320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alabat ei müüda kindlasti ära. Esiteks on juhtkond seda mitmes intervjuus kinnitanud ja teiseks oskab Bayern ükskõik millistele pakkumistele ära öelda. Meenutage kas või neid ulmelisi pakkumisi, mida omal ajal Ribery eest tehti.

    Kommentaar


      Alaba on nii noor ja enne seda hooaega laenul olles Hoffenheimis oli ta kogu aeg põhis ja paistis silma. Ehk, et tema tasemes ei kahtle juba enam keegi ja minna saab ainult paremaks.

      Kommentaar


        Alaba on mees kelle eest veel nii mõnigi klubi tahab suuri suuri summasid tulevikus pakkuda ma usun.

        Kommentaar


          Kuna Butt on lahkumas, siis see võib väga tõenäoline olla.

          1 miljon eurot peaks hind olema, pingile siis ja viimase klubiga võrreldes peaks raha ikka
          normaalselt rohkem jooksma. Huvi pärast vaatasin ka juba Starke' artiklit Wikipedias.

          Kommentaar


            Homme siis karikafinaal. Tõenäoliselt läheb väljakule parim koosseis, mitte CL finaali koosseis. Ausaltöeldes viiendat korda järjest ei tahaks BVB-le kaotada. Ükskõik kuidas, aga kuidagi peab võidu ära võtma.

            Kommentaar


              Keegi kodust väljaspool ka Tallinnas mängu kuskil vaatab? Karikafinaali siis.

              Kommentaar


                Muideks, Alaba ei mängi üldse oma õigel positsioonil praeguse seisuga. Ta esimene eelistus on LW, aga kuna Ribery hõivab hetkel seda positsiooni, siis sobib Alaba oma plahvatusliku kiirusega ka LB kohta täitma. Kindlasti ei tasuks LB positsioonile uut mängijat osta, Contento ka päris perspektiivikas noormängija imo ning noortele tuleb mänguaega anda (Bayerni akadeemiast on tihti väga palju häid mängijaid välja kasvanud siiski).

                Kommentaar


                  Tänast streami palun!
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sairos Kapa Vaata postitust
                    Muideks, Alaba ei mängi üldse oma õigel positsioonil praeguse seisuga. Ta esimene eelistus on LW, aga kuna Ribery hõivab hetkel seda positsiooni, siis sobib Alaba oma plahvatusliku kiirusega ka LB kohta täitma. Kindlasti ei tasuks LB positsioonile uut mängijat osta, Contento ka päris perspektiivikas noormängija imo ning noortele tuleb mänguaega anda (Bayerni akadeemiast on tihti väga palju häid mängijaid välja kasvanud siiski).


                    Aga alla kahe tunni on siis "väikese finaalini" jäänud ainult... Võit oleks kasvõi selles mõttes hea, et meeskonna moraali tõsta enne "suurt finaali". Nende jaoks, kes CList väljas on, jääb tänane mäng hooaja viimaseks, saavad endid ribadeks joosta. Tõenäoliselt minnakse peale tugevaima koosseisuga (nagu keegi eelpool mainis) mitte CL finaali koosseisuga. Eks harjutavad oma koostööd siis trennis, päris sama see muidugi pole, aga klubijuhtide seisukohast täiesti mõistetav otsus, tegemist siiski potentsiaalse karikavõiduga.
                    Samas teeb ikka meele mõruks küll kui vaadata eeldatavat tänast line-upi ja mõelda, et suures finaalis oleks nagu hoopis teine koosseis.
                    Loodame, et täna suudetakse võitja siiki mängus välja selgitada, penalteid ausaltöeldes väga ei tahaks... see on rohkem õnnemäng.

                    Natukene nalja ka - Robben olla oma naisele ja emale lubanud, et kui võidab sel aastal CLi ja EMi siis läheb erru . Ma arvan, et Bayernil on selles asjas oma sõna sekka öelda. Eks naine mõtle ka ilmselt ümber kui talle jõuab kohale, et no footy=no money .

                    Kommentaar


                      Räägib vend, kes tahtis Alaba Baines'i vastu vahetada, arvestamata asjaoluga, et Alaba ei mängi enda õigel positsioonil. Naljavend..

                      Kommentaar


                        Tuletame siis viimast DFB Pokali finaali meelde, kus Bayern osaliseks oli


                        Väravad siis :
                        Robben 35' (pen.)
                        Olić 51'
                        Ribéry 63'
                        Schweinsteiger 83'

                        Happy memories

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                          Tänast streami palun!
                          siit saab
                          VIP Box Sports - Watch live free sport from the Premier League, live football streaming, Live NFL NBA, MLB, NHL streaming only on VIPBox sports.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sairos Kapa Vaata postitust
                            Räägib vend, kes tahtis Alaba Baines'i vastu vahetada, arvestamata asjaoluga, et Alaba ei mängi enda õigel positsioonil. Naljavend..
                            kas meil ongi oma Nasfal või Lukaku siin nüüd olemas ?
                            Kui nüüd üritaksid lugeda mu postitused mõttega läbi, siis ma ei ütlegi, et ma tahaks Alaba ära müüa, ma lihtsalt pidasin endaga aru siin avalikult. Seda ma pean küll tunnistama, et usun praegusel hetkel Bainesi olema kindlama kui Alaba, aga kõike arvesse võttes ei tahaks ma teda lahkumas näha ! Just mõned postitused tagasi ütlesin, et mul on sigahea meel, et poiss jaksas oma aja ära oodata.

                            Ja mis kuradi "õigest positsioonist" räägid siin ? Alaba võib mängida kolmel positsioonil, LW, LB, CM - aga Bayerni esindusmeeskonnas on ta LB ja jutt nii pikk - Riberyd ta eest ära ei lükka, see on selge ja minu meelest sobib ta LB positsioonile isegi paremini kui LW-ks. Sama lugu on nagu Bale-ga Spursis - keegi ei hädalda, kui ta ründes mängib vaatamata sellele, et karjääri alustas LB positsioonis...

                            Kommentaar


                              Kahtlased streamid sel lehel. :/
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Kahtlased streamid sel lehel. :/
                                http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?...63&part=sports siia tuleb hunnik normaalseid üles umbes tunnike enne mängu (ehk varsti )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X