320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Kurat
  replied

  Leave a comment:


 • Aramis
  replied
  Õnnitlused kõigile poolehoidjatele. Ma olin kuue aastane, kui Hispaanias Itaaliale finaali kaotasime, aga vähemalt pea alati on Saksamaaga kindel olnud, et üks põnev poolfinaal on tulemas. Heal juhul ka finaal. Ja nüüd siis üle mõne aja jälle need mõlemad mängud võidukad. Ja teenitult. Ja Lõuna-Ameerika pinnal. Kõva sõna!

  Leave a comment:


 • kolmasgrupp
  replied
  iseennast suureks Saksamaa fänniks pole kunagi lugenud ,aga see generatsioon,mis neil praegu tegusid teeb, on ikkagi muljet avaldav ning väärt kõike seda,mis praegu on võidetud. Loodan ka edu järgmisel EM'il ja MM'il!!

  Leave a comment:


 • Hawthrone
  replied
  Nüüd peab siis uue, nelja tärniga koondisesärgi ka ostma

  Leave a comment:


 • elx
  replied
  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
  Mitte et foorumi suurimate trollijate öeldu kunagi üldse korda läheks Õnne meile!

  Leave a comment:


 • metssiga
  replied
  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
  Ahjaa, nüüd vist ei noki Löwi kallal lähimad aastad enam mitte keegi!
  no löw ise ehk ikka enda kallal natuke nokib sõna otseses mõttes

  Leave a comment:


 • Gallacher
  replied
  Heh, sarnaselt mitmele eeskirjutajale olin ka mina 13, kui Saksamaa 1990 MM-i tiitli võitis. Toona ma muidu Saksamaa poolt ei olnud aga finaalis küll, sest tolle turniiri Argentiina oli vist kõige masendavam meeskond kes kunagi finaali jõudnud.

  Tähelepanuväärne, et pea kogu Saksamaa koosseis võib vanuse järgi rivis olla ka nelja aasta pärast, rääkimata 2016 EM-ist. Erandiks vaid Klose.Tõsiselt võimas generatsioon.

  Leave a comment:


 • ericbana
  replied
  Tuletan meelde, et Saksamaal puudusid veel Reus, Gomez, Benderid ja Badstuber. Võimas koosseis, et hoolimata sellest karikas koju toodi.

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Ahjaa, nüüd vist ei noki Löwi kallal lähimad aastad enam mitte keegi!

  Leave a comment:


 • rainis007
  replied
  Oh jah, ei ole sõnu... LÕPUKS ON SEE KÄES !!

  Minu esimesed mälestused jalka suurvõistlustelt on ikkagi 2002 MM kui olin 11 aastane. Sai nüüdseks juba lahkunud sugulasega isegi finaali tulemusele kihla vedada. Oi kui kahju oli Saksamaa kaotusest. Oh kuidas toona kõik posid jalkaplatsil tahtsid vaatamata kaotusele olla Oliver Kahnid... oh seda lapsepõlve.

  Pärast seda tuli pettumusega lõppenud 2004 finaalturniir kus ilmselt kõige mälestusväärsemaks mänguks oli kahe toonase lemmiku - Portugali ja Hollandi mõõduvõtt poolfinaalis. Lõpuks siis pettumus kui Kreeka finaali võitis. Pärast seda 2006 ja kodune turniir. Kui avamäng ja Costa Rica...Kus Lahm kõmmutas ühe mälestusväärseima värava. Siis valus kaotus poolfinaalis, aga samas pronksimängus Swaini pea-aegu-kübaratrikk, kus lõi 2 kolli ja tekitas ka kolmanda värava. Siis 2008, kus valus kaotus tuli hoopistükis alles finaalis. Ja lisaks sellele pettumusttekitav veerandfinaal, kui van der Sar tegi oma viimase mängu suutrurniiril. Mis lõppes kaotusega Venemaale. Siis 2010, mis kulmineerus pettumusttekitava finaaliga, kus Holland pidi alla vanduma Hispaaniale. Vähemalt kolmanda koha mäng tõi pronksid toona Saksamaale. Ja veel ka 2012 kus Sakslaste kaitseliinis oli piisavalt auke, mille karistas poolfinaalis ära Balotelli...

  NÜÜD, LÕPUKS, 12 AASTAT HILJEM. NÜÜD, kui ma olen 2x vanem kui toona. Saan lõpuks olla südamest rõõmus ühe oma lemmikmeeskonna võidu üle. NÜÜD, saan tõusta rahvast täis Vabaduse väljakul tõusta püsti, juubeldada ja tänada kõrgemaid jõude. NÜÜD, 12 aastat hiljem toob Saksamaa mulle revanši selle kaotuse eest 2002 finaalis. Ja NÜÜD, 12 aastat hiljem pannakse täpp i'le, võttes võit! Götze värava ajal tuli õnnepisar kiiresti silma ja jäi sinna kuni lõpuvile kõlamiseni. Ei, tegelikult veel kauemaks. Ka juubelduste ajaks. Selleks ajaks kui sain lõpuks öelda, et MINU LEMMIKUD ON MAAILMA PARIMAD. Parimad. Mitte keegi ei ole enam sellel teel ees. Võit on võetud! Aitäh, aitäh, aitäh kõigile Die Mannschafti liikmetele. Oli ilus turniir. Oli õige tulemus. Palju õnne kõigile kaasfännidele !

  Leave a comment:


 • Mõmmik
  replied


  vägev

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Täiesti sõnatu. Oli ka aeg lõpuks peale 24 aastat tiitel Saksamaa valdusesse haarata. Lõppude lõpuks sai see suurepärane generatsioon selle kuldse karika ning nüüd ka fifa edetabelis peatselt kohal number 1!!!

  Leave a comment:


 • taimomees
  replied
  VAUUUU, JUHEIIIIIIIIIIIII. Emotsioonid on laes. Vabaduse väljakul oli sellist mängu super vaadata. Koju tulles laulsin endamisi erinevaid saksa fännilaule.
  Nüüd mängust. Normaalajal oli hästi näha, kuidas see keskväljal söödu lükkamine edu ei toonud. Tihti kardeti anda äärele. Aga supersubid Schürrle ja Götze õnneks otsustasid mängu saatuse. Üldjoontes võib mänguga väga rahule jääda. Schweinsteiger oli minu jaoks MOTM, kuid arvatavasti valiti Götze oma värava pärast.
  Palju õnne kõikidele Saksamaa koondise poolehoidjatele.

  Leave a comment:


 • ericbana
  replied

  Leave a comment:


 • ericbana
  replied
  Eriti hea meel on Klose, Lahmi ja Götze üle hetkel. Klose teab, mis tunne on MM-i finaalis alla jääda, aga nüüd, 12 aastat hiljem purustada väravaterekord ja tulla maailmameistriks. Legend. Götzet on viimase aasta jooksul tohutult kritiseeritud. Loodetavasti nüüd on kriitikute suud lukus ja mehel uueks hooajaks tohutult enesekindlust juures. Eriti kompu oleks veel olnud, kui söödu andnuks Özil, kes samuti enamasti põhjendamatult puid alla saab.

  Ja Lahm. Oli juba niigi kriminaalne, et maailma parimal paremkaitsjal koondisega tiitel puududs. Nüüd tuli see ära. Mega epic

  Leave a comment:

Working...
X