320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Juustu? Selgus majas: uueks peasponsoriks ei saa mitte Turkish Airlines vms vaid taas kohalik ettevõte garmo AG, mis peitub kaubmärgi GAZi taha. Sellega jätkatakse traditsiooni, kus peasponsor on olnud nii Frottesana, Dinkelacker, Südmilch, Debitel kui ka EnBW – kõik vähem või rohkem kohalikud ettevõtted. Pikantsust lisab asjaolu, et GAZi on ka linnarivaal (tohib enam nii rääkida?) Kickersi peasponsor.

    Ei olegi siin vist uusi tulijaid mainitud, Schieberi asemel (läheb laenule) hakkab pinki nühkima Martin Harnik (Werder / Fortuna Düsseldorf), uue esiväravavahi Sven Ulreichi seljatagust hakkab turvama vana tuttav Marc Ziegler (BVB). Laenult tulevad tagasi Elson (H96), Mandjeck (1. FCK) ning teisest satsist edutatakse Daniel Didavi, Patrick Funk ja Clemens Walch. Molinaroga tundub asi olevat sealmaal, et ta siiski jääb. Lisaks oodatakse vasakule OM kohale Ibrahima Traoré`d Augsburgist. Muutuseid võib tulla veelgi, kuid seda tõenäoliselt peale MM-i.

    Tõotab tulla mittemidagiütlev hooaeg, Gross on vist kuskil ka maininud, et tulemas on nn vahehooaeg. Loodetavasti aga suudab Gross mu ootusi ületada ja taas üllatuse valmistada. Euroopasse mängime ilmselt end jälle välja, aga no mis tulemust meil sealt oodata oleks? Peatükki “VfB ja Euroopa klubisarjad “ me ilusamaks ei kirjuta.

    Kommentaar


      Elson siis lahkumas ning usun, et nii mõnigi veel.

      Ma päris selle vaheaastaga nõus pole. Nagu meie kevadine vorm näitas siis oleme täitsa võimelised tulema kolme hulka, kui nüüd järjekordselt poisid jalga sirgu ei lase ning väljakul puhkama ei hakka.

      Kuigi lahkus Hleb ja Hilbertki siis Gentneri näol on neile kahele asemik olemas ning vast on aeg ka Rudyl vähe tõsisemalt põhimeeskonna eest mängima asuda.Poolkaitse koha pealt on see kurb,et Kuzmanovicile Gross väga ruumi ei näe. Huvitav oleks mängida 451 kahe ründava poolikuga(Sami ja Kuzmanoviciga).

      Kui ründajatest rääkida siis siiralt loodan,et Cacau hakkab kohe alguses tõsiselt panema mitte mingit tola seal ees mängima. Harnik on selgelt mitmekülgsem kui Julian. Aasta tal kusagil praktikat saada tundub täitsa korralik mõte.

      Mina ikka loodan,et Timo me tagasi ka toome

      Kommentaar


        Cacau oli ikka imeline neljapäevases mängus

        Aga Heldt ma olen sügavalt pettunud su peale Sami osas. Sa pole suutnud poissi veenda lepingu pikendamises ja nüüd paistab,et kui sakslased veel korraliku turna teevad siis anname ühe saksamaa tuelvikutähe suht muidu ehk alla 10 milli ära :S

        Heldti töö lepingupikendamistes on üldse küsitav. Paljudele meestele pakutakse uut lepingut alles viimasel aastal. Kas tõesti ei mõelda niipalju ette, et nende tublite noortesüsteemi poiste eest oleks võimalik ilusat raha teenida.

        Õnneks on meil serbia poiss Sami taga ootamas ja väga suurt tühimikku ei paista keskpoolikute vallas.

        Lõpetuseks loodan, et treenerist isa suudab poissi veenda suurturna lõppedes ikka stutti jääma, kuid kui ahvatlevad pakkumised tulevad siis mine sa tea.

        Üldiselt on kahju,et me situme näkku ühele meie pairmale paremkaitsjale duublist,et siis Patrick Funk ning värbasime selle Molinaro jubedalt suure raha eest.

        Eriti kahju on mõnest talendist mis meil siiski ka avastamatta jääb ehk siis Fischer ning ka Rudy'ga paistab nii minevat nagu oli Gentneriga. Viskame ära, kuid teised avastavad.

        Hoffenheim on ju näidanud kuidas meie talente nad realiseerivad.

        Hämmastav on ka see,et me lähme suht kehva vv-ga hooajale vasta. Palju on vist loota,et Timo toodaks tagasi. Me vajame rsk vv positsioonile ikka mõnusat põkki nagu omal ajal oli Frank!

        Sel suvel ootaks ikka ka mõnda head tehingut mitte mingeid puujalgu a'la puujalg 8 milli eest.

        Kommentaar


          Väga kurb uudis, Heldt lahkus

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Väga kurb uudis, Heldt lahkus
            Wer kommt? Bobic?

            E: Kui ma ei eksi, siis saadi 1.5 mil euri kompensatsiooni kah
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Wer kommt? Bobic?

              E: Kui ma ei eksi, siis saadi 1.5 mil euri kompensatsiooni kah
              Bobicist on räägitud ja mõnes endisest veel. Samas Fredit ootaks küll klubisse tagasi :P

              Ma ei saa aru mis selllel Horstil viga oli. Miks oli vaja minna sinna jubedasse klubisse? nagunii ju Felix lahkub seal õige pea

              Kommentaar


                Äärmiselt ebameeldiv uudis. Aastake tagasi tõsteti Hotte juhatusse ja leping pikendati aastani 2013 (? võin eksida) - nüüd juba teed lahku. Juba siis käisid spekulatsioonid Schalke teemal, ilmselt selline edutamine oligi sellega seotud. Olen kuulnud ähmast juttu, et ta pole rahul sellega, et fännid teda valeostude eest kritiseerivad ja et teda ei hinnata VfB-s piisavalt (nicht genug Kohle?) ja et pole piisavalt vabadust ostude tegemisel. Hull jutt, arvestades teda eesootavat. Pettunud olen Hottes. Laiemad põhjused peituvad minu meelest ka meie eestseisuse (Hundt/Staudt) konservatiivses poliitikas, millega on küll meie rahaline seis päris kena ja tulemused Bundesliga kontekstis ganz in Ordnung, kuid Euroopas oleme peksupoisid. Las luhvtitab Schalkes laenuraha, seda ta meil teha ei saaks. Pro Bobic!

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Ma ei saa aru mis selllel Horstil viga oli. Miks oli vaja minna sinna jubedasse klubisse? nagunii ju Felix lahkub seal õige pea
                  Asi kerkis esile juba eelmisel suvel, kuid siis Horst otsustas veel jääda. Suhteliselt kergelt lasti minna siiski. Varem jutuks tulnud kompensatsiooni ei makstud, vaid Schalke Clemens Tönnies ja Stuttgarti asjapulk Erwin Staudt otsustasid korraldada tulevikus sõprusmängu, mille kõik eurod laekuvad Mersu poiste kirstu. Tõenäoliselt selleks saab olema Mercedes-Benz-Arena avapidu järgmisel suvel.
                  Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
                  Pro Bobic!
                  Tõepoolest!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                    Varem jutuks tulnud kompensatsiooni ei makstud, vaid Schalke Clemens Tönnies ja Stuttgarti asjapulk Erwin Staudt otsustasid korraldada tulevikus sõprusmängu, mille kõik eurod laekuvad Mersu poiste kirstu. Tõenäoliselt selleks saab olema Mercedes-Benz-Arena avapidu järgmisel suvel.
                    Ma sügavalt kahtlen, kas mõni tulihingeline VfB poolehoidja on nõus sellistel asjaoludel kokkulepitud mängule minema. Et siis võtame Hotte lahkumiskompensatsiooni (peaasjalikult) VfB fännide kukrust? Wahnsinn!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
                      Ma sügavalt kahtlen, kas mõni tulihingeline VfB poolehoidja on nõus sellistel asjaoludel kokkulepitud mängule minema. Et siis võtame Hotte lahkumiskompensatsiooni (peaasjalikult) VfB fännide kukrust? Wahnsinn!
                      See esile toodud mäng kõigest üks võimalik variant . Hooajaeelse sõpruskohtumise sissetulekutest osa läheks Schalkele nii või teisiti, kuid antud juhul Stussgart saaks kogu summa endale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                        See esile toodud mäng kõigest üks võimalik variant . Hooajaeelse sõpruskohtumise sissetulekutest osa läheks Schalkele nii või teisiti, kuid antud juhul Stussgart saaks kogu summa endale.
                        Kiire arvutus: sellisele mängule ehk 20.000 inimest, a 20 euri pilet, teeb 400.000, millest S04 siis suuremeelselt osa loovutab. Parameetrite kohendamine sinna-tänna suurusjärku eriti ei muuta. Kui Heldtil oli tõesti leping 2013. aastani, siis see hüvitisköömes ei saa kogu tõde olla.
                        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                        Kommentaar


                          Stutti poistest veel rivis Khalid, kuid ütlemata hea turniiri tegi Sami ning siiralt loodan, et poja pikendab ka lepingut. Kurb oleks Samit ja Tascit kaotada.

                          Samas mõlemale on ka asendus olemas Niedermeier ja Kuzmanovic näol asendus olemas, kuid kas just samal tasemel on kaheldav.

                          Suvest ootaks ma aga kõige rohkem seda,et Mario tuleks tagasi ning ta sobiks Grossi süsteemi ikka nagu valatult. Nagu esimene aasta näitas Mariol siis pole ta teps mitte suurklubi poiss ning meil koksiks ta ikka kenasti neid väravaid.

                          Uuesti hooajast ootaks ma ka vägagi mõne noore esiletõusu. Eriti Rudy, Fungi ja Didavi.

                          Kommentaar


                            Esimesed sõpakad tehtud ning ka üks esimesi tõsisemaid vastaseid. Nimelt siis Ciriaco Sforza juhendatava Grasshopper Zürichiga tehti 2-2 viik. Paša ja Didavi oli täpsed ning järjekordselt oli keskkaitses Gentner Keskpooliku moodustasid eestiski eelmisel sügisel käinud saksa noored. Ehk siis Rudy kes lollitas keskväljal meie staare ning tema partner keskväljal oli toona paremkaitses mänginud Funk.

                            Kuzmanovic on ka puhkuselt naasnud ja vaikselt hakkab temagi trenni tegema

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Stutti poistest veel rivis Khalid, kuid ütlemata hea turniiri tegi Sami ning siiralt loodan, et poja pikendab ka lepingut. Kurb oleks Samit ja Tascit kaotada.
                              Ma olen seda meelt, et kui ta ise minna tahab ja need 15m€ välja käiakse, siis mis seal ikka. Kui ei taha väga minna, siis pikendab algava hooaja jooksul lepingut ja päris tühjade pihkudega me ikka ei jää. Asendamatu ta kindlasti pole.

                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Suvest ootaks ma aga kõige rohkem seda,et Mario tuleks tagasi ning ta sobiks Grossi süsteemi ikka nagu valatult. Nagu esimene aasta näitas Mariol siis pole ta teps mitte suurklubi poiss ning meil koksiks ta ikka kenasti neid väravaid.
                              Kusjuures just mõtlesin kah sellest, et oleks tore Mariot laenuna siin näha ja nautida Gentner/Gomez duo head koostööd

                              Kommentaar


                                Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
                                Ma olen seda meelt, et kui ta ise minna tahab ja need 15m€ välja käiakse, siis mis seal ikka. Kui ei taha väga minna, siis pikendab algava hooaja jooksul lepingut ja päris tühjade pihkudega me ikka ei jää. Asendamatu ta kindlasti pole.
                                Olgem ausad siis Sami asendamine meil väga raske pole, kuna Kuzmanovic on suhteliselt sarnane box to box mängija.

                                Minu jaoks suurim probleem on aga target man. Paša vist päris seda pole. Mario, palun tule koju tagasi

                                Kui veel lahkujatest rääkida siis ka Tasci kaotus poleks BL mõistes väga suur kaotus kuna meil ju olemas Nieder poiss ning ka Khalid saab hakkama kui kapu vigastatud.

                                Kui me need kaks poissi peaks maha müüma siis ootaks mõnda täiendust. Gladbachhist võiks tuua ju selle vaese mehe Marini ehk siis Marco Reusi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X