320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolm mõtet eilsest.

    1. Miks oli vaja juba 57min Payet->Coman teha. Ok Payet hakkas väsima aga siiski mäng toimis. Võttis parima standardi lahendaja ära platsilt.
    2. Giroud on 90minta mees. Saaks aru kui oleks Gameiro/Lacazette varus. Gic olnud kahvatu ja kui tõesti tahtsid tuua värskust siis oota natuke ning lase Martial peale kuna peapallidega kastis oli niigi karauul ja Gic ei ole parem.
    3. Sissoko välja, kante asemele ning pogba Sissoko kohale

    aga jah ei läinud nii ja tagantjärgi tark olles ei too seda karikat. Häirima jääbki see, et DD hakkas natuke rapsima kui Santos tuimalt tegi oma asja, tegi omad vahetused ning ootas neid penalte aga näe läks naa. Loodetavasti see sitt tunne mängijatel jääb meelde ja sellest õpitakse, et second best olla sucks. Noori prantslastel on ning kui DD teeb õiged järeldused siis 2018 võiks ju jälle positiivne turniir tulla. End.

    Kommentaar


      Sissoko oli tegelt Prantsusmaa parim mängija platsil.

      Kommentaar


        Juunis kirjutasin siin foorumis sellise postituse:

        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
        Prantsusmaa küll eriti muljet ei avalda. 2-1 võita 10kesi mängiva iiri vastu. Siiani olen veendumusel et Giroudiga mängiv meeskond ei saa ju ometi tiitlit võita ja nende kaitsjatega (jah tean Varane ja Zouma on vigased) kes sellel Prantsusmaal on põhis ei näe neil eriti võimalust.
        Vaatasin natuke statistikat. Griezmann mängis kõik mängud peale gruppi siis põhis ja sisuliselt 90+ kõik mängud. Just Payet oli see keda vahetati varem välja osades mängudes (vanuse vahe välja jätta 4a vist, ei oleks Payet nüüd päris läbi ka pidanud olema ja minu jaoks veider võtta välja mees keda peetakse karistuslöökide spetsialistiks sellises faasis sellises mängus) Siiani ei saa aru miks Deschamps Islandi vastu kus poolajal oli ju kõik selge ei võtnud välja tähtsaid mehi sealjuures siis Griezmanni. Pole siis ime, et peale Saksa mängu finaalis põleti läbi mingil määral. Griezmannil muidugi oli 2-3 võimalust. Aga seda enam tekib küsimus mida tegi Giroud seal platsil. Ja see Gignaci mängitamine oleks nagu mingi huumoriteema juba. Sellepärast paningi Benzema pildi. Tüüp lõi 28 väravat viimane hooaeg.

        Hispaanlaste ajaleht Marca ka juba arutab, kas Benzemaga oleks Prantsusmaa turniiri võitnud? http://www.marca.com/en/football/nat...e698b4640.html

        Väga "huvitav" saab olema kui DD jätkab kuidas nüüd edasi minnakse. Benzema veel 28 aastat vana. Saaks veel vabalt mängida. Aga kuidas siis edasi minnakse siin. Kui mingi väljapressimise teema või teise naisega magamise teema seal üleval. Ikkagist arvan et mänguliselt on Benzema tähtis mängija Prantsusmaa jaoks. Nende noortega nagu Martian ja Coman ikkagist ei vea ka välja ja Giroudist juba mainisin enne. Prantsuse liigas olid ka mingid tegijad keda ei võetud koondisesse.

        Suures plaanis läheb see muidugi ilusasti ajalukku. Deschampsi Prantsusmaa suutis kaotada Ronaldota Portugalile oma koduhoovis. Päris suur feil tegelt ikka. Ja mis krdi 120 milku mees see Pogba veel on?

        Kommentaar


          Mismõttes, mul jäi küll eile kommentaatoreid kuulates et Giroud jääb alla ainult Messile ja võibolla ka Ronaldole.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pogba Vaata postitust


            Kui sa mängu vaatasid, siis ju nägid, et mängis hoopis teisel positsioonil ja pidi seetõttu rohkem kaitsetööle keskenduma. Sisuliselt Kante kohal mängis, mis ta oleks sealt pidanud kasti purjetama ja väravaid lööma?

            Payet kadus iga mänguga aina rohkem pildilt, eks tema puhul löi välja tema põhiline miinus ehk stamina. Sissoko oli kunn ning Newcastle fännid kindlasti vihased, et ta selliseid esitusi klubi eest ei teinud see hooaeg.
            Üks kahest ehk siis Matuidi või Pogba oleks vabalt võinud ka rünnakut rohkem toetada. Pogba kehv mäng pole muidugi ainult tema enda süü, aga ma ei näe põhjust, miks oleks eilses mängus kuus prantslast kusagil keskjoone lähistel seisma rünnakute ajal. Sest Evra ja Sagna panus viimasel kolmandikul oli samuti ... kas just olematu aga mitte oluliselt rohkem sellest. Ka võimalusi luua ta ei suutnud. Kui Griezmann pea iga rünnak peab oma poolele pallile järgi tulema, siis on midagi vist ikkagi mäda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mustang Vaata postitust
              Juunis kirjutasin siin foorumis sellise postituse:

              Hispaanlaste ajaleht Marca ka juba arutab, kas Benzemaga oleks Prantsusmaa turniiri võitnud? http://www.marca.com/en/football/nat...e698b4640.html
              ...see Benzema teema on suht imal leierdamine. Olen kindel, et DD oleks heameelega Benzema koondisesse kaasanud aga mis sa teed kui üleval on suht tühi sahtel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mustang Vaata postitust



                Väga "huvitav" saab olema kui DD jätkab kuidas nüüd edasi minnakse. Benzema veel 28 aastat vana. Saaks veel vabalt mängida. Aga kuidas siis edasi minnakse siin. Kui mingi väljapressimise teema või teise naisega magamise teema seal üleval. Ikkagist arvan et mänguliselt on Benzema tähtis mängija Prantsusmaa jaoks. Nende noortega nagu Martian ja Coman ikkagist ei vea ka välja ja Giroudist juba mainisin enne. Prantsuse liigas olid ka mingid tegijad keda ei võetud koondisesse.
                sa küsid kuidas edasi? ja mainid, et noortega nagu martial ja coman välja ei vea. samas mu arust ei jää nad igavesti noorteks ja rohelisteks. vaid nüüd ongi veel õigem minna nendega edasi, sest nendega juba praegu veeti end finaali välja. kogemuste lisandudes võib olla tegemist ikka väga ja väga kõva satsiga. eks seda aeg näitab. mu arust võis selle benzema teema sissesoolata juba ammu, see oli deschampsi valik, me ei saa kunagi teada, kas õige või vale, aga tõsiasi on see et üle 10 aasta jõuti finaali suurturniiril ja seda võistkonnaga, kus enamik mehi on alla 30. pigem on ehk tulevik helgem ees, kui siin vahepeal karta oli?

                seoses sagna vanusega ja tema asenduse puudulikusega tekkis eile idee, et sissoko võiks selle lünga vabalt ära täita, kui õnnestuks meest ja ta tuleviku plaane selleni suunata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  sa küsid kuidas edasi? ja mainid, et noortega nagu martial ja coman välja ei vea. samas mu arust ei jää nad igavesti noorteks ja rohelisteks. vaid nüüd ongi veel õigem minna nendega edasi, sest nendega juba praegu veeti end finaali välja. kogemuste lisandudes võib olla tegemist ikka väga ja väga kõva satsiga. eks seda aeg näitab. mu arust võis selle benzema teema sissesoolata juba ammu, see oli deschampsi valik, me ei saa kunagi teada, kas õige või vale, aga tõsiasi on see et üle 10 aasta jõuti finaali suurturniiril ja seda võistkonnaga, kus enamik mehi on alla 30. pigem on ehk tulevik helgem ees, kui siin vahepeal karta oli?
                  Nagu nemad oleks olnud otsustavad olnud sellel teekonnal? Griezmann tassis ju. Ja Payet enne seda.

                  Kommentaar


                    Ma vaatan, et ühe turniiri põhjal tehakse siin ikka väga vingeid järeldusi kellega saab tulevikus arvestada ning kellega mitte. Need 7 mängu ongi ju need mis panevad mehed paika olenemata mis nad ülejäänud hooajal teevad/on teinud.
                    Puhka jalga vahepeal oma lahmimisega.

                    Kommentaar


                      Here we go again. Laome ikka Giroud'le puid alla ja nutame Benzemat taga. Eile küll midagi OG taha ei jäànud. Pigem peavad ikkagi keskväljamehed (ja ääred) peeglisee vaatama, kes ei suutnud kvaliteetseid palle talle kasti toimetada. Pogba kriitikaga peab paraku nõustuma, sest kui Griezmann peab madalalt palli toomas käima ja sellega sisuliselt Pogba tööd tegema, siis ei saa paraku Juve mehe panusega rahul olla. Matuidi-Pogba keskpoolkaitse puhul peaks ikkagi Pogba see olema, kes peaks ette vaatama. Ja kui Sissoko (kogu austuse juures tema suhtes) on pika puuga sinu parim mängumees, siis see ütleb paljugi.

                      Teiseks vahetustest. Ei saanud nõus olla ei Coman Payeti asemele ega ka Gignac Giroud vastu. Payet võis küll väsinud olla, aga sellest hoolimata suutis ta sisuliselt ainukesena selliseid palle kasti anda, mis endast ohtu kujutasid (Griezmanni ja Sissoko olukorrad nt). Lisaks Portugal oli nagunii rohkem vastuvõtvam pool ja seetõttu ei pidanud Payetil nii palju kaitsesse tagasi töötama nagu Saksamaa vastu. Coman jäi ilmselgelt lahjaka, aga anname andeks noorele mehele. Tema suurturniirid peaks veel ees olema.
                      Giroud välja vahetamisega võttis DD aga ühe käigu sisuliselt mängust ära, sest kuigi Gignac on ka korralik loom, siis õhus jääb ta võrreldes Giroud'ga ikkagi pisut lahjaks. Gignaci sisse toomine minu arvates ei olnud kindlasti vale käik (oli ju lähedal mängu ära otsustamisele, aga post jäi kahjuks ette), kuid selle vahetusega oleks Deschamps võinud oodata ja pigem mitte siis Giroud asemele, vaid ette koos Giroud'ga.

                      Kümne aasta jooksul teises suures finaalis nii dramaatiliselt kaotada on muidugi valus. Kuratlikukt valus. Samas no hard feelings Portugali vastu. Said lõpuks oma kaua oodatud suure tiitli kätte, ja kuigi ei Ronaldi ega Messi ei kuulu minu lemmikute mängijate hulka, tuleb tõdeda, et mõlema näol on tegemist oma aja täielike tippudega, kes väärivad ka koondisega millegi suure võitmist. Ronaldo sai oma kätte. Ehk kukub veel Messile ka midagi koondisega, kui ta just tõesti koondise eest ei lõpetanud. Portugali koondises on ju lisaks kolm Prantsusmaa kooliga meest: Raphael Guerrero, Anthony Lopes ja Adrian Silva.

                      Prantslaste tulevik peaks üsna lootust andev olema. Noori on peale tulemas korralikult, ja arvestades, kes veel sel korral koju jäid (Lacazette, Varane, Zouma, Corchia, Dembele, Fekir jne jne), siis varu peaks veel koondise jagu olema. Lisaks hetke EM-i koondis on segu parimas eas meestest ja noortest. Vaid Evra on vaat, et ainukene, keda me tuleval MM-il pigem ei näe (Sagna kohal on ka küsimärk). Teised vanuse poolest peaksid aga täiesti rivis olema. Lootust annab ka see, et Deschamps on jätkamas vähemalt 2018. aasta MM-ini. Finaali kaotusest hoolimata on ta vinget tööd teinud ja koondisest tõelise meeskonna vorminud (Blanc eelnevalt just isiksuste ohjamisega hakkama ei saanud) ja tüliõunad vajadusel välja jätnud. Eelmine MM Deschamps'iga poolfinaali, sel EM-il finaal ja järgmine MM - ?. Jackbot? Loota ju võib.

                      PS. Benzemat mina isiklikult enam koondises näha ei soovi. Kui selle Valbuena loo elab veel üle, siis Deschamps`i meedias kautselt rassistiks tembeldamisega tõmbas ta minu silmis küll omale vee lõplikult peale. Lacazette`i näen kahe aasta pärast mõne Euroopa hiiu eest mängimas ja MM-il juba esiründaja rolli täitmas. Aga näis, kas nii ka läheb.

                      Lohutuseks tore video, mis südame soojaks tegi:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        Nagu nemad oleks olnud otsustavad olnud sellel teekonnal? Griezmann tassis ju. Ja Payet enne seda.
                        Ahh ära jaura. Keegi ei ootagi neilt veel tassimist. Hetkel maksti pigem väikestmoodi kooliraha nagu Griezmann ja Pogba näiteks eelmine MM. Umtiti tegi kõike arvestades ülivinge turniiri. Coman oli ebastabiilne aga ikkagi pigem positiivne. Martiali me paraku piisavalt veel ei näinud. Digne ei saanud üldse peale.


                        Griezmann sai siis oma auhinnakappi EM-i kuldse saapa ja parima mängija auhinnad. Väike lohutus küll kahe järjestikulise finaali kaotuse järel (EM ja CL), aga midagi ikka.

                        Kommentaar


                          see härra Mustangi jutt meenutab ikka järjest rohkem,kuidas kõik on lollid ja pahad ja saamatud va need keda turniiril polnud. kaotasid raha panustades?

                          Kommentaar


                            Jah, mina nagu üritasin konstruktiivset kriitikat (see punkt et polnud mõtet Griezmanni mängitada 90 minutit Islandi vastu) anda ja siis tuleb mingi selline jutt et käi sinna ja tänna.

                            Võtaks siis kohe Maski jutu ette. Sa räägid tulevikust ja on noored jne. Tõsi on osad huvitav mängijad tõesti nagu Coman jne. Aga vot tulekski ründajate jutu juurde. Ütled, et on näed võtta Lacazzette. See mees ju jäeti just nagu koju ju kuigi tegi hea hooaja. Minu silmis näiteks oli Gignac täiesti mõtetu variant. Viimases 7 mängus 1 värav Prantsuse eest. Jah nüüd tullakse kaitsma, et ta ei ole põhis. On paremaid variante. Kas mingi Mehhiko liiga mees on nüüd Prantsuse number 2 variant? Enne siis proovida Gameirot näiteks. Järjekordne mängija kes Deschampsi plaanidest väljas, täpselt nagu Lacazzette.

                            NB mingisugune kriitikanool võiks ikkagist ka olla (näha, et absoluutselt ei taluta kui midagi kritiseeritakse). Minu silmis olid Prantsusmaal võimalused olemas see turniir võita ja Deschamps ei olnud piisavalt pädev. Portugali treener mängis ta taktikaliselt üle. Ja nagu juba mainisin, Griezmannil sai kütus otsa, sest oli ju vaja iga mäng 90 minutit teda kasutada peale äärmiselt pikka klubihooaega kus ta Atleticot tassis enamus hooajast. Payeti väljavõtt oli veider. Mingil määral DD kiirustas oma esimeste vahetustega.

                            Ma üritan viisakalt arutada, aga siis tuleb vastu selline isiklikuks minev jutt, et käi sinna ja tänna. Mõtlesin et siin mõistlikumad inimesed. Aga...

                            Kommentaar


                              meil on ilmselgelt erinev arusaam konstruktiivsest kriitikast. see su etteaste meenutas lihtsalt enam pettunud inimese jauramist ja lahmimist, mitte erilist arutelu. esiteks see benzema jutt... seda võibki rääkima jääda, mis on ja mis oleks võinud olla, teiseks ütlesid, et kaasa võeti martial ja coman, kes ei vedanud välja ja asemel oleks võinud sinu arvates olla mingid mehed prantsusmaa liigast. kes siis? ja neljandaks üldiselt keegi pole mu arust kordagi öelnud, et mine sinna või teise kohta. soovitati sul tuure lihtsalt maha võtta ja saada aru reaalsusest, millisest kohast on deschamps hakanud koondisega tulema ja kuhu välja jõudnud. kogu moos

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Class:
                                l'equipe.jpg


                                 
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X