320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    palun, poisid, tapke need italjaanod oma ilusa mänguga ja näidake, kes on parimad!!!

    Kommentaar


      gg, sitt kaitse veab meilt järjekordselt alt, Boateng on nagunii terve turna pask olnud ja Löw ei taipa seda muuta, mnjah.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        gg, sitt kaitse veab meilt järjekordselt alt, Boateng on nagunii terve turna pask olnud ja Löw ei taipa seda muuta, mnjah.
        Nõus. Kroosi sissetoomine äärele just tänaseks mänguks on ka kummaline, miks just nüüd midagi proovida vaja on? Praegu haigutab seal ääres tühjus. Gomezele tuleb ka pall väravasse sööta... Üldiselt arvan, et kui selle mängu järel sakslased koju sõitma peavad, siis peaks Löw mõnele teisele treeneril ruumi tegema, sest turniiri lõpp-faasides on ta siiamaani miskipärast alati ebaõnnestunud (2008, 2010 ja nüüd), tiim on aga igakord piisavalt hea olnud, et tiitleid noppida. Aga need ainult minu mõtted hetkel.

        Kommentaar


          kaotusseis on puhas Löwi pask hetkel. algkoosseis oli totaalne naljanumber. parem äär on tühi nagu kõrb, sest Kroos seikleb kuskil keskel. vasak äär tegelikult sama tühi, sest seal kulgeb Podolski.absoluutselt ei saa aru, mis teenete eest Podolski põhis on. Schürrle ja Reus äärtele, sest kaotada pole enam midagi. tra küll, et enne mängu juba endaleolukord raskeks otsustati teha.

          Kommentaar


            Miks Podolski üldse koondises on? Ta juba tegelikult teist turniiri suht kahvatu ja ma ei näe kuidas tema kasutegur on suurem kui schürrle või reusi oma.

            Kommentaar


              Täiesti nõus.
              Löw lihtsalt ei usalda noori ja on täiesti kinni oma kuradi Boatengis, no vittu miks ? Höwedest oleks võinud proovida või siis kurat Lahm paremal ja Schmelzer vasakul. Poldi null ja Kroos samuti, ma ei tea, jõle kurb on ikka, Schweini on samuti sitt, keerutab ja keerutab ja eksib täiesti müstiliselt palju, ei suuda ei palli hoida ei midagi. Kole kusine seis ikka ja Boateng on ikka seal äärel täiesti häbiväärne... Gomez on samuti täiesti kottis, ainukesed, kes vähegi üritavad on Özil ja Khedira. Teine poolaeg jah Schürrle ja Reus äärtele, muidu ei tule siit elusees midagi.

              Kommentaar


                Nu 6nneks on jalgpallis kaks poolaega,aga kartav6is kaitseliiin ona nagu ta on aga seee must loodame et v6tab ka oma teise kolllase suht rutttu,aga Itaaaliale recpect,ja kui me peaks langema siiis l6ppeb ka minu EM.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Kui kohe teise poolaja alguses vahetusi ära tuleb, siis ma veel mingit võimalust näen, aga muidu mitte.

                  Kommentaar


                    Teine pool on veel ees, makaronid keedetakse sakslaste poolt korralikult pehmeks loodetavasti. Pead ei tohi norgu lasta

                    Kommentaar


                      Algselt postitas petterii Vaata postitust
                      Nõus. Kroosi sissetoomine äärele just tänaseks mänguks on ka kummaline, miks just nüüd midagi proovida vaja on? Praegu haigutab seal ääres tühjus. Gomezele tuleb ka pall väravasse sööta... Üldiselt arvan, et kui selle mängu järel sakslased koju sõitma peavad, siis peaks Löw mõnele teisele treeneril ruumi tegema, sest turniiri lõpp-faasides on ta siiamaani miskipärast alati ebaõnnestunud (2008, 2010 ja nüüd), tiim on aga igakord piisavalt hea olnud, et tiitleid noppida. Aga need ainult minu mõtted hetkel.
                      Nu Löwi LAHKUMIST ei usu ,juhul kui peale tänast poolfinaaali fiaskot Löw ise ametist tagasi ei astu.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                        Teine pool on veel ees, makaronid keedetakse sakslaste poolt korralikult pehmeks loodetavasti. Pead ei tohi norgu lasta
                        Nu ma oleks s6nadega etttevaatlik aga jh rutttu on vaja üks esialgu tagsi lüüa.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Kui see turniir tiitlit ei tule, siis ei näe põhjust Löwi jätkamisel. Mitmel turniiril oldakse nelja parema hulgas, aga I le täppi peale ei suudeta panna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Krahv Vaata postitust
                            Kui see turniir tiitlit ei tule, siis ei näe põhjust Löwi jätkamisel. Mitmel turniiril oldakse nelja parema hulgas, aga I le täppi peale ei suudeta panna.
                            Keda asemele pakud?

                            Kommentaar


                              Nu v6ib 6nnitleda Saapamehi ja edu finaaalis,mida ma t6enäoliselt ei vaata.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Kohtunik hakkas lõpus ikka mõnusalt pruuni tootma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X