320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga seal on tal alati ka Bender või Kehl taga, kes on mõlemad tõsised kaitsvad poolikud.

    Kommentaar


      Kaotus ise-eneest ei peaks muret valmistama, aga see, kuidas kaitseliin mängis, peaks siiski. See on ju terve valikturniiri küllaltki ohtralt lekkinud.

      Eelmise aasta sõprusmängud: 7 mängu, 11 sisselastud väravat. (Austraalia, Brasiilia, Poola lõid kaks, Ukraina kolm pluss paar ühest... ainus puhas leht Hollandi vastu ja olles seda mängu näinud, julgen öelda, et ega sealgi kaitse ei toiminud)
      Selle aasta sõprusmängud: 2 mängu, 7 sisselastud väravat (Šveits 5, Prantsusmaa 2)

      Valikturniiril sisse lastud 7 väravat 10-s mängus pole väga paha näitaja, aga samas lubati kõigis viimases viies mängus vastastel skoorida.

      Et see on probleem nii Bayerni mängijateta kui ka ilma. Tundub, et kaitsmist vaadates tekitab uue generatsiooni efektiivne kasutamine Löwile omajagu probleeme.

      Vähemalt tundub, et EM-il Saksamaa mängudele 2,5+ väravat panna on sama hea kui taevast kukkunud raha.
      sigpic

      Kommentaar


        Teisipäeval teatab Löw, millised neli mängijat koju jäävad. Huvitav, kas see et eilses mängus der Stegenil, Draxleril ja mõlemal Benderil olid ainukesena särginumbrid 23-st suuremad oli juba mingi vihje?

        Kommentaar


          Hea otsus - S. Benderi, Ter Stegeni ja Draxleri mängud on alles ees. Cacau ei väärinudki seda koondisekutset.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
            Koju saadeti siis Cacau, S Bender, Ter Stegen, Draxler.

            http://team.dfb.de/de/news-/page/529...dHlwZT00NDU%3D
            Sellised nimed olid suht etteaimatavad. Ehk liitub Draxler nüüd U19 tiimiga ja seega saaks teda juulis Eestis mängimas näha.

            Kommentaar


              Kas Lars on siis tõesti Svenist parem?

              Kommentaar


                No Cacau koju saatmine on siiski veidi üllatus, sest ründajatest on nüüd alles jäänud vaid Klose ja Gomez. Samas Cacau tundus juba alguses kahtlane valik koondisesse.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                  No Cacau koju saatmine on siiski veidi üllatus, sest ründajatest on nüüd alles jäänud vaid Klose ja Gomez. Samas Cacau tundus juba alguses kahtlane valik koondisesse.
                  Target manidest on alles vaid Klose ja Gomez. Muidu võib ründesse lükata ka Reusi või Podolski
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Saksa koondisega seoses, juba välja pakutud ka siin see idee:

                    Joachim Löw teatas, et soovib mingi hetk Marco Reusi tipuründajana kasutada ja see võib tähendada Mario Gomezi pingile kukkumist.


                    Pole küll kaugeltki Saksa toetaja, aga Gomezit ei taha ikkagi väga hinnata. Ainus, mida ma tema juures kiita julgen on see, et ta suudab neid võimalusi leida, mis on väga tähtis, aga muus osas on korralik puujalg. Reusi ja Götzet kannataks vaadata küll.
                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ilmselt valiks isegi samasuguse satsi kokku... samas kui Gomez hirmsasti puterdama hakkab oleks võimalus väikeseks avantüüriks - mängida ilma "tornita" ees ja ees oleks sisuliselt kaks "teist ründajat" Özil ja Reus...

                    Aga plaani mis Sa plaanid, nagu keegi juba enne mainis, siis tähtsad väravad tulevad arvatavasti endiselt poola päritolu duolt...
                    RAISK, Low loeb siinset foorumit vist .

                    Aga ei... tõsiselt. Olen Bayerni poolehoidja ja värki, Gomez on löönud oma ajaga klubis 142-s mängus 94 väravat, viimase kahe hooajaga nendest 80. Peaksin nagu die hard fänn olema ja iga liigutust takka kiitma, aga no ei, endiselt mulle see härra ei meeldi. Respekteerin muidugi tema panust ja kõik, aga lihtsalt, no ei kuulu kaugeltki lemmikute hulka.

                    Väga huvitav oleks näha Reusi seal tipuründe kohal ! Samas ka Klosel oli lõppenud hooaeg palju edukam kui kaks eelmist ja kui ta tegi koondise eest häid esitusi isegi olematu klubihooaja foonil, siis võib vanameister ka sellel suvel Die Mannschafti fännidele rõõmu tekitada.

                    Ja Cacau kojusaatmises võib näha ikkagi loogikat, ta oleks ju varuvariandi varuvariant, kes ei ole oma eksistentsi seni õigustanud (löönud ühe värava suurvõistlusel ja seegi värav tegi seisuks juba 4:0, valikmängudes seni skoorinud pole)...

                    Mulle jäi veel silma selline (no mitte just ülemäära üllatav) fakt, et lõplikus koosseisus on 6 mängijat, kelle kohta võiks öelda, et nad on koondise mõttes "kogenud". Özili 32 mänguga veel kogenuks ei lugenud, eks see ole üsna suhteline mõiste. Samas kogemuste puudus on ju loogiline, kui vaadata tiimi keskmist vanust näiteks.

                    Kommentaar


                      Üldiselt ei olnud yllatusi.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Ma loodan näha kõvasti Kloset ründes, üks minu läbi aja lemmikuid. Ja kui ma ei eksi, siis sutsu skoori tehes, saab ta mingi rekordi enda nimele Ja ajalugu vaadates, EM, MM jne. Klose kuival olnud ei ole
                        The One and Only

                        Kommentaar


                          Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                          Ma loodan näha kõvasti Kloset ründes, üks minu läbi aja lemmikuid. Ja kui ma ei eksi, siis sutsu skoori tehes, saab ta mingi rekordi enda nimele Ja ajalugu vaadates, EM, MM jne. Klose kuival olnud ei ole
                          EMidel on see skooritegemise tunduvalt raskem, aga eks Mirol ei pruugi rohkem võimalusi tulla.

                          Kommentaar


                            ter Stegen võinuks ühe kännu asemel varuväravavahiks ju olla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              ter Stegen võinuks ühe kännu asemel varuväravavahiks ju olla.
                              Jep, siis oleks koondise keskmine vanus 20 asemel 18.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X