320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reede siis on EL loos ning siiralt loodan,et saadakse Turu Inter vastu siis saaks ka äkki esimest korda vaatama minna Stutti mängu

    Siin siis valik milliseid satse me võime saada.


    The un-seeded teams in Pot 2 are:
    FC Luzern, FC Nordsjaelland, SK Slovan Bratislava, Beroe Stara Sagora, Viktoria Pilsen, FK Jabolenc, IFK Göteborg, Apollon Limassol, Aalesunds FK, HNK Hajduk Split, Inter Turku, Jagiellonia Bialystok as well as 18 other teams will a lower UEFA points tally from qualifying round 2.

    Kommentaar


      Sami siis Real >Madridi mees nüüd. Huvitav lüke.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Sami siis Real >Madridi mees nüüd. Huvitav lüke.
        Agent ja Stutti poisid veel eitavad seda.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Reede siis on EL loos ning siiralt loodan,et saadakse Turu Inter vastu siis saaks ka äkki esimest korda vaatama minna Stutti mängu
          Nonii, Sillamäe rullib kodus Minski Dünamost 4:0 üle ja saad ekskursiooni Sillamäele koos õlletehase külastusega Ok, nali naljaks, aga VfB Tallinnas oleks teoreetilisest täiesti võimalik. Reaalsem nüüd siiski Jelgava ja Läti, mis oleks ainult selles mõttes halb, et oma õlu tuleks kaasa võtta

          Võimalikud vastased:
          FC Luzern (SUI)
          Molde FK (NOR) – FK Jelgava (LVA)
          Apollon Limassol FC (CYP)
          FC Dinamo Minsk (BLR) – JK Sillamäe Kalev (EST)
          FK Bakı (AZE) – FK Budućnost Podgorica (MNE)

          Kommentaar


            Niisiis, liisk on langenud ja mõni hoiab nüüd järgmine nädal lätlastele pöialt - vastane siis paarist Molde FK - FK Jelgava! 27/28.07 Läti tripp?!

            Kommentaar


              Loodame et siis lätlased panevad kotti sella asja, esimese mängu kaotasid 1-0 Moldele.

              Spekulatsioonidest ka väheke siis.

              Tasci on siis Schneideriga kohtudes kinnitanud,et jääb meiega algaval hooajal. Elson on siis 600k euri eest kohe-kohe minema H96-te.

              Mõne päevaga peaks siis selgeks saama Sami möll.

              Endine mängija Hilbert siis läind Besiktase meeskonda, kus teda ees ootamas Ernst ning Schuster.

              Kommentaar


                Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
                Niisiis, liisk on langenud ja mõni hoiab nüüd järgmine nädal lätlastele pöialt - vastane siis paarist Molde FK - FK Jelgava! 27/28.07 Läti tripp?!
                Ei tea, miks seal UEFA lehel sellised kuupäevad väljas olid, nüüd kinnitatud, et VfB võõrsilmäng ikka neljapäeval, 29. juulil. Loodame parimat! Ilmselt 3. kvalifikatsiooniringi kohtumine juba tasemel, kus Jelgaval ei lastaks kodustaadionil mängida ja mäng toimuks Riia Skontol?

                Kommentaar


                  2-1 ja Molde edasi away goal rulega.

                  Kommentaar


                    Poisid siis võitsid Uhren cupi. Finaalis võidetu "noori poisse" 2-1. Vastased mängisid terve teise poolaja 10kesi. Esimesel poolajal mingi Xavier sai kaks kollast, kuna oli käitunud väga robustselt mitmel puhul.

                    Ma ei tea kas ma olen imelik, kuid mulle see puujalg rumeeniast kohe mitte ei istu. Pavel tuli 30 minta enne lõppu sisse ja asjad hakkasid kohe ka juhtuma. Teenis siis Paša penalti ning mängis Kuzmanoviciga kenasti seina kes ka vastu puujalga palli kõmmutas, kus see ka tee väravasse leidis.

                    Ullreich minus küll optimismi ei tekita. Täna jooksis ikka väga ajuvabalt joonelt välja ning meie õnneks midagi märkimisväärset ei juhtunud.

                    Kas ma olen midagi maha magand või kus see meie kapten redutab,et Gentner peab koguaeg tema kohal mängima.

                    Positiivsed olid täna aga noortest Harnik ning Funk. Usun et mõlemad mängivad suurt rolli ka algaval hooajal.

                    Kommentaar


                      Nüüd siis seostatakse meiega Andre Ayew-t, kuid aint juhul kui Sami lahkub. Kuigi 2009 majandusaastal tekitasime omale ligi 12 milli euri kasumit ei anda Grossile vist üldse raha. Kui Sami lahkub siis vast on raha mida kulutada.

                      Ayew oleks äärele nagu rusikas silmaauku

                      Ma hindan küll Samit kõrgelt, kuid olgem ausad Andre annaks Grossi süsteemi vägagi palju juurde. Meil oleks Timo ja Andre äärtel mis oleks vast üks parimaid ääri BL-s

                      Kui vaid Mario veel tagasi toodaks siis võiks midagi juba järgmine hooaeg juhtuda

                      Kommentaar


                        Kui Heldt tegi Schalkesse sääred, siis asendajaks toodi Fredi Bobic. Mina mäletan teda Herthast, aga küll Märt oskab paremini tema Stuttgarti-ajastust rääkida

                        Kommentaar


                          No oli omal ajal kolmik, keda kõik kartsid - BalakovBobicElber

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            No oli omal ajal kolmik, keda kõik kartsid - BalakovBobicElber
                            Nad olid ikka räige kolmik.

                            Sami siis lahkunud 14 milli euri eest. Olgu muld talle siis kerge.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Nad olid ikka räige kolmik.

                              Sami siis lahkunud 14 milli euri eest. Olgu muld talle siis kerge.
                              Väga kahju, oleks võinud jääda veel mõneks ajaks Stutti.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Tundub, et pole Stuttile hullu, saab Kuzmanovicile rohkem mänguaega pakkuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X