320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Mõmmik
    replied
    Ter Stegen - Korb, Günter, Ginter, Knoche - Leitner, Can, Younes, Meyer, Volland - Hoffmann

Leave a comment:

• Mõmmik
    replied
    Homme saab siis U-21 finaalturniir alguse, Saksamaal esimene mäng Serbiaga ning seda kannab üle ka VSB.
    Sats on päris korralik, eesotsas Leno, Ter Stegeni, Cani, Meyeri, Gnabry ja Vollandiga. Ise vaatan kindlasti ja tõenäoliselt annan ka mingi ülevaate pärast mängu lõppu.

Leave a comment:

• reio
    replied
    Ma juba mitmendat korda loen siin foorumis erinevate rahvuskoondiste toetajate vahelist arutelu teemal, et kelle koondises on rohkem omasid ja kelle koondis on üks välismaalaste meeskond... Üldjoontes tulevad siia need sellel teemal sõna võtma, kelle lemmikute hulka Saksamaa ei kuulu. Usun, et samad arutelud käivad ka muudes foorumites, aga mina neid ei loe, nii et ei saa 100% kinnitada.

Leave a comment:

• GoldenEagle
    replied
    Algselt postitas reio Vaata postitust
    Mehed, me elame 21. sajandil Euroopas, mis kuradi arutelu see üldse on. Täiesti normaalne, et inimesed liiguvad ja riikides elavad eri rahvusest inimesed.
    Kellele see suunatud on? Selgelt loomulik, et nii suures riigis kui Saksamaa on palju rahvusi, mis Nationalmannschaftis ka väljendub, ise ei ole seda küll pahaks pannud, ei imestusega Serbia/Horvaatia juurtega mängijate puudumise suhtes ega üleüldse.

Leave a comment:

• elx
    replied
    Seda enam Saksamaast rääkides, kus koondises mängivad mehed kes on terve elu seal riigis elanud, mitte pole tegemist katari suguse moodustisega.

Leave a comment:

• reio
    replied
    Mehed, me elame 21. sajandil Euroopas, mis kuradi arutelu see üldse on. Täiesti normaalne, et inimesed liiguvad ja riikides elavad eri rahvusest inimesed.

Leave a comment:

• GoldenEagle
    replied
    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Minu viga, pidasin kedagi teist silmas.
    Ilmselt läksid sul Kwadwo ja Gerald vahetusse. Samas Serbia/Horvaatia päritolu mehi pole üldse, mis mõnevõrra üllatav, kuna Saksamaal peaks sealtkandist üsna palju rahvast olema.

Leave a comment:

• bubbles
    replied
    Minu viga, pidasin kedagi teist silmas.

Leave a comment:

• bubbles
    replied
    Asamoahl vist küll mingit seost Saksa koondisega pole. Teised küll. Khedira unustasid ka mainida.

Leave a comment:

• olll
    replied
    kõik need poolakate pidevad äramainijad ei nimeta kunagi aga nimesid Özil, Boateng, Gündogan, Mustafi, Asamoah jne
    olen alati mõelnud - miks ? et poolakad on etniliselt sakslastest palju kaugemad ja võõramad kui need teised?
    Klose isa aga on etniline sakslane

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    See ei olnud üldse minu postituse point. Lihtsalt lahe mõelda, et poolakad on Saksamaal nii kaugele jõudnud, nii tennises kui ka jalkas.

Leave a comment:

• Kurat
    replied
    Jeerum ikka see sama jauram. Palun siin puhas inglismaa koondis:

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Algselt postitas Stok
    Muidu oled tore troll, aga nüüd norid ignoori? Mine kooseluseaduse teemasse selle jutuga.
    Galojan oli uitmõte. No harm done? Lähen tagasi Totsid, totsid, totsid, totsid! teemasse.

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Angelique Kerberova, Sabine Lisicki, Miroslav Klose, Lukasz Podolski....

Palju toredaid sakslasi :P

hehee, Eesti võiks ka paar talendikat inimest kodustada. Mis Galojannist sai?

Leave a comment:

• olll
    replied
    Poldi nüüd koondise ajaloos ainuisikuliselt snaiper nr. 3
    temal nüüdseks löödud 48 , edasi Völler ja Klinsmann 47-ga

Leave a comment:

Working...
X