320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtmeküsimuseks on täna, kuidas Khedira ja Schweinsteiger keskvälja põhjal hakkama saavad. Tasakaalustamise lisaks on vaja samas ka (üsnagi tihti) vasakut sektorit toetada. Unustamata samas ka Badstuberi panust: Meistrite Liigas ManU vastu Valencia jooksutas Holgerit nagu koera keti otsas ning täna on vastaseks sama kaliibri tegelane Krasić. Kaitsemängus vähemalt enda äärelt erilist tuge oodata pole, võttes arvesse, et üleval pool mängib Ribéry sugune aktiivselt "mõlemas suunas" opereeriv Podolski. Fringsi puudumine annab eeldatavasti tunda just taolises mängus, kus keskvälja füüsiline külg tõuseb tähtsasse rolli.

    Kommentaar


      Algselt postitas boobek Vaata postitust
      Serbia, kes on selle turniiri mõttetuim meeskond, isegi enne Prantsusmaad, nüüd vaevalt midagi Sakslaste vastu suudab. Ja kui kreeklased Argentiinale ära kobistavad siis peaksin ma endale Jobupopolus uueks perekonanimeks võtma.
      Hakka nime muutmisele siis juba mõtlema, sest kõik on vimalik..MM ikka on üllatanud ka..Suurfavoriidid Hipsaania ja Saksa saanud "sittadelt" põske ilusti..Saksal tuli kaotus MM alagrupis viimati 20a tagasi vms..

      Kommentaar


        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
        Võtmeküsimuseks on täna, kuidas Khedira ja Schweinsteiger keskvälja põhjal hakkama saavad. Tasakaalustamise lisaks on vaja samas ka (üsnagi tihti) vasakut sektorit toetada. Unustamata samas ka Badstuberi panust: Meistrite Liigas ManU vastu Valencia jooksutas Holgerit nagu koera keti otsas ning täna on vastaseks sama kaliibri tegelane Krasić. Kaitsemängus vähemalt enda äärelt erilist tuge oodata pole, võttes arvesse, et üleval pool mängib Ribéry sugune aktiivselt "mõlemas suunas" opereeriv Podolski. Fringsi puudumine annab eeldatavasti tunda just taolises mängus, kus keskvälja füüsiline külg tõuseb tähtsasse rolli.
        Holger sai jah mõnusalt krasici selga vahtida. Ikka väga nõrgaks jäi ta täna.

        Kommentaar


          Imelik, et Podolski pandi penalti lööma. Bosnia vastu lõi ju Schweinsteiger korralikult kaks penaltit ära.

          Kommentaar


            Podolski on selline külma närviga, väravavaht arvas lihtsalt suuna ära, muud ei midagi.
            Jalgpall

            Kommentaar


              Boobeki sugune vana kala alahindab Serbiat? Ei näita just erilist taset. Aga noh kõik maailma kihlveokontorid tegid sama. BRi poolt mainitud Badstuberi case on täpselt nii -kindel mees, aga tõsiste vendade vastu jääb ta selgelt hätta. Ei taha mõeldagi, kui Messi sealt läbi hakkab purjetama.

              Kommentaar


                Ma jään endiselt enda arvamuse juurde, et Serbia on turniiri mõttetuim meeskond. Täna lihtsalt kohtunik ja Podolski aitasid kõvasti. Badstuberit ei maksa siin tümitada kuna prohmaka tegi hoopis Werderi kolge kes enda kohavalikuga ja mehe markeerimisega täiesti mööda pani.Badstuber on tegelikult keskkaitsja ja mängib Bayernis äärt ainult seetõttu, et Bayerni "noorsaksa poliitika" on juba selline + ka see, et sinna polnud lihtslt kedagi paremat panna. Miks ta ka koondises sellel kohal mängib tuleb juba Jogi käest küsida. Tema kaadri valik on ju tegelikult suht masendav.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Algselt postitas M.Eller Vaata postitust
                  Podolski on selline külma närviga, väravavaht arvas lihtsalt suuna ära, muud ei midagi.
                  eile prantslane arvas blanco löögisuuna ka ära, kuid ikka läks sisse... Muidu saksamaa tegi hea mängu. Klose on muidugi idioot.

                  Kommentaar


                    Algus oli üsnagi sõbralik ja tagasihoidlik ning mingil hetkel Serbia oleks pidanud nii või teisiti rohkem initsiatiivi enda kätte haarama, kuniks Klose näitas enda praeguse hetke vaimset taset, misjärel serblased kohe ka karistasid...

                    Kuid nagu juba siingi mainitud, ega see mängupilt nii väga nutune polnudki, sest võimalusi olnuks ka võidu napsamiseks. Ainuke viga oligi selles, et kõige paremad šanssid kogunesid Poldile, kes sai taaskord 90 minutit turjale, vaatamata sellele et tagus neid palle jätkuva eduga kuhu jumal juhatas. Klose tegi sakslastele muidugi teene järgmise mängu suhtes, kuid samas jällegi vaevalt, et Löw Podolski-fetišist veel lahti saab.

                    Kommentaar


                      millal Saksamaa viimati penaltiga üldse eksis ?
                      suurturniiride play-off faasis kaotasid nad mängujärgse penaltiseeria viimati vist 1976 EM finaalis tollasele Tsehhoslovakkiale , kõik hilisemad on kindlalt võidetud - ning lõõdud on pea eksimatult , erandiks ainukesekna vist 1982 MM ja Uli Stielike
                      tõsi , palju neid seeriaid ikka on olnud - 1982 MM ja Prantsusmaa , 1986 MM ja Mehhiko , 1990 MM ja Inglismaa , 1996 EM ja jälle Inglismaa , 2006 MM ja Argentiina
                      ning nüüd selline äpardus ... põhjust muretsemiseks ?

                      Kommentaar


                        No ma ei saa aru, kust neil see mõte Poldi lööma panna tekkis. Bosnia vastu 10 päeva tagasi sai Saksamaa kaks pennalt ja mõlemad lõi Schweini ja lõi sisse.
                        Vot ei saa aru - äkki kaheldi, et tal see väike haigus küljes ja segab keskendumist või midagi. Mina ei oska paremat pakkuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          No ma ei saa aru, kust neil see mõte Poldi lööma panna tekkis. Bosnia vastu 10 päeva tagasi sai Saksamaa kaks pennalt ja mõlemad lõi Schweini ja lõi sisse.
                          Vot ei saa aru - äkki kaheldi, et tal see väike haigus küljes ja segab keskendumist või midagi. Mina ei oska paremat pakkuda.
                          Eks seda teab vaid Löw ise,kuna enne mängu on kindlasti asjad paika pandud,aga miseals ikka toimunut muuta ei saa,tuleb nyyd viimases mängus 110% pingutada.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas olll Vaata postitust
                            millal Saksamaa viimati penaltiga üldse eksis ?
                            Stat attack: Germany's last non-shootout penalty miss in the World Cup was by Uli Hoeness in 1974 versus Poland.

                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              No ma ei saa aru, kust neil see mõte Poldi lööma panna tekkis. Bosnia vastu 10 päeva tagasi sai Saksamaa kaks pennalt ja mõlemad lõi Schweini ja lõi sisse.
                              Vot ei saa aru - äkki kaheldi, et tal see väike haigus küljes ja segab keskendumist või midagi. Mina ei oska paremat pakkuda.
                              Endale meenub, et vähemalt statistika järgi Podolski on karjääri jooksul üsnagi kõva protsendiga penalte sisse tagunud. Kuid praegune vorm on hetkel selline, et head ööd ja halleluuja...

                              Kommentaar


                                Siiski pendlat oleks võinud lööma saata väheke enesekindlama tegelase. Oli ju Poldi neid palle sinna tribüünidele küll ja veel sokutanud.

                                Aga tegelt huvitavamaks läkski...
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X