320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lloris senine mängu kangelane minu jaoks. Poleks pennut ära võtnud, siis vaevalt sellest seisust tagasi oleks tuldud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Lloris senine mängu kangelane minu jaoks. Poleks pennut ära võtnud, siis vaevalt sellest seisust tagasi oleks tuldud.
      +1111
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        See oli täiesti loogiline jätk, et Mbappe selle turniiri ära situb. Muidugi teenitud kaotus ka. Oleks olnud häbi sellise ebastabiilse kaitsega edasi minna.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Mbappe pthui. Mine puhka jalga suur staar v pane neymariga pidu edasi. Täielik 0. Vôimalusi oli omajagu. Kahju!

          Kommentaar


            Vahva oli kui Xhaka pidustamise käigus Pogbale viitas

            Kommentaar


              Oli selline kahtlev tunne meeskonna suhtes enne turniiri ja ega see turniiri vältel vähenenud. Pigem süvenes.
              Koondises polnud seekord kindlasti sellist kambavaimu nagu eelmine MM või isegi eelmine EM. Enne turniiri jahvatati Benzema teemal ja Mbappe solvumisest. Tundub, et mees pani samas tempos turniiril edasi. Kogu EM vältel oli mehe peateemaks end kuhugi 3-4 kaitsja vahele kinni joosta/triblada selle asemel, et kaaslasi otsida. Eile samamoodi. Eriti eredalt jäi eile meelde normaalaja lõpus üks olukord, kus Coman oli äärel täiesti vaba aga Mbappe otsustas söltmise asemel ikka kolme šveitsi meest ette võtta, mis lõppes nagu enamus tema üritusi sel turniiril. Loodetavasti oli eilne talle korralik õppetund ja tõi mehe maapeale tagasi.

              Eile tulistati ise omale jalga. Algul DD oma eksperimendiga formatsiooni suhtes ja hiljem 3-1 eduseisus. ETV kommentaator ütles tabavalt, et Pogba käitus oma üleoleva tähistusega nii nagu mäng oleks tehtud. Ei olnud. Penaltiseeriat ma ei vaadanud. Olin üsna kindel, et see kaotatakse. Sümboolne, et selle eksimuse tegi Mbappe.

              Kuna MM on juba aasta pärast, siis DD välja vahetamisel pole vast hetkel mõtet. Leping tal ka järgmise aasta lõpuni. Aga peale seda võiks küll mõelda ohjade üle andmisele. Zidane'ile.

              Kommentaar


                arvad, et DD ise tagasi ei astu?

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  arvad, et DD ise tagasi ei astu?
                  Pressikat lugedes jäi küll selline tunne jah

                  Kommentaar


                    ise loodaks et teeb seda. mul ei ole usku et ta suudaks seda tiimi kuidagi muuta

                    Kommentaar


                      Miks Prantsusmaa koondise teema ei kanna pealkirja "Maailmameistrite koondis" nagu Hispaania omal ajal oli? Kuni Katari MM-i alguseni võiks ju olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Miks Prantsusmaa koondise teema ei kanna pealkirja "Maailmameistrite koondis" nagu Hispaania omal ajal oli? Kuni Katari MM-i alguseni võiks ju olla.
                        Seal üks moderaator kunagi muutis selliseks...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Miks Prantsusmaa koondise teema ei kanna pealkirja "Maailmameistrite koondis" nagu Hispaania omal ajal oli? Kuni Katari MM-i alguseni võiks ju olla.
                          See oli neil tillipikenduseks nii muudetud. Prantsusmaa koondisel seda vaja oli. Kõik teavad niigi, et nad Maailma parimad.

                          Kommentaar


                            Nädalavahetusel hakkas sotsiaalmeedias levima video, kus on näha, kuidas Prantsusmaa jalgpallikoondislased Ousmane Dembele ning Antoine Griezmann viskavad nalja Aasia päritolu inimeste üle.


                            2019 aga sobib ilusti praegusesse pasahunnikusse. Ohmoonid.

                            Kommentaar


                              Nagu arvata oli, siis Deschamps jätkab järgmise aasta MM-i lõpuni. See sai kinnituse pärast DD ja Prantsusmaa vutiliidu presidendi Noël Le Graët kohtumist selle nädala keskel

                              Kommentaar


                                kahju mu arust tegelikult. praegu mina ei usu hästi, et DD suudab selle pundi tagasi kokku liimida ja mängima panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X