320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis teha, loodetavasti andis see kaotus meestele motivatsiooni, et CL tiitel tuleb ära võitta, aga no sellise mänguga seda on raske saavutada, uskumatu "pakk" ikka. Ribery värav oli vähemalt ilus, muud ei oskagi õelda.

    Kommentaar


      Algselt postitas -jalkafriik_ Vaata postitust
      dortmund on sitt, aga bayern oli täna veel sitem.
      nice.

      Kommentaar


        Algselt postitas jaapani_jeen Vaata postitust
        Mis teha, loodetavasti andis see kaotus meestele motivatsiooni, et CL tiitel tuleb ära võitta, aga no sellise mänguga seda on raske saavutada, uskumatu "pakk" ikka. Ribery värav oli vähemalt ilus, muud ei oskagi õelda.
        EEm mis nagu mängul viga oli? Lihtsalt kollased jooksid yle aga Chelsea pole kyll see v6istkond kes meid yle jooksma hakkaks ja nuh pall ju pysis enamus ajast ikkagi meil aga kui toriseda siis ehk veits aktiivsust eesliinides jäi puudu ja muidugi enne nimetatud see kolmene trio,kes väristasid jalga.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Loodetavasti võetakse õppust, mäletame Baselile kaotati võõrsil, aga pärast seda keerati mäng teistpidi...

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            EEm mis nagu mängul viga oli? Lihtsalt kollased jooksid yle aga Chelsea pole kyll see v6istkond kes meid yle jooksma hakkaks ja nuh pall ju pysis enamus ajast ikkagi meil aga kui toriseda siis ehk veits aktiivsust eesliinides jäi puudu ja muidugi enne nimetatud see kolmene trio,kes väristasid jalga.
            Eem... mis ei olnud ? Kõik oli täna sitt. Ilma eranditeta.
            Väravavaht - nisanäpp, kaitseliin unistas, keskväli suutis ainult tagasi/küljele sööta ja ründeliin oli kollektiivne brainfart.

            Neuerilt sellist mängu ei oleks muidugi ette kujutanud. Alustades juba penaltist - kui juba suuna niimoodi ära aimad, siis tema klassiga väravaht oleks pidanud selle löögi ära võtma. Teine löödi konkreetselt jalgevahelt sisse ja siis viimase andis vastastele kandikul.
            Robben oli mittemidagiütlev, Ribery ja Gomez olid mõlemad 89 minutit ja 30 sekundit täispasad, mängu jooksul üks asjalik rünnak mõlemalt. Müller - ta oli ka väljakul II poolel vä ?

            Kaitse ja keskväli olid kollektiivselt ja ühtlaselt sitad, ei tasu eraldi kedagi välja tuua.

            Igastahes tundub, et avaldused "karikafinaali väga tõsiselt võtmine" oli niisama suusoojaks öeldud. Mitte, et see mingi vabandus oleks. Fakt on see, et kollased olid täna pea jagu üle ja said teenitud võidu. Peaasi, et selline tulemus moraali alla ei tõmbaks ja suur finaal ära võetakse. Kui ma päris ausalt ütlen, ei tekitanud tänane mäng isegi pettumust. Aga kui peaks nädala pärast ka midagi nihu minema, siis tuleb see muidugi ringiga ja mitmekordselt...

            Ahjaa, rääkige mulle veel Alaba geniaalsetest tsenderdustest palun ma kuulan hea meelega .

            Kommentaar


              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
              Selline mäng võtab sõnatuks. Dortmund on sitt, aga Bayern oli täna veel sitem. Kas tõesti mindi neid kollaseid mesimummudest kaevureid alahindama, oleks mängitud sama innukalt nagu Reali vastu loputanuks Dortmundi täna hoopis meie. Mannetu.
              See üllatustulemus Reali vastu on mõned kutid vist päris härjaks teinud
              1. Dortmund on see hooaeg igast asendist Bayerni üle mänginud
              2. Real mängis kohutavalt negatiivselt poolfinaalid (Mou taktikaline pask?), mis lasi Bayerni sugusel satsil särada
              3. On Bayern midagi erilist üldse näidanud kaa see hooaeg? (peale siis suure üllatuse valmistamist CL poolfinaalis)

              Üldiselt nagu kaotada võiks kaa osata, onju.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                See üllatustulemus Reali vastu on mõned kutid vist päris härjaks teinud
                2. Real mängis kohutavalt negatiivselt poolfinaalid (Mou taktikaline pask?), mis lasi Bayerni sugusel satsil särada
                Üldiselt nagu kaotada võiks kaa osata, onju.
                Ülejäänud osaga olen nõus, aga selle kõrval, et Real võib-olla kogu oma potentsiaali ära ei kasutanud peaks igaüks aru saama, et oma (üsna suur osa) selles oli selles, et Bayern ei lasknudki Realil mängida. Võideldi kõvasti ja hingestatult, näiteks esimese poolfinaali teisel poolajal oleks Reali kaitse ja ründeliini vahel haigutanud nagu üks big fat nothing ! Ja kas siin on mõtet hakata ajama seda, et nüüd Mou pani taktikaga mööda...a muidu oli Real ikka sittakantiparem...blablablad ? Kas Mou lõi pendlad ka üle ? Isegi mu tuttavad Reali fännid tunnistasid, et Bayern oli kahe mängu kokkuvõttes parem.

                Ise siin just väidad, et ei tasu ühest mängust tingituna äärmustesse laskuda ja nüüd paugutad siin ise ka peale tänast kaotust nii, nagu Bayern oleks just teise Bundesligasse kukkunud ffs.

                Kommentaar


                  Sama palju kui individuaalsetel eksimustel oli ka kaotuse põhjus taktikas. Põhimõtteliselt juba viiendat korda lennati täpselt samat moodi Dortmundile peale: rünnakud ainult äärtelt. Robbenil ja Riberyl oli alati kaks meest, kes neid peale võtsid. Kuidagi ju oleks pidanud saama tekkinud ruumi ära kasutada teistel. Aga Bayern jätkas ikka sama rada: palli hoidmine kuni keegi selle kaotab ja siis (välk)kiire vasturünnak Dortmundi poolt. Dortmund oleks võinud sama hästi panna Weidenfelleri asemel ühe lisa väljakumängija ja midagi poleks muutunud. Iga mänguks põhjalikult ettevalmistunud meeskond oleks ju selle vahetusväravvahi puuri mõne palli ära löönud (see polnud küll halvustavalt mõeldud, aga oletan, et ka BVB fännid nägid kui ebakindlaid liigutusi, väljatulekuid ja positsioonivalikuid Langerak tegi).
                  Järgmine kord on vaja BvB vastu teha mingi radikaalne taktikamuutus, mida härra Klopp ette ei suuda näha. Nt. 2 ründajat ette või Robben ja Ribery keskele ja äärtele keegi teine või hoopis midagi kolmandat. /Hetke emootsinde lõpp.

                  Kommentaar


                    Kirjutasin puhtalt tolle "jalgpallifriigi" jaburuse vastuseks oma teksti. Härra sõnavõtt oli pehmelt öeldes naeruväärne. Minu kirjutist peaks hindama siiski vaid tsiteeritud teksti kontekstis, muid meelevaldseid tõlgendusi pole vaja

                    Aga kui on soovi, võime ka arutleda selle teema üle. Ma ei taha midagi ära võtta Bayernilt, kaugel sellest, juglen väita, et sakslased mängisid palju ilusamat jalgpalli selles poolfinaalis. Aga Real Madridi taset ja mängijaid vaadates on selge ka see, et oldi võimelised ka parema partii esitamiseks. See oleks-poleks ei ole muidugi mu jutus juures üldse peamine ning arvan et sellel ei peaks pikemalt peatuma. Fakt on see, et mõlemas mängus andis Real mõnuga initsiatiivi ära ja lasti Bayrenil rahulikult ehitada ja oma mängu peale suruda. Sellega said sakslased väga hästi hakkama ja hispaanlased löödi välja, well played! Miks nii talitati, jääbki küsimuseks mille püstitasin kui Mourinho taktikalise möödalaskmise.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Kirjutasin puhtalt tolle "jalgpallifriigi" jaburuse vastuseks oma teksti. Härra sõnavõtt oli pehmelt öeldes naeruväärne. Minu kirjutist peaks hindama siiski vaid tsiteeritud teksti kontekstis, muid meelevaldseid tõlgendusi pole vaja

                      Aga kui on soovi, võime ka arutleda selle teema üle. Ma ei taha midagi ära võtta Bayernilt, kaugel sellest, juglen väita, et sakslased mängisid palju ilusamat jalgpalli selles poolfinaalis. Aga Real Madridi taset ja mängijaid vaadates on selge ka see, et oldi võimelised ka parema partii esitamiseks. See oleks-poleks ei ole muidugi mu jutus juures üldse peamine ning arvan et sellel ei peaks pikemalt peatuma. Fakt on see, et mõlemas mängus andis Real mõnuga initsiatiivi ära ja lasti Bayrenil rahulikult ehitada ja oma mängu peale suruda. Sellega said sakslased väga hästi hakkama ja hispaanlased löödi välja, well played! Miks nii talitati, jääbki küsimuseks mille püstitasin kui Mourinho taktikalise möödalaskmise.
                      Nõustun sellega, et ei ole mõtet antud teemat edasi arutada, pigem vaadata tulevikku.
                      Viimase märkuse korras ütlen vaid seda, et see initsiatiivi äraandmine näitab meeskonna psühholoogilist tugevust ja ka see on väga tähtis osa meeskonna oskuste ja tugevuste kompotis, ei saa lihtsalt öelda, et "muidu olid tublid poisid ja tugevam meeskond, aga andsid kogemata intsiatiivi ära" .

                      Kommentaar


                        Ei taha siin hakata teemat edasi arendama, aga oma arvamuse veel ütlen.

                        Ei tahaks öelda, et Dortmund oli näiteks kahes liigamängus parem, lihtsalt realiseeriti oma olukorrad paremini ära. Eile nüüd DFB-Pokali finaalis peab tunnistama jah, et täielikult nähti läbi Bayerni mäng ründefaasis ja ise Dortmund oma (pool)kiirete rünnakutega hävitas Bayerni.
                        Bayerni võit Reali üle - üllatustulemus. Mina uskusin/teadsin juba peale veerandfinaalide loosi, et Bayern on võimeline hispaanlased finaalist kõrvale jätma. Pigem oli üllatuspomm see, et Chelsea suutis Barca vastu edasi minna. Pink on tõesti Bayernil nõrgem. Kuid raha ja nimed paberil siiski ei määra võitjat. Teadagi on pall ümmargune.
                        Selle hooaja mäng on jah kohati olnud nagu Ameerika mäed, on olnud briljantseid mänge ja totaalseid põrumisi nagu eile. Stabiilsust pole saavutatud. Kuid, sügisene Neueri tagune väravapõud oli üks helgemaid saavutusi. Tuldi ju läbi CL´i surmaalagrupist võitjana, tehti kodus City´ga mis taheti. Löödi 3 mänguga 20 väravat.

                        Pettumus oli eilses mängus lihtsalt nii suur.

                        Kommentaar


                          Kahjuks eilset mängu ei näinud, kui aga tulemust vaatasin, siis jäi suu lahti, no mida kuradit ? Lugesin veidi mängu kohta ja tuli veel üks MIDA KURADIT ? Ma ei saa absoluutselt aru, mis meil toimub. Täiesti müstiline seis, kuidas perse me CLi finaalis mängime üldse ? Mõtlen just selle koha pealt, et hooaeg on ikka täiesti kusine olnud, poleks me CLi finaalis, siis Jupp saaks kindlalt kinga ja päris ausalt öeldes polegi nagu põhjust teda pukis hoida. Kõik suured mängud oleme pm kaotanud, Reali küll lõime mättasse, aga see ongi vist hooaja ainus helge koht, okei Baselit lüpsime 7:0 ja vahepeal panime kolme mänguga miski 20 kolli vist, aga mis vahet neil väravatel on, kui kokkuvõttes ikka mesimummude kollast fallost peame imema ?

                          Põhimõtteliselt on hooaeg olnud ikka ütlemata pask ja suhteliselt häbi on olla, loodame, et suur tiitel tuleb ära, äkki korvab ülejäänud pasa...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            Ei tahaks öelda, et Dortmund oli näiteks kahes liigamängus parem, lihtsalt realiseeriti oma olukorrad paremini ära.
                            Bayerni võit Reali üle - üllatustulemus. .

                            Üldse pole kummagi väitega nõus. Dortmund oli parem kõigis selle hooaja mängudes ja Bayern-Real oli coinflip. Vahetegemised on siin peened, aga siiski tuntavad. Jääb mulje nagu oleks Borussia kõvasti parem sats kui Madridi Real, ent seda järeldust tegelikult teha ei saa.
                            Mis Bayerni kehva hooaega puutub, siis Schweini vorm on bayerni jaoks kõige olulisem asi, kui vähemalt üks Robberytest terve on. JA paraku on Schweinil olnud keeruline hooaeg.

                            Kommentaar


                              Vahepeal (okei, 11 mai) on Daniel van Buyten mänginud reservide eest 62 minutit, kaotati kodus 0-3 FC Ingolstadt II'le. Kusjuures kõik väravad löödi siis, kui DvB oli mängimas. Samas kaartidega väljas oleva van der Meuleni asemel mängis keskkaitses meie tulevikulootus Emre Can (ka oli veel kuu aega tagasi vigastatud), kes peaks tegelikult keskväljal paiknema. Jääb ära arvatavasti see belglase variant.

                              Kommentaar


                                l
                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Üldse pole kummagi väitega nõus. Dortmund oli parem kõigis selle hooaja mängudes ja Bayern-Real oli coinflip. Vahetegemised on siin peened, aga siiski tuntavad. Jääb mulje nagu oleks Borussia kõvasti parem sats kui Madridi Real, ent seda järeldust tegelikult teha ei saa.
                                Mis Bayerni kehva hooaega puutub, siis Schweini vorm on bayerni jaoks kõige olulisem asi, kui vähemalt üks Robberytest terve on. JA paraku on Schweinil olnud keeruline hooaeg.
                                Ma arvan et lõpetaks selle jura nyyd see mis oli on m66das ja keskendume suurele finaalile ,mis toimub kodus Chelsea vastu.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X