320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
  meil on ilmselgelt erinev arusaam konstruktiivsest kriitikast. see su etteaste meenutas lihtsalt enam pettunud inimese jauramist ja lahmimist, mitte erilist arutelu. esiteks see benzema jutt... seda võibki rääkima jääda, mis on ja mis oleks võinud olla, teiseks ütlesid, et kaasa võeti martial ja coman, kes ei vedanud välja ja asemel oleks võinud sinu arvates olla mingid mehed prantsusmaa liigast. kes siis? ja neljandaks üldiselt keegi pole mu arust kordagi öelnud, et mine sinna või teise kohta. soovitati sul tuure lihtsalt maha võtta ja saada aru reaalsusest, millisest kohast on deschamps hakanud koondisega tulema ja kuhu välja jõudnud. kogu moos
  Tahtmaks isiklikuks minna, mitu korda ma pean neid nimesid siin mainima kes siis? Ütlesin juba ju Lacazzette ja Gameiro näiteks. Võib-olla ka Ben Arfa.

  Sealt tulebki see, et milleks siis võtta need noored sinna kaasa kellelt midagi ei oota vms jutt (ma eeldasin et Prantsusmaa plaan oli turniir võita, see juba selline Inglismaa jutt et anname noortele ka võimaluse õppida). Kuidas saab mängu käiku muuta kui su variant kaks on mingi mehhiko liiga mees kellel tundub et endalgi pole piisavalt justkui usku. Deschampsi osas meedias küsiti piisavalt just ka selles osas, et miks Lacazzette ikkagist ei saanud võimalust?

  Nüüd palun mitte rääkida, et Lacazzette ju mängib Prantsuse liigas, et see pole praegu parimate liigade seas. Mida siis teeb Matuidi seal põhis kes ka samas liigas mängib? Ja kas Mehhiko liiga on siis parem või?

  Piisavalt on argumente ka selle osas et Giroudi põhis mängimine 100% ei ole õige. OK ärme mine sinna kuhu nüüd võidakse minna. Ma räägin näiteks sellest kuidas tal oli Saksamaa vastu tekkimas 1v1 olukord ja siis jookseb aeglasemalt kui Saksa kaitsja. Seda märkisid ära ka BBC asjamehed.

  Edasi sealt minnes, huvitav, et kõik võimalused finaalis kukkusid Griezzmanni peale. Tekibki küsimus, kus siis Giroud on? Mis ta otstarve on siis? Kas ta on mingi assist mees? Griezzmannil oli mingi 3-4 võimalust mängu sees, paar paremat, paar raskemat. Mitu oli Giroudil? Äkki oleks mõne ära löönud kui oleks samas positsioonis olnud. Või noh kas oleks, see mees lööb ju Rumeenia ja Islandi vastu ainult või siis särab sõprusmängudes mis ei loe a la värav saksa ja hollandi vastu 15/16 hooaja sees.

  Aga tulistage nüüd et noh ta vahetati välja ka 79 minutil vabandustega.

  Kommentaar


   aga küsin siis nii, et kuhu sa oma jutuga tahad välja jõuda? et giroud väravad ei loe, sest need olid löödud eeldatavalt nõrgema vastase vastu ja iga vend oleks need kindlapeale nii ehk naa ära löönud? ja deschamps tuleks lahti lasta, sest tegi valed otsused ja jättis ilmselgelt tülikiskumis harjumustega härrasmehed koju, finaali oleks jõutud samuti iga teise lambi treeneriga? ja kogu lõpetuseks ehk siis mõni sinupoolne kandidaat ka deschampsi asemele?

   Kommentaar


    Milline oleks maailm kui Tsinjaki löök oleks postist sisse läinud?

    Kommentaar


     Algselt postitas Mask Vaata postitust
     Eelmine MM Deschamps'iga poolfinaali, sel EM-il finaal ja järgmine MM - ?. Jackbot? Loota ju võib.
     Veerandfinaali siiski.
     Elu on lühike, pidu on pikk.

     Kommentaar


      No küll on jõutud toota, kui valged inimesed tööd teevad.
      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
      Jah, mina nagu üritasin konstruktiivset kriitikat (see punkt et polnud mõtet Griezmanni mängitada 90 minutit Islandi vastu) anda ja siis tuleb mingi selline jutt et käi sinna ja tänna.

      Võtaks siis kohe Maski jutu ette. Sa räägid tulevikust ja on noored jne. Tõsi on osad huvitav mängijad tõesti nagu Coman jne. Aga vot tulekski ründajate jutu juurde. Ütled, et on näed võtta Lacazzette. See mees ju jäeti just nagu koju ju kuigi tegi hea hooaja. Minu silmis näiteks oli Gignac täiesti mõtetu variant. Viimases 7 mängus 1 värav Prantsuse eest. Jah nüüd tullakse kaitsma, et ta ei ole põhis. On paremaid variante. Kas mingi Mehhiko liiga mees on nüüd Prantsuse number 2 variant? Enne siis proovida Gameirot näiteks. Järjekordne mängija kes Deschampsi plaanidest väljas, täpselt nagu Lacazzette.
      See mingi Mehhiko mees lõi eelmisel hooajal 32 väravat ja sellele eelnenud kahel hooajal Marseille` eest Prantsusmaal 23 ja 22. Ehk end täiesti tõestanud väravakütt (nii Euroopa top5 liigas kui ka Mehhikos). Ja selle Mehhiko liiga alavääristamisega ei tasu ka üle pingutada. APG koduklubi Tigres näiteks jõudis eelmise aasta lõpus Copa Libertadorese (sisuliselt Lõuna Ameerika CL) finaali, kus napilt River Plate`ile kaotati. Kas siis Brasiilia, Argentiina, Tšiili jne liigadest tulevad rahvaliiga tasemel mehed nagu sa ümber nurga väita üritad. Gignac ja Deschamps on Marseille` aegadest vanad tuttavad ja APG ei kuulunud tollal absoluutselt tema lemmikute hulka. Nende vahelisi treeningutel toimunud tuliseid sõnelusi ja vaidlusi oli tollal mitmeid ja mitmeid. DD omal ajal isegi ei tahtnud Gignacit OM-i:
      Deschamps has not always been a fan either. Leaked phone conversations of the France manager with his agent Jean-Pierre Bernès recently made the front page of L’Équipe, quite understandably, since DD referred to Gignac as a boulet, a cannonball – someone, or something, you have to drag behind you. A dead weight.

      “Give me anybody instead of Gignac,” Deschamps pleaded on the phone, unaware police officers were taping every word of his chat. “[Kevin] Gameiro, whoever it is. It can only be better.” But that was a while ago, in December 2011. Deschamps’ view has changed since then.
      Ehk mu jutu point on see, et ju ta ikka pidi DD-le koondise ajal millegiga muljet avaldama, et sõjakirves maha maeti ja Gignac tagasi koondisesse naasis, kuigi klubi ajal sõpradena lahku ei mindud. APG Mehhikosse siirdudes üldiselt ei oodatud, et ta suudaks koondise kohtaa säilitada, mille ta eelneva hea hooajaga Marseille` eest oli endale kätte võidelnud ja võibolla ta poleks ka enam mahtunud, kui Benzema pätustega poleks tegelenud. Aga eelmisel sügisel sai Gignac taas oma võimaluse ja skooris koheselt ka selles kurvatoonilises võidumängus Saksamaa vastu, olles eelnevalt just vahetusest sekkunud, Ehk kasutas kohe oma võimaluse 100% ära, mida näiteks Lacazette siiani pigem pole suutnud (kümmekond mängu on juba koondise eest turjal, aga skoorida on suutnud vaid korra)

      Üldiselt on Lacazette ja Gameiro (ning ka Ben Arfa) teist tüüpi ründajad ja pole otseselt Gignaci konkurendid platsil vaid pigem Griezmanni ja Martiali. Tipuründes on DD eelistanud pikemakasvulisi Gignacit, Giroud, ja enne seda skandaali ka Benzemat. Viimane on aeg-ajalt ka äärel mänginud (MM-il näiteks). Lacazette tegi eelmise hooaja teises pooles häid esitusi, aga esimene pool läks tal täiesti aia taha ja mees näitas siis ka oma ebameeldivamat külge tujutsemise ja staaritsemisega, mis ilmselt sütitas ka DD peas punase hoiatustule, sest Deschamps teatavasti ei ole kartnud staare koondisest välja jätta, kui ta on leidnud, et nad võivad sisekliimale halvasti mõjuda (Nasri, Valbuena. Benzema jättis tegelikult koondisest välja vutiliidu poolne ban). Ja seni on ta seda täiesti õigustatult teinud, sest koondisega kümmekond aastat kaasas käinud draamadest ja skandaalidest on Deschamps`i aegne koondis viimasel kahel suurtuurniiril eemale suutnud hoida, ning meeskond on ühtne ja hea löögirusikas olnud, Ben Arfa teatavastu pole ka kõige kergema iseloomuga mängumees ning ausalt öeldes nendes mängudes, kus DD talle koondises sügisel võimaluse andis, oli teine ikka üsna kehvake.

      Ühelt poolt nõus, et Gameiro ja Lacazette (või Ben Arfa) oleks võinud näiteks Comani ja Martiali asemel EM-ile saada, aga kõik neli tegid möödunud hooajal väga hea hooaja ja nooremad mehed kasutasid lihtsalt oma võimalusi koondise eest platsile saades paremini ära (nii Martial kui ka oli Coman tegid sügistes ja kevadistes kontrollkohtumistes väga häid esitusi), kui näiteks Lacazette ja Ben Arfa. Gameiro parimad mängud klubi eest olid kevadel ja ju DD leidis, et pisut hilja on katsetama hakata. Et raske on süüdistada DD-d, et ta just sellised valikud tegi ja nooremaid mehi eelistas.

      Algselt postitas Mustang
      NB mingisugune kriitikanool võiks ikkagist ka olla (näha, et absoluutselt ei taluta kui midagi kritiseeritakse). Minu silmis olid Prantsusmaal võimalused olemas see turniir võita ja Deschamps ei olnud piisavalt pädev. Portugali treener mängis ta taktikaliselt üle. Ja nagu juba mainisin, Griezmannil sai kütus otsa, sest oli ju vaja iga mäng 90 minutit teda kasutada peale äärmiselt pikka klubihooaega kus ta Atleticot tassis enamus hooajast. Payeti väljavõtt oli veider. Mingil määral DD kiirustas oma esimeste vahetustega.

      Ma üritan viisakalt arutada, aga siis tuleb vastu selline isiklikuks minev jutt, et käi sinna ja tänna. Mõtlesin et siin mõistlikumad inimesed. Aga...
      Lahmid ju jälle. Kriitikat olen siin eelnevalt nii mina, kui ka teised teinud, kui selleks vajadus on olnud. Kritiseerisin näiteks poolfinaali kohtumise poolajal prantslaste mänguplaani, millegi mindi Saksamaa vastu (sel korral oli DD kasuks 1-0, kuna lõpuks ikkagi võideti). Finaali ajal kritiseerisin ka seda Payet-Coman vahetust ja peale mängu Giroud välja vahetamist. Mine loe eelmisest leheküljelt.

      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
      Tahtmaks isiklikuks minna, mitu korda ma pean neid nimesid siin mainima kes siis? Ütlesin juba ju Lacazzette ja Gameiro näiteks. Võib-olla ka Ben Arfa.

      Sealt tulebki see, et milleks siis võtta need noored sinna kaasa kellelt midagi ei oota vms jutt (ma eeldasin et Prantsusmaa plaan oli turniir võita, see juba selline Inglismaa jutt et anname noortele ka võimaluse õppida). Kuidas saab mängu käiku muuta kui su variant kaks on mingi mehhiko liiga mees kellel tundub et endalgi pole piisavalt justkui usku. Deschampsi osas meedias küsiti piisavalt just ka selles osas, et miks Lacazzette ikkagist ei saanud võimalust?

      Nüüd palun mitte rääkida, et Lacazzette ju mängib Prantsuse liigas, et see pole praegu parimate liigade seas. Mida siis teeb Matuidi seal põhis kes ka samas liigas mängib? Ja kas Mehhiko liiga on siis parem või?
      Juba kommenteerisin.
      Algselt postitas Mustang

      Piisavalt on argumente ka selle osas et Giroudi põhis mängimine 100% ei ole õige. OK ärme mine sinna kuhu nüüd võidakse minna. Ma räägin näiteks sellest kuidas tal oli Saksamaa vastu tekkimas 1v1 olukord ja siis jookseb aeglasemalt kui Saksa kaitsja. Seda märkisid ära ka BBC asjamehed.
      Asi polnud niivõrd kiiruses, vaid ta ei saanud palli lihtsalt piisavalt hästi kontrolli alla viimase puutega (läks liiga kaugele temast) ja Höwedes jõudis lööki plokkima. Oleks võinud Höwedese ära konksutada, aga ju ei oodanud, et sakslane nii kiirelt plokkima jõuab.

      Agrumendid vs faktid. Mees, kes on viimases kümnes koondisemängus üheksal korral skoorinud väärib algkoosseisu kohta 100%. Ja usu või ära usu, aga kõik väravad loevad. Olgu vastaseks kasvõi Andorra.

      Algselt postitas Mustang
      Edasi sealt minnes, huvitav, et kõik võimalused finaalis kukkusid Griezzmanni peale. Tekibki küsimus, kus siis Giroud on? Mis ta otstarve on siis? Kas ta on mingi assist mees? Griezzmannil oli mingi 3-4 võimalust mängu sees, paar paremat, paar raskemat. Mitu oli Giroudil? Äkki oleks mõne ära löönud kui oleks samas positsioonis olnud. Või noh kas oleks, see mees lööb ju Rumeenia ja Islandi vastu ainult või siis särab sõprusmängudes mis ei loe a la värav saksa ja hollandi vastu 15/16 hooaja sees.

      Aga tulistage nüüd et noh ta vahetati välja ka 79 minutil vabandustega.
      Giroud on kõige-mees. Lööb väravaid, annab sööte, teeb musta tööd, rassib kaitses. See, et Greizmannile need võimalused maandusid oli osati ka Giroud töö võit, sest enamus eelpool mainitu võimalused tulid poolkontratest, kus Giroud aitas palli tagasi võita. A la see olukord:

      Kommentaar


       Algselt postitas metssiga Vaata postitust
       aga küsin siis nii, et kuhu sa oma jutuga tahad välja jõuda? et giroud väravad ei loe, sest need olid löödud eeldatavalt nõrgema vastase vastu ja iga vend oleks need kindlapeale nii ehk naa ära löönud? ja deschamps tuleks lahti lasta, sest tegi valed otsused ja jättis ilmselgelt tülikiskumis harjumustega härrasmehed koju, finaali oleks jõutud samuti iga teise lambi treeneriga? ja kogu lõpetuseks ehk siis mõni sinupoolne kandidaat ka deschampsi asemele?
       Nagu kõik alternatiivid oleks Benzema iseloomuga või? Ma juba ütlesin, unustame selle teema ära siis. Kas Lacazzettel on ka mingid skandaalid kaelas?

       Näha kohe, et on võetud mingi selline isiklik jonn üles siin. Noh palju õnne siis võitmaks mm Giroudidega põhis.

       Mul kisub paralleel Rooneyga tekkima siin. See mees lööb ka mingitele ida euroopa satsidele ja siis uudiseid kus see ja teine rekord purustatud. Siis tuleb suur mäng ja 0.

       HALE:

       Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        No küll on jõutud toota, kui valged inimesed tööd teevad.
        Järjekordne näide isiklikuks minemisest. Võta palun puhkus siis nagu teised inimesed ka suvel puhkust ikka võtavad.

        Näha kohe, et kuna ei lähe kokku arvamused siis on võetud üleolev toon.

        Kommentaar


         Ohh jummel, ei jõua enam. Keegi vist ei jõu. Sa ju ei loegi, mida kirjutatakse. Ja see oli ju nali ja mitte kellegile otseselt suunatud (ei postitanud sa ju üksi). Hence the smiley.

         Edit: Lacazette sai eelmine suvi uue kopsaka lepingu Aulaselt, et ta Lyoni paigale jääks. Oli hooaja esimeses pooles alavormis, aga süüdistas selles kõiki peale iseenda (Aulast, tollast peatreenerit Fournier`d, meeskonnakaaslasi). Pooleldi võib teda ka selles süüdistada, et Fournier talvel kinga sai, sest oli ta üks neid mässajaid, kes enam tollasele lootsile ei allunud (Tolisso oli teine must lammas).

         Edit2:
         Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
         Veerandfinaali siiski.
         My bad. nii oli. Mõtlesin ühte, kirjutasin teist. Aga mõte jääb samaks.

         Kommentaar


          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


           Peale EM'i on France tagasi TOP10

           Fino alla fine FORZA JUVE

           Kommentaar


            Get French Football hindas mängijaid

            Hugo Lloris – A- The key man in France’s victory over Germany, Lloris showed consistently his range of reflex saves, while his command of the area continues to improve. Still not yet 30, should lead France in at least two more major tournaments.

            Steve Mandanda – I Earned a lucrative move to the Premier League, should start immediately for an ambitious Crystal Palace side, capitalizing on a fine season for Marseille. Remains an able and willing deputy for Lloris.

            Benoit Costil – I Only included after Stephane Ruffier declined an invitation, he will take confidence from having been at a major tournament, especially considering a rather disastrous end to Rennes’ season.

            Bacary Sagna – C Kept his place, but that owes more to the calibre of competition, even if his form with Manchester City was improved. Unlikely to be involved in the future given his age, but a fine player in his heyday

            Christophe Jallet – I Will be disappointed to not have featured given Sagna’s mediocre tournament. The argument from Deschamps’ perspective about a consistent back four is easy enough to swallow, but likely a rather ignominious end to an all-too-brief international career.

            Eliaquim Mangala – D The Manchester City player featured only for eighteen minutes, but given how quickly he was surpassed by Samuel Umtiti in Deschamps’ pecking order, the returns to fitness of Kurt Zouma and Raphael Varane will see him unlikely to be included in the national team going forward.

            Adil Rami – C A desperate pay by Deschamps, whose affinity for right footed and left footed players on each side. Thoroughly eclipsed by Umtiti, and like Mangala, unlikely to receive more call-ups given the level of competition.

            Laurent Koscielny – B+ Superb in the air, and easily France’s best defender. Passing could occasionally be found wanting, but a fine effort over the month.

            Samuel Umtiti – B Finally received a call after a good two seasons of being ignored, and showed enough (albeit in flashes) to see why he’s moved to Barcelona. Even with stiff competition, will continue to play an important role for France

            Patrice Evra – B+ Hasn’t the pace and drive going forward of a decade ago, but still managed to deliver a solid tournament defensively. Deserves a level of acclaim for his positional responsibility and defensiv

            Lucas Digne – I Was always unlikely to unseat Evra, but will be looking nervously at the progression of Kurzawa at PSG, as he is unlikely to see much of the pitch at Barcelona.

            Morgan Schneiderlin – I A late replacement for Lassana Diarra, failed to feature, but will gain confidence from being called ahead of the likes of Maxime Gonalons and Geoffrey Kondogbia

            N’Golo Kante – B Was superb when played, but the unnecessary victim of a tactical switch by Deschamps. A promising part of the future; no matter the system, his energy will free Pogba in the attacking phase

            Blaise Matuidi – C- Exhausted by a long season, and looked it. Even after being rested against the Swiss, still seemed to lack the energy displayed during his best days at PSG. His stutterings in a double pivot alongside Pogba have given rise to uncertainity over his club future, something that would

            Yohan Cabaye – B+ His inclusion at the base of midfield was a surprise against Switzerland, but was hugely effective. Did much to resurrect his reputation, should continue to be included heading to Russia.

            Paul Pogba – B- Could look imperious, but lack of focus often frustrating. Did impress in 4-2-3-1, showing good positional discipline, but still at sea to some extent, even if some of that is owed to tactical indecision.

            Moussa Sissoko – A- Hugely impressive in a variety of roles, his directness and energy were what France had needed from Matuidi. Still not the best decision-maker in the final third, but a sterling tournament, easily justifying his inclusion over the likes of Lacazette and Ben Arfa

            Dimitri Payet – B+ Sublime in the group stages, but seemed to bog down in the knockout rounds, becoming bit more selfish. Nevertheless, he proved that he can be an effective creative conduit, and looks in good shape to retain his place in the future.

            Kingsley Coman – B+ Stock continues to soar, was France’s only ability to create any width. Worked hard, but often found himself isolated in Deschamps’ schemes.

            Anthony Martial – C Failing to unseat a number of inconsistent attackers is a definitive blot on Martial’s record. If Deschamps persists with 4-2-3-1, could find himself on the outside looking in.

            Antoine Griezmann – B+ Despite a fine goal scoring record, still went missing too often. His inability to play wide in a 4-3-3 forced a needed change from Deschamps, but more experimentation is still needed to wring the best from him

            Olivier Giroud – B The model of inconsistency, was superb in some matches and a passenger in others. Still an important part of the France squad, but easily the biggest beneficiary fo the absence of Karim Benzema.

            Andre-Pierre Gignac – D After impressing in the friendlies ahead of the tournament, scorned several chances to supplant Giroud. 31 this year, and unlikely to continue to be a part of the international setup.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


             üldjoontes täitsa nõus jutuga.

             Kommentaar


              U19 koondis on samuti EM-il võitluses, Saksamaal, kus muide peoperemehed on suutnud end juba omas alagrupis auti mängida. Gruppe on siis kaks, kust kaks parimat saavad poolfinaali ja kolmanda koha omanikud mängivad viimase pääsme eest 2017. aasta U20 MM-ile (viis meeskonda sinna Euroopast pääsevad). Prantslastel on omal alagrupis kirjas võit ja kaotus. Avamängus jäädi Inglismaa eakaaslastele alla 1-2, kuigi mänguliselt oldi üle. Mäng mängiti maha sisuliselt esimese üheksa minutiga, kui rumalate eksimuste tõttu kaitses tuli koondise esikindal Paul Bernardoni (Bordeaux) kaks palli oma võrgust välja kookida (üks omavärav ja teise puhul eksiti suluseisu lõksu tegemisel). PSG Jean-Kevin Augustin lõi küll avapoolaja lõpus ühe tagasi, ja kuigi võimalusi oli ka teisel poolajal korralikult (korra saadi latile pihta), siis teist enam leida ei suudetud. Eilses alagrupi teises mängus võideti aga Horvaatia eakaaslasi 2:0. Esimese tabamuse eest hoolitses taaskord Augustin (36') ning teise lisas Monaco "uus Thierry Henry" Kylian Mbappe teise poolaja keskel. Alagrupi viimases mängus on prantslastel vaja esmaspäeva õhtul Holland üle mängida, et poolfinaali pääseda, kel on samuti kirjas kolm punkti ja identne väravatevahe (1-2 kaotus inglastele ja 2:0 võit horvaatide üle).

              Eilsed väravad väärivad ka liikuva pildi näol postitamist. Augustini kahurikuul:

              Kommentaar


               Algselt postitas Mask
               Alagrupi viimases mängus on prantslastel vaja esmaspäeval Holland üle mängida, et poolfinaali pääseda, kel on samuti kirjas kolm punkti ja identne väravatevahe (1-2 kaotus inglastele ja 2:0 võit horvaatide üle).
               Hollandi eakaaslastele köeti alagrupi viimases kohtumises korralik 5-1 saun. Augustin lõi kolm ja Mbappe lisas kaks. Poolfinaalis ootab seega ees Portugal. Teises kohtuvad Inglismaa ja Itaalia.

               Kommentaar


                täna siis kohtub Prantsuse u-19 koondis poolfinaalis Portugali eakaaslastega, meedia muidugi müüb seda kohtumist kui võimalust tagasi teha EM finaali kaotuse eest
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar

                Working...
                X