320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VOT NII! 2:2, Huntelaar & Farfan.

    Kommentaar


      väga tubli Schalke!!

      Kommentaar


        Algselt postitas jürks Vaata postitust
        VOT NII! 2:2, Huntelaar & Farfan.
        aga oleks v6inud ka v6idu v6tta,kui poleks tulpidemaa peatreener koi
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Complete overview of Schalke 04 vs Arsenal (Champions League grp. B) including video replays, lineups, stats and fan opinion.


          Tabelis 8 punktiga esimesed, Arsenalil 7 ja Olympiakosel 6. Kodus aga 2 viigi peal veel.
          Kreeka klubi järgmisena väga tähtsa mänguna kodus, pärast seda siis Montpellieriga võõrsil.

          Kommentaar


            asjalik come-back, kui Bayern homme alt ei vea, on kõik saksa klubid liikumas grupivõidu suunas!

            Kommentaar


              Müüge meile Huntelaar. Tänud.

              Kommentaar




                Tulevik, fännide auks?

                Kommentaar


                  Unnerstall
                  Höwedes, Papadopoulos, Matip, Fuchs
                  Neustädter, Jones
                  Farfan, Holtby, Draxler
                  Huntelaar

                  Hildebrand, Escudero, Metzelder, Kolasinac, Barnetta, Marica, Pukki

                  Afellay puudu siis seekord.

                  Kommentaar


                    Kas aeg ei oleks vahetda ryndeliini
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      V6ttis ikka kaua aega minu n6uanne ja 1:0 v6it ja edasi CL
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Grupivõitu!

                        Hildebrand
                        Uchida, Höwedes, Metzelder, Kolasinac
                        Barnetta, Neustädter (madalamal), Holtby
                        Pukki, Draxler, Marica

                        Unnerstall, Fuchs, Escudero, Matip, Jones, Obasi, Huntelaar.

                        Hildebrand jätkab. Sai ta ka viimase mängu Bundesligas kirja Unnerstalli halbade esituste pärast. Viimased pommlöögid talle (nt. Schürrle, üks oli veel) olidki sees halva positsiooni tõttu. Kirus juba vanem väravavaht mänguaja puuduse tõttu. Sai hooaja alguses vigastada ja oligi pingil, nüüd tagasi.

                        Kommentaar


                          Ja tuligi 1-1 aga arsen 1-2
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            sorry Huub Stevens. Eilne kaotus Freiburgile sai siis saatuslikuks....

                            Kommentaar


                              Kes siis uueks lootsiks saab? Huntelaari teine kollane oli küll wtf moment. Eeldaks, et tagantjärgi tühistatakse see. Muidugi kohtuniku seisukohalt väga raske olukord. Huntelaaril käsi üleval, samal ajal kui kaitsja hoiab näost kinni ja kukub pikali. Muutnud poleks see muidugi midagi. Schalkel peaks vist olema 6 mängu võiduta nüüd.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Kes siis uueks lootsiks saab? Huntelaari teine kollane oli küll wtf moment. Eeldaks, et tagantjärgi tühistatakse see. Muidugi kohtuniku seisukohalt väga raske olukord. Huntelaaril käsi üleval, samal ajal kui kaitsja hoiab näost kinni ja kukub pikali. Muutnud poleks see muidugi midagi. Schalkel peaks vist olema 6 mängu võiduta nüüd.
                                hetkel tundub, et Jens Keller. Peaks olema praegu u-17 treener.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X