320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rainis007, hoopis Sina ei oska lugeda. Ma rääkisin Alaba asendamisest Baines'iga sellel positsioonil, mitte ei väitnud, et Sa tahaksid teda hirmsasti maha müüa.

    Sa vist ei arvesta asjaoluga, et Alaba on suurema osa oma karjäärist mänginud LW positsioonil (vähemalt erinevates noorteklassides) ning ta on ise rääkinud, et see on tema lemmik positsioon. Loomulikult võib ta mängida erinevatel positsioonidel, kuna ta on nii mitmekülgne mängija, aga sellegipoolest näen teda pikemas perspektiivis Ribery asendajana LW positsioonil, kuna tal on niivõrd heal tasemel tehnika ning seal suudaks ta kõige rohkem kasu tuua Bayernile. Aga mis Sul Contento vastu üldse on? Kuidas Sa saad eeldada, et temast kasvab hea mängija välja, kui talle ei anta võimalust isegi? (Eeldusel, et Sinu unistus saab tõeks ja Baines saab Bayerni mängijaks)..

    Kommentaar


      Tänane algkoosseis, kes lähevad Berliini Dortmundi maa alla taguma:

      Kommentaar


        Algselt postitas Sairos Kapa Vaata postitust
        Rainis007, hoopis Sina ei oska lugeda. Ma rääkisin Alaba asendamisest Baines'iga sellel positsioonil, mitte ei väitnud, et Sa tahaksid teda hirmsasti maha müüa.

        Sa vist ei arvesta asjaoluga, et Alaba on suurema osa oma karjäärist mänginud LW positsioonil (vähemalt erinevates noorteklassides) ning ta on ise rääkinud, et see on tema lemmik positsioon. Loomulikult võib ta mängida erinevatel positsioonidel, kuna ta on nii mitmekülgne mängija, aga sellegipoolest näen teda pikemas perspektiivis Ribery asendajana LW positsioonil, kuna tal on niivõrd heal tasemel tehnika ning seal suudaks ta kõige rohkem kasu tuua Bayernile. Aga mis Sul Contento vastu üldse on? Kuidas Sa saad eeldada, et temast kasvab hea mängija välja, kui talle ei anta võimalust isegi? (Eeldusel, et Sinu unistus saab tõeks ja Baines saab Bayerni mängijaks)..
        Algselt postitas Sairos Kapa Vaata postitust
        Räägib vend, kes tahtis Alaba Baines'i vastu vahetada
        No siin vihjad üsna otseselt sellele, et ma tahaks ju ühe teise vastu vahetada...

        Muidugi ma arvestan sellega, et ta on LW positsioonil mänginud, minu point oli lihtsalt selles, et (vabandust väljenduse eest) aga see ei koti kedagi, kui tema ees on omas positsioonis maailma tippu kuuluv mees. Nii kaua, kui Ribery on Bayernis, nii kaua ma teda igastahes LW positsiooni üle võtmas ei näe... sellest edasi - tõesti, võimalik. Aga ootame-vaatame mis saab.

        Mis mul Contento vastu peaks olema ? Ei miskit, lihtsalt praegu jääb ta kindlasti alla nii Alabale kui Bainesile. Ja Sa võiksid oma fakte kontrollida. "Ei anta võimalustki" - ta on saanud kolme hooaja peale 46 mängu esindusvõistkonnas. Mida me nimetame siin võimaluse andmiseks ? Maailma tippu kuuluvates võistkondades ei käi päris nii, et "ah mees vajaks mänguaega ja siis anname talle 20 mängus järjest koha algkosseisus" . Koht platsil tuleb välja võidelda. Juu siis treener pole rahul sellega, mida senistes mängudes näinud on. Nii lihtne see ongi. Või arvad, et Jupp lihtsalt tahab Diegole näkku panna ja hoiab teda nimme pingil ?

        Muide, milleks see täiesti asjakohatu märkus väidetavast minu unistusest ? Üsna lahmimine, kas pole ?
        Ma lihtsalt ültlesin, et juhul KUI Baines liituks, oleks tema näol tegemist parima vasakkaitsjaga koosseisus, see on selge, et kui kedagi sealt positsioonilt ära ei müüda, siis ilmselt asemele ei tooda ning meeskonnas on muid ja prioriteetsemaid kohti mida täiendada.

        Aga igastahes- kohe algab mäng.
        Mehed, võtke ennast kokku ja tooge karikas koju !

        Kommentaar


          1-0 juba, väga ebakindel algus.
          http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

          Kommentaar


            Mitmes mäng jutti see juba kipub olema, kui Saksamaa parima klubi käest võitu ei taha tulla?
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Mida kuradit see kaitse teeb seal ????

              Kommentaar


                nu kollased jookevad nagu hullud ja... bat alaba väristavad taga jalga... eks näis mida teine poolaeg toob
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Väga, väga ebakindel poolaeg kõik on veel võimalik

                  Kommentaar


                    Halb esimene poolaeg täna Gustavolt ja Boatengilt. Minu jaoks oli päris üllatus, et Dortmundi peanlti lööb Hummels (samas pole ka eriti BVB mänge näinud). Äkki peaks varsti Mülleri sisse tooma.

                    Kommentaar


                      Kui aus olla oleks mina mängitanud ehk üldse neid vendi kes jooksevad väljakule 19 mail,silmaspidades just kaitseliini.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Kurb vaadata seda asja :'(

                        Kommentaar


                          Sahini võiksid kätte saada ikka suvel, kasvõi lihtsalt selleks et korralik FU Dortmundile näidata.

                          Kommentaar


                            Nu vaatamata DB saadud kaotusele olen siiski arvamusel,et me v6tame suure finaali ära.

                            EDIT: Loodame et Neuer tegi ka oma eksimuse ära ja suures finaalis sellist asja ei näe. Aga aitäh Lahmile,kes oli suurepärane.

                            Palju õnne Kollastele ja olite see hooaeg paremad.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              ahh blää kui see Mourinho juba selline fänn on siis minu poolest võib selle Schweinsteigeri ära võtta kui Sahini asemele annab.

                              Kommentaar


                                Mis kuradi kaitse see veel on?? Mida kuradit see rünne teeb? Kui mannetu on poolkaitse? Ühesõnaga, mis kuradi moodi nad selleks mänguks valmistusid? Terve tiim on vaikne, tujukas, masenduses - mis toimub? Bayern suutis teha 60 minutiga pudrunäpust väravavahile 2 pealelööki, isegi ei suudetud panna väravavahti eksima ega sisse imema. Selline mäng võtab sõnatuks. Dortmund on sitt, aga Bayern oli täna veel sitem. Kas tõesti mindi neid kollaseid mesimummudest kaevureid alahindama, oleks mängitud sama innukalt nagu Reali vastu loputanuks Dortmundi täna hoopis meie. Mannetu. Nüüd jääb veel loota, et mehed järgmiseks nädalaks kokku võtavad. Üks asi häiris mind kõige rohkem - austatud peatreener Heynecks isegi ei ergutanud, motiveerinud mehi raskes seisus, lihtsalt istus oma soojaks istutud istmel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X