320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts







    Äge areen raisakullidel! Aga kahju, et me ei suuda juba õige mitu mängu järjest 90 min head jalgpalli mängida. Esimene poolaeg oli Schalke ikka väga kahvatu ja meil õige mitu korralikku võimalust. 1:0 oli tööõnnetus ja 2:1 pistis suht piinlik olukord. Aga mis teha. Elamus oli aga võimas - täismaja ja kaks heas hoos satsi. Resultaat muidugi vale, aga kui Kaasanit teema, siis pole seda kaotust raske unustada!

    Kommentaar


      Viimased kaks mängu pole teps mitte kõige ilusamalt olnud. Kui siiski lootus on. Kui vaid oleks võitnud selle werderigi, kuid mis teha.

      Viimasel ajal on palju sahinaid olnud, et kuhu läheb Cacau. Valencia, Sevilla ja muud jüngrid on huvi üles näidanud, kuid mulle endale üllatuseks sooviks ma, et vana meil ka järmgisel hooajal mängiks.

      Meile väravasse on ka nii mõndagi poissi pakutud. Drobny ja Miller vast tuntumad, kuid viimase tulek mulle täitsa meeldiks. On ta ikk väga hea joonel ning tipp meie liigas ning lisaks sellele meie enda oma poiss ka

      Tänasest rääkides siis võib vägagi korduda eelmise mängu esimene poolaeg, kuna aju neil täna puudumas ehk siis Xavi. Samas jälle Keita oskab ka kenasti palli liigutada.

      Muidugi tahaks edasi saada, kuid seda üritades ei sooviks mitte kohe eelmise hooaja Bayernit teha. Loodetavasti on 3 tunni pärast soovitud tulemus meie õuel.

      Kommentaar


        Nu loodame,mina igatahes teiega täna,Messi tuleb kinni saada kindlasti,eks siis vaatame edasi.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Tänaseks aitab ,klassivahe on ilmselge.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Stuttgartile ei antud mitte vähimatki võimalust. Täiesti hämmastav mäng.

            Kommentaar


              Kurb, sellist sauna poleks oodanud. Masendav, et keskväljal mehed absoluutselt ei viitsinud pingutada, joosti lihtsalt Barca mänguga kaasa. Alul mõtlesin, et see on ajutine, aga nii jäigi, lõhkuma ei hakatudki. Mäng, millest pidi saama suur sensatsioon, oli lõpuks vaid halb reklaam iseendile.

              Kommentaar


                Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
                Kurb, sellist sauna poleks oodanud. Masendav, et keskväljal mehed absoluutselt ei viitsinud pingutada, joosti lihtsalt Barca mänguga kaasa. Alul mõtlesin, et see on ajutine, aga nii jäigi, lõhkuma ei hakatudki. Mäng, millest pidi saama suur sensatsioon, oli lõpuks vaid halb reklaam iseendile.
                Mängu kaotas tõesti meie treener.

                Esiteks keskväli oli ülimalt passiivne ning paremale äärele pandud serblane feilis ka täielikult. Just sellises mängus vajasime me õiget äärt mitte keskpoolikut ääres.

                Ja siis Messit jumalaks tituleerida on ka ikka väga ülepakutud. Kui sa ikka annad vastasele tohhutult ruumi ning seda ka vastasele, kes on sinust nii kiiruse kui tehnikaga üle siis ei saa rääkida tarkusest treeneripingil. Eriti masendav oli see,et lubati räigelt keskele äärtele tulla. Sellise ründeliini vastu oleks pidanud just vastase ääred pidanud suunama äärede, kuna olgem ausad Barcal polnud ju mees kastis.

                Selgelt kehveim Grossi etteaste meie värvides. Aga mis läind see läind. Nüüd tuleb BL-s täiega panna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Mängu kaotas tõesti meie treener.

                  Esiteks keskväli oli ülimalt passiivne ning paremale äärele pandud serblane feilis ka täielikult. Just sellises mängus vajasime me õiget äärt mitte keskpoolikut ääres.

                  Ja siis Messit jumalaks tituleerida on ka ikka väga ülepakutud. Kui sa ikka annad vastasele tohhutult ruumi ning seda ka vastasele, kes on sinust nii kiiruse kui tehnikaga üle siis ei saa rääkida tarkusest treeneripingil. Eriti masendav oli see,et lubati räigelt keskele äärtele tulla. Sellise ründeliini vastu oleks pidanud just vastase ääred pidanud suunama äärede, kuna olgem ausad Barcal polnud ju mees kastis.

                  Selgelt kehveim Grossi etteaste meie värvides. Aga mis läind see läind. Nüüd tuleb BL-s täiega panna.
                  Ei no tegelt, Barca oli eile ikka väga hea, võibolla peale esimest mängu läksid Stuttgarti mängijad vähe ülbeks ära ja arvasid tõesti, et neil on võimalus barcat nende kodus võita. Aga jah ilmselt esimesed 2 väravat tõi poisid maapeale tagasi ja mänguisu suht kadus - Kung fu mees lõpetab ikka peale seda hooaega ära? - päris naljakad on need tema trikid, võiks ikka paar hooaega veel nalja teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Ei no tegelt, Barca oli eile ikka väga hea, võibolla peale esimest mängu läksid Stuttgarti mängijad vähe ülbeks ära ja arvasid tõesti, et neil on võimalus barcat nende kodus võita. Aga jah ilmselt esimesed 2 väravat tõi poisid maapeale tagasi ja mänguisu suht kadus - Kung fu mees lõpetab ikka peale seda hooaega ära? - päris naljakad on need tema trikid, võiks ikka paar hooaega veel nalja teha.
                    Sa vist ei lugenud ja ei suuda analüüsida,et miks Barca nii hea näis, kuid pole midagi. Kui kasvad suuremaks ja siis veel korra mu posti läbi loed ning siis ka vähe rohkem aru saad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Sa vist ei lugenud ja ei suuda analüüsida,et miks Barca nii hea näis, kuid pole midagi. Kui kasvad suuremaks ja siis veel korra mu posti läbi loed ning siis ka vähe rohkem aru saad.
                      Ei tegelt mu jutt polnud üldse sinu jutu jätkuks mõeldud, ma ei tea lihtsalt harjumuse pärast või ma ei tea miks tsiteerisin.

                      Seline küsimus Stuttgardi esifännide, et kui kaua Hlebi laenuleping kestab? Suveni peaks vist kestma, ma pole asjadega väga kursis, et kas on mingeid ostumõtted ka temaga seaoses, sest Barcasse tagasi tal pinki nühkima küll pole mõtet minna ja edu 5. koha püüdmisel. Minu lemmikust Hamburgist see aasta te jagu ei saa ja esikolmik on oma teed läinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Ei tegelt mu jutt polnud üldse sinu jutu jätkuks mõeldud, ma ei tea lihtsalt harjumuse pärast või ma ei tea miks tsiteerisin.

                        Seline küsimus Stuttgardi esifännide, et kui kaua Hlebi laenuleping kestab? Suveni peaks vist kestma, ma pole asjadega väga kursis, et kas on mingeid ostumõtted ka temaga seaoses, sest Barcasse tagasi tal pinki nühkima küll pole mõtet minna ja edu 5. koha püüdmisel. Minu lemmikust Hamburgist see aasta te jagu ei saa ja esikolmik on oma teed läinud.
                        Erinevalt Molinarost pole tema laenulepingus vist punkti, et me teda hooaja lõpus saaksime omale omastada.

                        Ma ei näe võimalust, et ta naaseks kuna hiljuti andis ka Alex seda mõista, et tal pole kõige paremad suhted treeneriga.

                        Mõne aasta taguseid Poomi sõnu Hlebi adr-l arvestades ei tahaks vist teda oma satsi ka järgmisel aastal.

                        Lisaks sellele lisandub meie poolikusse ju Gentner ning kahjuks vist lahkub ka Hilbert.

                        Järgmist aastat arvestades siis vast äkki saab Timo hoopis vasakule sokutada ning kas siis Gentnerit või Rudyt paremal kasutada.

                        Lisaks neile poolkaitsjatele on Sami mõista and,et kui euroopa ei saa siis tema ka lepingut ei pikenda(leping kestab vist 2011 suveni).

                        Kui nüüd sellele poolikute valikule mõelda siis arusaamatu miks serbia poiss meile osteti, kui ta peaasjalikult liini ei mahu. Samas kui Sami peaks lahkuma siis võiks ta täiesti tabav relv olla keskpoolikus.

                        Kui Cacau peaks lahkuma siis vajame kindlasti väledat ründajat Paša kõrvale.

                        Kõige tähtsam mida tulevikult ootan on see,et krt ükskord oleks aeg stabiilselt hea hooaeg teha. Mitte nagu viimased kaks hooaega.

                        Kommentaar


                          Eile siis võideti mingit külasatsi Münheni külast. Kui arvestada mis mängud ees on ootamas ei ole teps mitte võimatu lõpetada hooaeg EL platsil.

                          Cacau saab siis tänu kollasele ka ühe mängu puhata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Erinevalt Molinarost pole tema laenulepingus vist punkti, et me teda hooaja lõpus saaksime omale omastada.

                            Kui Cacau peaks lahkuma siis vajame kindlasti väledat ründajat Paša kõrvale.
                            Cacau otsus tuli siis eile, lahkub. Olen seda meelt, et Hotte suutnuks paremat. Kui ametlikult räägitakse, et oh tore, 7 edukat aastat selja taga, Cacau otsib uusi väljakutseid jne, siis tegelikult kipuvad osapooled erinevat juttu ajama. Hotte räägib, et nad on lepingutingimusi alates novembrist kaks korda parendanud, Cacau räägib, et leping oli veel nädal tagasi täpselt sama mis novembris. Kui Pogre (3,5) ja Marica (2,5) teenivad oluliselt enam kui Cacau (1,8), siis on tulemuste põhjal Cacaul põhjust juurde küsida küll. Eks ta kuhugi Schalkesse läheb..

                            Kommentaar


                              Seekord siis võideti raskustega Gladbachi, keda me neist viimasest mängudes kõige rohkem kartsin. Nüüd siis on vaja vaid kuuendaks tulla,et järgmine hooaeg saaksime euroopas mängida. Mis on kindlasti ka võimalik. Selleks on vaid vaja HSV-st mööda saada.

                              HSV-l on suht sama kaader vastas kes meilgi.

                              Rõõmu teeb aga see, et oleme kevade parim sats.

                              Kommentaar


                                Rõõmu teeb aga see, et oleme kevade parim sats.[/QUOTE]

                                Jälle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X