320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huntelaar jätkab, kus ta eelmine hooaeg pooleli jäi. Kuu väljas. Õnneks on Szalai olemas, aga suurepalgalisel on ühe teise hollandlase sündroom, rohkem vigastatud kui mängus.

    Kommentaar


      Kas Pukki on endiselt ikka satsis? Ma eelmine nädal nägin Soome meedias pealkirju, et Celtic on Pukkist huvitatud ja uue ründaja juurde toomine teda õnnelikumaks ei muutnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Kas Pukki on endiselt ikka satsis? Ma eelmine nädal nägin Soome meedias pealkirju, et Celtic on Pukkist huvitatud ja uue ründaja juurde toomine teda õnnelikumaks ei muutnud.
        Peaks ikka olema, sai isegi mängu Wolfsburgi vastu laupäeval. Celtic on tõesti suurt huvi üles näidanud ja nende manager Neil Lennon ütles meedias ka välja, et omalt poolt tehakse kõik, et Pukki CLi play-off mänguks juba meeskonnas oleks. Nüüd on aga Huntelaar vigastatud (ei tea küll kui tõsiselt) ja seetõttu võib see üleminek ebaõnnestuda.

        Kommentaar


          Huntelaar on muidu 4-6 nädalat platsilt eemal. Olevat täpselt sama vigastus, mis aasta alguses oli, aga seekord paremas põlves mitte vasakus. Tookord puudus Huntelaar 7 nädalat.

          Kommentaar


            Davai Keller! Ennem algkoosseise juba mõtlesin, et Euroopa kogemuseta Clemensit kohe Meistrite Liigas mängu ei panda, aga vot veel toorem, 17-aastane Meyer on see, kes teda asendab. Eks näis, kuidas kaitse pidama saadakse, 0-4's osalenud Santana nüüd pingil.

            Hildebrand
            Uchida, Matip, Höwedes, Fuchs
            Höger, Jones
            Farfan, Meyer, Draxler
            Szalai

            Pukki koha pealt, siis eelmine aasta oli ta samamoodi vahel 3. ründaja Huntelaari ja Marica taga, viimasega küll olid need mängud 50-50 jagatud, kui hollandlane vigastatud oli.

            Kommentaar


              lihtsalt masendav, sellise mänguga ei ole CLis midagi teha ka, olgem ausad.

              Kommentaar


                Hea, et Metalist ei tulnud.

                Kommentaar


                  Minu arust on see treener veitz idioot,slpärast ei suudeta mängida.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Minu arust on see treener veitz idioot,slpärast ei suudeta mängida.
                    No kirjapilti vaadates ma kahtlustan, et Keller on teist kahest see teravam pliiats.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar




                      Eilne polizeiaktsioon fännisektorisse, pipragaasi kõigile, ka parameedikutele. Noor Schalke fänn intensiivis. ACAB !
                      Süüdlane: mingi mõttetu lipp mis ei ole keelatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Eilne polizeiaktsioon fännisektorisse, pipragaasi kõigile, ka parameedikutele. Noor Schalke fänn intensiivis. ACAB !
                        Süüdlane: mingi mõttetu lipp mis ei ole keelatud.
                        ENSV lipp pole samuti keelatud, see ei tähenda et sellega vehkimine näiteks Eesti koondise vastu amoraalne poleks. Ilmselgelt oli antud lipp smurfide fännisektoris provokatsioonina mõeldud, millena ta ka lõpuks väga edukalt oma eesmärki täitis. Iseküsimus, kas sellele oleks pidanud jõuga reagaarima. Minu arvates oleks korralikust trahvist peale mängu samuti piisanud.

                        Mängust rääkides, siis tegemist oli klassikalise Schalkega see hooaeg, Matip oli kaitses hunnik õnnetust ja keskväljal puudus iagsugune loovus. Draxler midagi üritas aga päris liidrit temast veel ei ole meeskonnale eriti kui seljataga tal mingit korralikku tuge keskväljal pole. Vigastuste küüsis vaevalevad smurfid said veel laatsaretti täiendust Farfani näol juurde. 1-1 viik pole justkui veel lootusi mattev tulemus aga see, et see 1-1 viik mängiti välja kodus võib saada määravaks.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                          ENSV lipp pole samuti keelatud, see ei tähenda et sellega vehkimine näiteks Eesti koondise vastu amoraalne poleks. Ilmselgelt oli antud lipp smurfide fännisektoris provokatsioonina mõeldud, millena ta ka lõpuks väga edukalt oma eesmärki täitis. Iseküsimus, kas sellele oleks pidanud jõuga reagaarima. Minu arvates oleks korralikust trahvist peale mängu samuti piisanud.
                          Ilmselget ei olnud seal midagi, ei olnud seal tegu ei smurfide ega provokatsiooniga.
                          Mille eest sa trahvi tahad väänata? ment?
                          Komiti Skopje- Ultras Gelsenkirchen brootherhood ja see lipp neil seal varemgi lehvinud.

                          Kommentaar


                            Mis lipuga siis tegu oli? Deutschi ei mõika ja hetkel polnud aega kogu videot järjest ära vaadata.

                            Kommentaar


                              Ah... igasugused Gelsenkircheni makedoonlased tuleks mitte üldse staadionile lasta. Eriti kreeklastega mängu ajaks..aga no põhimõtteliselt ka muul ajal. Võibolla ma ei ole popullaarne selle avaldusegfa, aga see Gazprom häirib mind juba piisavalt seal.
                              Mis mängu püuutub, siis, kui sellest olukorrast edasi minna ei suudeta, siis pole ka selgelt nad seda kohta väärt. Vastane on väga ohtlik, sest ta oli juba loobunud ja välja kukkunud ja nüüd anti võimalus - meenub Euroopa meistriks tulnud Taani sats.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Ah... igasugused Gelsenkircheni makedoonlased tuleks mitte üldse staadionile lasta. Eriti kreeklastega mängu ajaks..aga no põhimõtteliselt ka muul ajal. Võibolla ma ei ole popullaarne selle avaldusegfa, aga see Gazprom häirib mind juba piisavalt seal.
                                Ja nii ongi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X