320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
    Ei saa nüüd aru. Oled nagu Reus ja ei ole ka...
    kõrvuti olevad tähed ...
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas KID Vaata postitust
      Muide järgmises mängus kantakse esimest korda uut särki, millega mängitakse EM-il. Väike pilt ka: http://www.captain-trikot.de/wp-cont...ot-EM-2012.jpg
      Päris kena,peaks endale ka soetama
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        KÕrvuti olevad tähed jah, aga tänane uudis on siis see, et homme liitub mees siiski koondisega

        Kommentaar


          Kylmas Kiievis poolajaks 1:3 värav Kroosilt,veidi naljakas mäng meilt kõik nagu oleks ryndes kõik tahavad väravat lüüa vms ja sellist asja muidugi Ukraina sugune meeskond ei andesta.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Teisel poolajal saadeti "raskekahur" väljakule osaliselt ja lõppseisuks 3:3 Rolfes,Müller. Üldiselt nagu enne ütlesin armastasid kõik rynnata ja II poolajal oli Zeller tasemel ja mäng oli pm kogu 90' meie.

            Järgmisena võtame ette Hollandi
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Hea uudis Saksamaa jalgpallisõpradele.Teisipäeval on võimalik VSB-st vaadata Saksamaa vs Holland sõpruskohtumist. Mäng hakkab 21:45, ülekanne kava kohaselt 21:40.

              Kas selleks mänguks on põhituumik (v.a Schweinsteiger) ikka aetud staadionile, et tulbimaa poistele kott pähe tõmmata ?

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Teisel poolajal saadeti "raskekahur" väljakule osaliselt ja lõppseisuks 3:3 Rolfes,Müller. Üldiselt nagu enne ütlesin armastasid kõik rynnata ja II poolajal oli Zeller tasemel ja mäng oli pm kogu 90' meie.

                Järgmisena võtame ette Hollandi
                Löw eksperimenteeris kolmese kaitseliiniga (mida ta ilmselt niipea enam ei tee) ja duoga Özil-Götze. Zieler pidi debüütmängu esimesel poolajal võtma võrgust välja kolm palli ja ehk oleks viimase puhul olnud üliinimliku pingutusega midagi teha. Viimasel minuti hoidis isegi kaotuse ära.

                Taktika suurepärane analüüs.

                Koosseis kah:

                Zieler - Boateng, Badstuber , Hummels - Träsch, Kroos, Khedira, Aogo - M. Götze - Özil - Gomez

                Vahetused
                46. Schürrle für Träsch
                46. Rolfes für Khedira
                66. Podolski für Özil
                66. T. Müller für M. Götze
                83. Cacau für Gomez
                87. L. Bender für Kroos
                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                Kommentaar


                  Keegi võiks head streami pakkuda?
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Pm purustasime Hollandi 3:0 väravad: Müller,Klose ja Özil. Tulpidemaa vennad ei saand vahepeal üldse aru mis platsil toimub,lühike kirjeldus ja näitab meie tegeliku jõudu.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Keegi, kes vaatas võiks öelda, et kas Holland mängis halvasti või Saksamaa liiga hästi?

                      Kommentaar


                        Pakun, et asi võis olla selles, et hollandil on enamus põhimehi väljas. Pmst mindi b-koondisega peale. midfilder teab täpsemalt kinnitada asja. Piilu hollandi koondise teemasse.

                        Kommentaar


                          Justkui paberi järgi ei olnud päris B koondis. Aga ega ma eriti kursis pole Hollandi jalgpalliga ja koondisega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas KID Vaata postitust
                            Justkui paberi järgi ei olnud päris B koondis. Aga ega ma eriti kursis pole Hollandi jalgpalliga ja koondisega.
                            Hollandi B "koondisest" oli asi ikka väääga kaugel
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Hollandil olid tavapärasest algelftalist puudu Pieters(vasakkaitse), Van der Vaart (nr 10 kohal), van Persie (nr 9 spits), Robben paremal äärel ning kui Robin palliks tipuründaja kohal oleks vasakul äärel ilmselt algkoosseisu mees Afellay. Seega sisuliselt 5 põhimeest puudu. Sakslastel olid puudu Lahm ja Scweinsteiger vist. Ilmselt kui mõlemad satsid oleks oma parimas koosseisus pallinud oleks samuti Die Mannschaft ilmselt kerge favoriit olnud, kuid mäng oleks oluliselt võrdsem olnud just Hollandipoolse ründevõimsuse arvelt, sest praegu sisuliselt neli ründavat esimest valikut olid puudu. Fakt on see, et sakslastel on hetkel tippmehi rohkem kui Oranjel ning Robbeni faktor on äärmiselt oluline kui mitte otsustav faktor EM-l mingigi lootuse hellitamisel tiitli eest pallimisel. Löwil on valik kraadi võrra suurem ja see lubab ka neid koos Hispaaniga siiski kõige suuremateks favoriitideks pidada. Holland jääb neist kübeke maha.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Mnjaa, Mirol on nagu uus ärkamine. Päris briljantne peavärav ja super mäng Mesutiga viimaseks väravaks. Enamus ründajad oleks ammu lööki proovinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X