega veidi lähemat tutvust tegemas.

                              Oskuste poolest mõlemad on kahtlemata koondise tasemel mängijad, kuid omavahelise keemia tõttu sinna samaaegselt ei mahu. Võrdlemisi iirooniline oleks, kui keemiliste reaktsioonide katalüsaator Gallas ka ise nüüd MM-iks ei toibu.

                              Aga ega Prantsusmaa šanssid Nasri taha küll kinni ei tohiks jääda, sest tegemist on niigi mängijaga, kelle panus on minimaalseks jäänud Les Bleus
                              is, kuna on sinna üksnes ajutiselt mahtunud. Unustamata ka seda, et Valbuena on väga tasemel mängumees Gourcuffi asendajaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                                Abidal omakorda on viimasel ajal olnud mänginud koondises püsivalt keskel, ning teeb seda eeldatavasti ka MM-il.
                                seda ma kardangi, et ta seal sipsib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X