320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu arvata võis siis tehakse täna proovi CLi finaaliks ehk mängitatakse sama koosseisu mis 19. väljakule joosta võiks.
    Tundub,et Juppilegi sümpatiseerib samasugune koosseis nagu minule, Kölni vastu hooaja viimases BuL mängus on koosseisuks siis :

    Neuer - Contento, Tymo, Boateng, Lahm - Kroos, Schweinsteiger - Ribery, Müller, Robben - Gomez

    Kommentaar


      Mida need Kölni poolehoidjad korraldasid 30 sek enne mängu lõppu:S Tähistasid viimast Bundesliiga pela ve?,aga tegelikuses on kurb näha selliseid kaadreid.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        mida siis? Mingi Eintrachti sarnane möll möödunud aastal?

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          mida siis? Mingi Eintrachti sarnane möll möödunud aastal?
          Ei oska nagu täpsemalt midagi üelda,kuid paugud käisid terve staadion oli paksu suitsu täis ja märulipolitsei aeti ka välja +10 sek enne lõppu lõpetati mäng ja mängjad jooksid kiiresti tunnelisse v.a Podolski kes kõndis rahulikult turva vms saatel väljakult ära.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Kölni rahvas on ilmselt omades nii pettunud, et peavad järgmine aasta hakkama 2.Bundesligas madistama. See selleks.

            Tänast mängu küll ei näinud, aga vaadates goal.com´i rateinguid mängijatele valiti meie poolt parimaks üllatus üllatus Thomas Müller! Vaadates highlightse lõi ta täna väravad positsioonidelt, kust ta on korduvalt palli saatnud ei tea kuhu, täna aga lõi kindlalt ära. See võib olla hea enne viimaseks kaheks finaalmänguks, kui 2010. aasta Müller on tagasi ja esindab Müllerite perekonnanime vääriliselt.
            Ilmselt näeme siis ka Champions League finaalis sama koosseisu Bayerni poolt mängimas, kes tänagi. Dortmundi vastu on õnneks Gustavo, Alaba, Badstuber rivis. Kui on räägitud, et DvB paraneb oodatust kiiremini, siis mina arvan, et mehe vorm on kehvake ja Jupp teda kasutama ei hakka keskkaitses.
            Bundesliga 2011/12 hooaeg sai täna siis lõpu. Kokkuvõtteks võib öelda, et hooaeg oli tõusude ja mõõnadega. Vahepeal suudeti hoida Neueri seljatagune puur päris pikka aega kuival. Hooaega alustasime suurepäraselt, kui juba hakati meile kulda kaela riputama, kuid vahepeal peale Schweinsteigeri vigastust Napoli vastu läks kõik allamäge ja tundus, et tuleb Heynecks vallandada, siis peale 7:0 Hoffenheimi nüpeldamist tõusis Saksamaa suurim klubi taas heasse vormi. Robbeni mõne mänguline pingile istutamine mõjus talle hästi ja mees leidis nagu uue hoo. Küll jääb suuresti tema õlgadele Dortmundi vastu eksitud penalt ja mõned eba-Robbenlikud mööda/ülelöögid väravast. Pikema hinnangu hooaja kokkuvõtteks teeb ehk peale finaale, kui kõik mängud selleks hooajaks on mängitud.

            Highlightsid ka tänasest mängust:

            Kommentaar


              Räägitakse, et Pranjic sõlmib pärast CL finaali ühe Hiina klubiga 2,5 aastase lepingu.

              Kommentaar


                Jalgpalli Meistrite liigas finaali jõudnud Müncheni Bayern soovib suvel oma meeskonda tugevdada Evertoni vasakkaitsja Leighton Bainesiga.


                Nii siis, ei oskagi kohe midagi arvata, vähemalt tahetakse järgmiseks hooajaks kaitset oluliselt parandada või pinki suurendada.

                Kommentaar


                  Head teed Pranjicile minna, keegi tema puudust tundma küll ei hakka... pole lihtsalt piisava klassiga mees Bayerni jaoks... kusagil pingi tagumisel otsal võib mõni akadeemik ka passida .

                  Baines - ei tahaks eriti uskuda et tuleb. Eks see on alles puhas spekulatsioon ka ju. Aga samas Baies - Lahm ääred oleks ikka üle mõistuse kõvv lugu küll... Äkki müüaksegi käputäie häid etteasteid teinud Alaba hea raha eest maha ja tuuakse kindel mees asemele ? Samas on Baines juba 27... oleks paar aastat noorem, siis oleks sellisel käigul rohkem jumet. Üldiselt ei usu, et selline käik teoks saab.

                  Kommentaar


                    No Alaba on viimasel ajal ikka väga hea olnud, mina küll tema müümist ei poolda.

                    Kommentaar


                      Pranjic
                      The Croatia international will reportedly earn €11 million over the next two years, but wages are just the beginning of his mega-offer.

                      "The President said: we will offer you a private driver 24 hours a day, an apartment or house of your choice - we'll give you anything you want!"
                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Baines
                      Ei usu, pigem ta eelistab ikka jääda Inglismaale ehk siis ManUsse.

                      Kommentaar


                        DFB-Pokali finaali Bayern Müncheni ja Dortmundi Borussia vahel näeb kava järgi õnneks ka ilusti telerist Viasat Sport Balticu kaudu - Ei pea tegelema enamus aja streamide otsimisega

                        E: Jutud liiguvad, et Sahin võib liituda Bayerniga.

                        Kommentaar


                          Alabat küll mingil juhul maha ei tohiks müüa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Alabat küll mingil juhul maha ei tohiks müüa.
                            Ei meeldiks see mullegi. Ja ma ei usu, et müüdaks.

                            Aga see, mis haip, mis teda ümbriteb on natukene üle vindi... poiss on alla poole hooaja mänginud alles ju. Las tõestab enne stabiilsust ja parandab oma tsenderdust ründefaasis, enne kui on mõtet teda pilvedesse tõsta. Aga muidugi on mul hea meel, nagu ma varemgi olen öelnud, et poiss jaksas oma aja ära oodata ja enne jooksu ei pannud !

                            Ja ausaltöeldes Sahini järele mingit tungivat vajadust ei näe - Swaini ja Kroos on väga pädevad vennad ja Gustavogi võib vajadusel ilmselt keskpoolikus natukene loovamat rolli täita kui vaja...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ei meeldiks see mullegi. Ja ma ei usu, et müüdaks.

                              Aga see, mis haip, mis teda ümbriteb on natukene üle vindi... poiss on alla poole hooaja mänginud alles ju. Las tõestab enne stabiilsust ja parandab oma tsenderdust ründefaasis, enne kui on mõtet teda pilvedesse tõsta. Aga muidugi on mul hea meel, nagu ma varemgi olen öelnud, et poiss jaksas oma aja ära oodata ja enne jooksu ei pannud !

                              Ja ausaltöeldes Sahini järele mingit tungivat vajadust ei näe - Swaini ja Kroos on väga pädevad vennad ja Gustavogi võib vajadusel ilmselt keskpoolikus natukene loovamat rolli täita kui vaja...
                              dafuq, mehe ainus hea külg kui vasakut wingerit mängind on, ongi olnd tsenderdamine. Isegi sealt kaitsest viskand häid palle, kasvõi viimane rakett mille Robben taevasse teele pani tuli Alaba tsenderdusest.

                              Kommentaar


                                Mulle Sahin meeldib, samas ma pole eriline Schweinsteiger fänn ka olnud. + Eelmine hooaeg tegi Sahin ikka Schweinsteigerile korralikult silmad ette. Need Sahin kuulujutud jäid muidugi väga lühikeseks, Mourinho tegi nendel päris kiirelt otsa peale pressikasl kui ütles et Sahin ei liigu kuhugi..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X