320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ütlesin täna töökaaslasele, et pane tähele - täna saab Schalke pennu. Et ei tea, mis UEFAl arus on, panevad Gaszpromi satsile venemaa kohtunikud. Tuli pennal, tuli punane - mõlemad muidugi õigustatud.

    Kommentaar


      No jamh... kõik oli nagu olemas, mõlemal.

      Kommentaar


        Võib yelda et alatees 70min mängiti väääga antti jalgpalli ja seda üks vend väljakul rohkem masendav ja realiseerimine jätis ka selles mängus soovida aga eks peatreener teab ise miks ta need vahetused tegi ja pm mängu oskas ära lõhkuda see pole esimene kord.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Unnerstall
          Uchida, Höwedes, Matip, Fuchs
          Höger, Neustädter
          Farfan, Holtby, Afellay
          Huntelaar

          Vähemalt punkt peab tulema, kasvõi eelmise mängu emotsioonist.

          Kommentaar


            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Ütleme nii, et esimene poolaeg Schalke ikka oleks pidanud ühe ära lööma. Aga mis seal ikka tuleb siis teisel. Aeg Huntelaar puhkama saata. Viimased mängud tal ei tule lihtsalt välja. Saatke verejanulised noorukid ( Draxler, Pukki ) platsile
              Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pitsu Vaata postitust
                Ütleme nii, et esimene poolaeg Schalke ikka oleks pidanud ühe ära lööma. Aga mis seal ikka tuleb siis teisel. Aeg Huntelaar puhkama saata. Viimased mängud tal ei tule lihtsalt välja. Saatke verejanulised noorukid ( Draxler, Pukki ) platsile
                Seda ei usu ma elusees,et Huntelaar välja v6etakse
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Ma ka ei usu, aga tuleb kahjuks tunnistada, et ta ei ole präegu minu arust parimas löögi hoos. Rabistab kuidagi üle. Aga no mine tea äkki leiab ennast


                  "lisa" = Ainuke kes saksa klubile tuska valmistab on sakslane rsk. (Mertesacker ahju

                  OT. Aga tore on näha, et Ajax läks juhtima.
                  Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

                  Kommentaar


                    Võtan kõik sõnad tagasi! Arsenali sakslane mögas ja Huntelaar on elus.
                    Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

                    Kommentaar


                      Täna on Hollandi POWWA Ajax teeb mis vaja ja Schalke eest skoorivad samuti Hollandlased.
                      Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

                      Kommentaar


                        No tuligi ära!

                        Kommentaar


                          kahju, et meil siin aktiivseid Schalke fänne pole. klubi oleks seda väärt!

                          Kommentaar


                            Ma lihtsalt ei ole suurem asi foorumi kommetaator. Aga Schalket olen tänaseks toetanud 21 aastat. Loodetavasti näen ka nende Bundesliga võidu kunagi ära
                            Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

                            Kommentaar


                              Bundesliga vaieldamatult parima hümniga sats väärib kindlasti suuremat tagasisidet. Rõõm iseenesest on muidugi hollandi trio edu üle. Kas klubi ainsa eurokarikani juhtinud Huub Stevens suudab midagi sarnast korrata kui Ralf Ragnick 2010. See et sellise ajaloo ja kabariidiga punt pole kunagi Bundesliga tiitlit võitnud on üks suurimaid üllatusi saksa vutimaastikul. See hooaeg vist on keeruline kuid ehk Stevensi juhtimisel näidatakse veel FCH-le hambaid.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Poolajaks siis niimodi... kuigi jah, tähelepanu rohkem teisel mängul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X