320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cobras Vaata postitust
    Klassika!
    Mingid asjad on siin elus ikka kindlad ja püsivad: maksud, surm, Tallinna Linnavalitsusele tuleb talv alati üllatusena, kevadet kuulutab Baltika saneerimine ja "pooled" Dortmundi mängijad on pidevalt vigased.
    Circle of life.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Ilus on lihtsalt taas vutti näha. Aitäh sakslased!
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ilus on lihtsalt taas vutti näha.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Distance celebration.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ilus on lihtsalt taas vutti näha. Aitäh sakslased!
              No ma ei tea...
              Enne mängu oli korralik säbelus sees, et lõpuks ometi, jess! saab vutti. Aga mäng ise oli nagu treeningmäng ja vaadata tühjade tribüünidega bundesliigat... väga imelik. vägagi. II poolaega enam ei vaadanudki. Midagi ta ju korvab ja parem kui mitte midagi, aga nagu ma ei teagi mis... Nagu ilma maitseaineteta keedetud liha - ära ei tapa, aga süüa ka hästi ei kannata
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                No ma ei tea...
                Enne mängu oli korralik säbelus sees, et lõpuks ometi, jess! saab vutti. Aga mäng ise oli nagu treeningmäng ja vaadata tühjade tribüünidega bundesliigat... väga imelik. vägagi. II poolaega enam ei vaadanudki. Midagi ta ju korvab ja parem kui mitte midagi, aga nagu ma ei teagi mis... Nagu ilma maitseaineteta keedetud liha - ära ei tapa, aga süüa ka hästi ei kannata
                Kas ta nüüd siis nii hull oli. Üks meeskond vormis, teine vormist väljas. Ilusad väravad löödi.
                Publikuta vutiga peab leppima - võib-olla järgmise kevadeni. Õudne, aga nii see on.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Parem kui mitte midagi! Jooge õlut ja elage kaasa, kompenseerib pisutki!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Bildi andmetel võib Marco Reusi hooaeg juba läbi olla...

                    #SendingThoughtsAndPrayers ning teen ettepaneku jätta YNWA lõpust ära "A", tundub tabavam kuidagi.
                    Ma ei parasta ega nori sutsakat(bad pun intended), lihtsalt metsik ahastus tekkis ja ju kerge lõõp on minu viis sellega toime tulla.

                    Samas äkki nüüd just saavad Brandt ja Götze rohkem särada keskel?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Bildi andmetel võib Marco Reusi hooaeg juba läbi olla..
                      Kunagi pole nii juhtunud ja nüüd jälle? 🤔

                      Aga kui tõsiselt rääkida, siis ma ei oska enam sõnadesse panna kuivõrd on mul Marcost kahju.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kunagi pole nii juhtunud ja nüüd jälle? ��

                        Aga kui tõsiselt rääkida, siis ma ei oska enam sõnadesse panna kuivõrd on mul Marcost kahju.
                        Ma arvasin, et olen juba tuimaks muutunud ning sellega leppinud, et Reus kuidagi ei suuda terve püsida aga paistab teisiti hetkel. Ka mul on siiralt kahju Marcost (ja mummude toetajatest) aga paraku pole ta esimene ega jää ka viimaseks, kelle karjääri jäävad pidevad vigastused varjutama.

                        Kommentaar


                          Lukasz Piszczek pikendas lepingut 2021 aasta suveni.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Sellise 3. käiguga põristati see mäng ära ja 3 punkti jälle olemas. Loodetavasti ei läinud nüüd Hummels katki ja Akanji hüppeliiges tuleks ka üle vaadata.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X