320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige tähtsam on Dortmundi jaoks siin 2 korda Sportingut võita. Realile antakse ilmselt lahinguid.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Miks friggin Real koguaeg meie gruppi satub. Väga nuriseda üldises pildis samas ei saa, üks ülitugev vastane ja ülejäänud peaks olema ülemängitavad muidu poleks nagu CL'i asja.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Esimene liigamäng tehtud ja see on võeti ära, kuid väga veenev see siiski ei olnud. Samas pole ka Mainz mingi suvasats ja kerget võitu eeldada olekski veidi naiivne. Schürrlelt väga korralik debüüt, esimese värava puhul hea cross, teenis penalti, lisaks pakkus ka muid häid liigutusi. Teine uus mees Dembele oli pigem hea, aga eks näha on, et pole veel päris sellel sagedusel, millel olla tuleks, kuid tahtmist tal oli ja skillist ilmselgelt puudus pole, küll see kokkumäng aja jooksul paika loksub. Bartrat nagu väga proovile ei pandud, aga nii palju kui tal vaja teha oli, tegi nagu okeilt. Vajalikud 3 puntki on aga käes ja eks nüüd trennides tuleb teha õigeid korrektuure, näha oli et ka Tuchel rahul sellise mängupildiga ei olnud.

        Kommentaar


          Tänane mäng ei pakkunud küll mingit rahulolu. Esimesel poolajal oli umbes 2 väravavõimalust, millest õnneks üks ka ära löödi. Esimese 45 minuti jooksul Schmelzer & Scürrle äär ei toiminud üldse. See värava situastsioon oli peaaegu ainus, kus sealtpoolt midagi tehti. Enamus tervausest tuli Passlack & Dembele äärelt. Noor prantslane on ikka päris kiire. Keeras esimesel poolajal Mainzi kaitse korralikult sõlme (Brosinksi sai juba 13. minutil kollase). Kohati tundub, et mõte jookseb kokku ja situatsioone võiks paremini lõpuni mängida, aga potentsiaali on seal küll kõvasti peidus.

          Halb oli see, et Mainz sai suhteliselt palju võimalusi. Esimesel poolajal Bürki päästis mitu korda (Passlacki äärelt kiputi läbi pääsema) ja teise poolaja alguses pani Clemens 1000 dollari koha pealt mööda.

          Erilist vaimustust ei tekitanud keskväljal Rode & Castro paar. Sellise keskväljaga suurt kala küll ei püüa. Hea, et võit ära toodi, aga sellise mänguga kaugele ei purjeta ei Bundesligas ega ka meistrite liigas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Taidur Vaata postitust
            Tänane mäng ei pakkunud küll mingit rahulolu. Esimesel poolajal oli umbes 2 väravavõimalust, millest õnneks üks ka ära löödi. Esimese 45 minuti jooksul Schmelzer & Scürrle äär ei toiminud üldse. See värava situastsioon oli peaaegu ainus, kus sealtpoolt midagi tehti. Enamus tervausest tuli Passlack & Dembele äärelt. Noor prantslane on ikka päris kiire. Keeras esimesel poolajal Mainzi kaitse korralikult sõlme (Brosinksi sai juba 13. minutil kollase). Kohati tundub, et mõte jookseb kokku ja situatsioone võiks paremini lõpuni mängida, aga potentsiaali on seal küll kõvasti peidus.

            Halb oli see, et Mainz sai suhteliselt palju võimalusi. Esimesel poolajal Bürki päästis mitu korda (Passlacki äärelt kiputi läbi pääsema) ja teise poolaja alguses pani Clemens 1000 dollari koha pealt mööda.

            Erilist vaimustust ei tekitanud keskväljal Rode & Castro paar. Sellise keskväljaga suurt kala küll ei püüa. Hea, et võit ära toodi, aga sellise mänguga kaugele ei purjeta ei Bundesligas ega ka meistrite liigas.
            Kriitikaks on põhjust kül, samas vara on veel järeldusi teha. Liiga palju uusi mängijaid, et kõik kohe klapiks.
            Rode oli natukene roostes aga kül end käima saab. Noorel prantslasel on ikka meeletu kiirus ja tulevik tundub helge, kui seda realiseerida suudab edukalt.

            Kommentaar


              Olen nõus, et Rode ja Castro duo ei toiminud täna ja mõlemad mehed olid teise poolaja esimese kolmandiku järel suht läbi juba omadega, aga keskväljal on ju variante hooaja lõikes rohkem kui vaid Rode ja Castro. Eriti just Weigli näol, aga ka Bender. Weigl oli päris hea kui sisse tuli täna, temaga annab kindlasti "suurt kala" püüda, seda näitas selgelt ka eelmine hooaeg + nagu Pints mainis, siis pisut vara on selliseid järeldusi teha jah. Esimestes mängudes on olulised puntkid, head mängupilti peab nkn ootama ja see on täiesti normaalne.

              Kommentaar


                Ma tean, et seda teemat on siin juba veidi lahatud. Kuid ma tahaks eelkõige Dortmundi fännide käest küsida.

                Rode, Bartra, Götze, Schürrle - need mängijad on küll head ja nii, kuid sisuliselt on nad suurklubide poolt ikkagi maha kantud. Erinevatel põhjustel ei mahu koosseisu ei mängi taset välja. Dortmund kulutab nende peale ligi 70 millionit eurot. Sisuliselt 70 millioniga saadakse endale koosseisu sügavust, mingit uut klassihüpet ei saada. Bayerniga võidelda põhimõtteliselt on ikkagi kui mitte võimatu siis raske. Meistrite liigas päris tippu selliste vendadega ei jõuta.

                Kuidas Dortmundis üldse ollakse rahul sellise transferpoliitikaga see suvi? See ju ilmselgelt ei ole tüüpiline Dortmundi jaoks.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Bartra suhtes ma olen skeptiline aga samuti ühe suurklubi heidik a'la Hummels võib teises keskkonnas maailmaklassi tõusta. Rode on tore töömees, kelle üleminekut ma olen ka varem siin kritiseerinud ja lahanud ja minu hinnangul on Rode üle makstud. Võib-olla oleks ma lootnud natuke rohkem veel noorematesse panustamist. Samas Mor, Dembele, Merino, Guerreiro, Weigl, Passlack kõik on noored ja lootustandvad ehk ma ei räägiks ainult meeskonna sügavusse ehitamisest. Üldiselt Saksamaa spordimeedia kiidab just BVB selleaastast transfeeripoliitikat, kus 3 maailmaklassi kogenud mängijat toodi noorte supertalentide kõrvale. Mõru pill on väidetav Pulisici lahkumine, kes minu arvates vääriks kohta meeskonnas kindlasti.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Koondiste pausi ajal on Dortmund peamiselt uudisvoost läbi käinud Pulisici näol. Nimelt olevat noormes klubist minema tahtnud aga ei saanud. USA koondise eest pidavat imemänge tegema ja Klinsmann on noormehega rahul aga kurdab mängupraktika puudumise üle.

                    Lisaks antske Götze pihta trumtuld, seoses tema kiretute esitustega koondises, samas sõprusmängus Soome vastu andis tema mõlemad väravasöödud.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
                      Sellist jama ei ole üldse isu vaadata. Siuukse satsiga ei võida me Leipzigi poissegi. Poolakas see hooaeg vahetusest veel alustab, on see laev lõpuks põhjas koos puujalg-pea Ramosega. Passlack samuti küsimärk, arvestades mis mehed pingil on. Elame, näeme.
                      Kusesin "ained" välja, järgmine kordki

                      Kommentaar


                        Humiliation!
                        Üks korralik raputus hooaja alguses laob vundamendi tugevale lõpule.
                        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                        Kommentaar


                          Nägin ainult teist poolaega ja see oli päris kole pusimine, mis seal selle 45 minuti jooksul toimus. Mulle jäi täiesti arusaamatuks kuskohast need väravad oleksid pidanud tulema. Nii palju praaki ja suvalist pusimist on ikka paha vaadata. Midagi positiivset sisuliselt välja tuua ei ole. Kui siis võib-olla Weigel, kes suutis korralikult palli hallata ja täpseid sööte anda (mitte nagu Rode näiteks) ja Schürrle omas ka natuke võimalusi (eriti valus oli see põiklatti läinud kolakas, mis oleks võinud mängu saatuse otsustada).

                          Seis on igatahes selline, et peale kahte vooru, kus kohtutud pole veel ühegi eeldatavalt hooaja lõpus tabeli ülaosas figureeriva meeskonnaga, on tabelis ainult 3 puntki ja väravate vahe eriti nutune 2-2 (ühtegi korraliku ründejõuga vastast pole veel vastu tulnudki).

                          Millegipärast on selline tunne, et kolmapäeval Varssavis Legia vastu mingit lihtsat jalutuskäiku pargis just oodata ei ole. Loodetavasti eksin.

                          Kommentaar


                            20 minutiga 3 lüüa, ok.

                            Kommentaar


                              Pulisicilt värav ja kaks assisti. Kena.

                              Kommentaar


                                Nagu ma enne hooaja algust ütlesin, et hoida Guerrerol silm peal, siis nüüd on viimased mängud ikka juba tõelised maiuspalad olnud. Minu kui entusiastliku fantasymängija jaoks võib ta kujutada uut "fantasystaari", viimastes mängudes on andnud pmst igalt poolt kõiki võimalikke karistuslööke, mitmeid kornereid, vabalööke, ehitab korralikult mängu(assistid), kui otsustab vahel proovida, siis lööb raami ning vähem taevasse. See pole veel kõik - kuigi igalpool fantasytes paistab ka kaitsjana kirjas olema, siis minu suureks üllatuseks on ta viimased mängud üldse keskel keskväljal alustanud , mis tõotab ainult veel enam punkte. Tema vastu tehakse vigu ka muidugi agaralt.

                                Veel maailma parimaid fantasymehi - Ricardo Rodriguez, Gonzalo Castro, Raffael, Naldo. Kiiresti tulid need pähe, tegelikult pea kõik A-suurusjärgu staarid ka, aga nende value ongi niiehknaa kõrge...
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X