320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sai hollandlane ka oma värava kirja. 1:4 võõrsil võit Wolfsburgi üle, 2x Draxlerilt ja Farfanilt ka. Ja midagi polegi katki, 2 punkti Meistrite Liiga kohast maas. Samas tabel tihe ja järgmine aasta Euroopast kõrvale jäämine tooks kaasa veidike kulude vähendamist. Papadopoulost pole ka kaua näinud, varsti peaks tagasi olema.

    Kommentaar




      19-aastasel kutil 100s mäng Schalke eest - tähistab väravaga!

      Kommentaar


        Kapten Höwedes pikendas lepingut 2017ni. Kahjuks aga Huntelaar vigastatud... just ennem Galatasaray mängu. Somm Pukki tema asendajaks, eilegi olid tal mõned võimalused, ei kasutanud ära. Varem säranud Edu on vahepeal Hiinasse siirdunud (Inter-Schalke CL veerandfinaali paaris oli tal tähtis roll) ning Obasi on üldse kadunud - reservidesse vist.

        Kommentaar


          Pukki ees. Pink kuidagi... tühi. Loodame, et tuleb ära.

          Kommentaar


            SCHALKE!!!! Tuleb ära smurfid! pöidlad pihku kutid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              SCHALKE!!!! Tuleb ära smurfid! pöidlad pihku kutid.
              Paraku ollakse juba 1:2 taga aga 45 min on ees veel ja eks näis kas noormeeskond suudab välja tulla.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                suht kohutav oli niipalju kui mina nägin...

                Kommentaar


                  Nojah, Galatasarayl olid mängu alguses head võimalused. Siis aga suutis Neustädter skoorida nurgalöögi olukorrast, pall jäi kasti. Pärast näitas, et Höwedes lükkas karistusalas Drogbat selga pallile minnes ehk värav poleks tohtinud lugeda. 1-1 tuli ka, kui kahtlaselt anti karistuslöök (Uchida mingi imeblokkis Sneijderit, kuigi pall oli kaugemalgi, pmst viga polnud) ning pall keskele, Altintop 35m pealt pauk vindiga postist sisse. Ennemgi selliseid löönud ja Yilmazi värav kontrast, Höwedes oleks pidanud ära blokkima, Hildebrand tuli liiga vara ka välja ja chippis. Õiglane seis, kohtunik pask koos Sneijderiga. Superstaar Draxleriga sama seis.

                  Kommentaar


                    tra nagu mingi Paide LMi kaitse on.. no offense

                    Kommentaar


                      Edasi suruma@@@@@@

                      Kommentaar


                        2:2 Bastos. Nüüd võiks mäng huvitavaks minna.

                        Kommentaar


                          MICHEEEEEEEEEEEEL BASTOOOS.
                          Tänks kes iganes Draxleri ära sõnus , vana on tegema hakanud
                          LÄHEB LÄHEB!

                          Kommentaar


                            Nu vähemalt v6ideldi l6puni,aga paraku Euroopahooaeg läbi.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Mega kahju, et need uusrikkad värdjad edasi said. Ehk saaks järgmises ringis Bayern nendega kokku. Saaks vähe arveid klaarida.

                              Kommentaar


                                kehv kaitse oli see, mille tõttu Schalke langes. Ma ei taha nüüd üleolev ega miski näida, aga Gala oli nii sitt, et järgmisest voorust nad küll edasi ei saa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X