320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • jürks
  replied
  Kui Bayerni puhul 1999 > 2001 süsteem 2010 > 2012 ei toiminud, siis võibolla see, et Saksamaa on alati lõpetanud EMi kullaga kui jäädi viimane kord hõbedale. 1976 > 1980, 1992 > 1996, 2008 > 2012?

  Leave a comment:


 • Rover
  replied
  Oliver Kahnil on täna sünnipäev. Palju õnne talle

  Leave a comment:


 • arx20
  replied
  Hea, et Hollandil mingi sanss edasipääsuks säilis, usun et minnakse täiest rauast tulistama aga sellele ka lootma ei saa jääda,Saksamaal tuleb Taani ära võitta ja olekski alagrupi esikoht.

  Leave a comment:


 • KID
  replied
  Mängu Taani vastu vilistab Carlos Velasco Carballo - mees kelle käsi on tihti taskus. Viiimasel hooajal 29 mängus 16 punast ja 178 kollast ning EM-il ka juba 2 punast andnud.
  Ma kardan, et siit võib Badstuber oma teise kollase saada.

  Leave a comment:


 • sambo1
  replied
  Loodame, et Löw midagi nussima ei hakka, ja paneb kõik Schürrled, Götzed, Gündod platsile Taani vastu.
  Väga lamp oleks, kui selle õhkõrna šansu peale kuue punktiga välja kukkuda, Löw sama alg 11 platsile paneb, et "lähme ikka kinda peale".
  Võiks tulla kasvõi täielik koosseisu vahetamine nagu: Lahm, Merte, Höwedes, Schmelzer - Gündo, Kroos - Reus, Götze, Schürrle - Klose. Pohhui, kes väravas oleks.
  Ma usun, et siuke alg 11 lööks päris kõvasti Taani maa alla - suuremal osal pmst ainuke võimalus üldse see EM platsile saada, näitamist kui palju. Samas võib Hollandi peale ka kindel olla, et see ulme kombo kuue-punktiga-veerandfinaalist-välja, teoks ei saa.

  Muidu on esimesed kaks mängu päris head olnud, vähe ettevaatlikud, samas kindald. Nagu ka kõik on juba öelnud, ääred pole eriti teravad hetkel ja kontraid on veits vähe olnud, MM10'st meenub päris mitu väravat ilusatest kontratest....aga kui aeglaselt ehitamine toidab, siis miks mitte, kuid mingi taktika muutus peaks turniiri edenedes ka tulema, sest Poolfinaaliks, finaaliks on vastastel juba üsna selge, et Gomez't tuleb vähe tähelepanelikumalt jälgida.

  Keegi gif'imees võiks sheerida kuskilt, kuidas van Bommel Müllerile Metstaki stiilis küünarnukki andis, pohhui, et vanad klubikaaslased - räige lohh ikka!

  Deutschland, Deutschland über alles!!!

  Leave a comment:

Working...
X