320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muide viimati löödi karistuslöögist otse värav 2008 (Ballack vs Austria). Lihtsalt selline fakt, mille kuskilt ülesse korjasin.

    Kommentaar


      Emotsioonid on jahtunud ja saab asja natuke kainema pilguga vaadata. Nagu juba korduvalt mainitud on, siis eilne kaotus läks ikka eelkõige taktika nahka. Alustasid selgelt valed mehed ning formatsioonist ei saa aru siiani. Mis oli selle Kroosi keskele tõmbamise eesmärk üleüldse? Natuke läheb ka meeste kapsaaeda. Tundub, et turniiri lõppfaasis hakkas vigastus üha enam Schweinsteigerit segama. Alagrupis lammutas veel korralikult (kaks supersöötu Hollandi vastu nt), aga viimased mängud olid murettekitavad. Eksis lihtsate söötudega, tõmbas tempot alla ja puudus vajalik enesekindlus. Saksa koondise puhul on ülipositiivne see, et kuna hetkel on meil tegu sisuliselt U23 koondisega, siis meestel on aega areneda veel mitme tsükli jagu. Kui põhitegijatest on hetkel vanimad Lahm (28) ja Bastian (27), Gomez (26) ja Neuer (26). Sinna lisaks Klose (34), kes siiski pole enam põhitegija. Ülejäänud kutid kõikd vahemikus 20-25. Ühesõnaga mingit verevahetust ei tule ilmselt niipea ning mehed saavad ainult üha enam kokku kasvada.

      MM tiitel peab olema eesmärk. Ja ilmselt tuleb sinna ka ise kohale minna, sest tundub praegu, et ilma minu kohapeal viibimiseta nad tiitleid võtta ei suuda.

      Kommentaar


        Ega siin miskit lisada polegi, kõik räägivad enam-vähem sama juttu. Itaalia oli selles mängus parem, seejuures ennustasingi sellist tulemust juba ette, sest eelnevad mängud andsid põhjust kartust, et selline Itaalia pole praegusele Saksa koondisele mugav vastane. Ilmselgelt on sakslaste nõrkuseks kiired rünnakud ja nendega tagasi kaitsesse kaasa liikumine.

        KID-i arvamusega, et oldi liiga kaitsvad ma kuidagi nõustuda ei saa, pigem unustati ju just kaitse ära.

        Reusi karistuslöök oli ilus aga ei hakka siin olekseid-polekseid mainima, Buffon sai käe vahele ning see otsustas.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          MM on Saksa kord võita. Siis on tõesti kõik mehed selliseks turniiriks valmis. Finaali ei plaani vaadata ja loodan siis hispidele.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Olen juba pikemat aega mõtisklenud, miks Löw noori nagu Götze, Reus, Schmelzer, Schürrle ei kasuta. Nagu eelpool juba mainiti oli eile parem äär täiesti tühi, kuna Kroos ronis harjumusest ikka keskele ja Boateng lihtsalt ei jõudnud kõikjale. Teine probleem oli minu arvates Schweini, kes ju tunnistas, et ei ole 100% terve ja seetõttu pole ka päris vormis. Siis veel Lahmi vales äärekaitses mängitamine. Miks mitte kaks väga head hooaega järjest BVB eest teinud Schmelzerit kasutada vasakus äärekaitses ja Lahmi omal tavapärasel kohal, kus ta ka viimase hooaja klubi eest pallis?

            Minu vaimusilmis oleks algkoosseis selline olnud:

            Neuer
            Lahm - Hummels - Badstuber - Schmelzer
            Khedira - Kroos
            Reus - Özil - Götze/Schürrle
            Gomez/Klose

            Tundub, et Löw sarnaselt Blancile kartis kasutada mängijaid, kes tegid klubi eest head hooajad ja kasutas pigem vanemat kaardiväge.

            Kommentaar


              Ma usun, et olen siin ära maininud ka, et uue koondise suurim miinus minu silmis on nõrkus standardolukordades. Kui eelmise sajandi Saksamaa oli igas nurgalöögis väga terav ja ohtlik, siis enam nii ei ole. Hea, et meile endale ära ei lööda nendega. Õnneks seda veel mitte.

              Kommentaar


                Götze vast siiski pole sellises vormis - vigastusest räsitud hooaeg on tasse veel jälje jätnud, aga Schürrle oleks küll võinud Poldi asemel peale tulla. Või Müller-Reus. Aga mis siin ikka enam spekuleerida.

                Kommentaar


                  Kahjuks ei näinud ma Götzet turniiri jooksul piisavalt, et mingit põhjapanevat järeldust tema vormi kohta teha. Aga ju Löw teab paremini.

                  Kommentaar


                    Mask, ma pean siinkohal ikka ära märkima, et meie väravavaht on Neuer, mitte Neuner Neuner pani laskesuuska ennem, lihtsalt vähemärkus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Kahjuks ei näinud ma Götzet turniiri jooksul piisavalt, et mingit põhjapanevat järeldust tema vormi kohta teha. Aga ju Löw teab paremini.
                      Götze oli liigahooaja lõpus ka tegelikult mitte kõige paremas hoos. Vigastus tegi oma töö.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Mask, ma pean siinkohal ikka ära märkima, et meie väravavaht on Neuer, mitte Neuner Neuner pani laskesuuska ennem, lihtsalt vähemärkus
                        Vana harjumus näppudes. Ei saa kuidagi lahti. Vabandused.

                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Götze oli liigahooaja lõpus ka tegelikult mitte kõige paremas hoos. Vigastus tegi oma töö.
                        Nii nad räägivad. Aga poleks vast täiesti nähtamatust Podolskist ikka kehvem varjant olnud. Schürrle vast oleks kõige parem varjant olnud.

                        Kommentaar


                          Variant*. Schürrle asemel Reus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Ma usun, et olen siin ära maininud ka, et uue koondise suurim miinus minu silmis on nõrkus standardolukordades. Kui eelmise sajandi Saksamaa oli igas nurgalöögis väga terav ja ohtlik, siis enam nii ei ole. Hea, et meile endale ära ei lööda nendega. Õnneks seda veel mitte.
                            Itaalia teine värav põhimõtteliselt tuli enda standardolukorra järgsest ja mulle meenub, et eelmise aasta mängus Ukraina vastu võis ka mingi sarnane värav olla. Lisaks sellele Taani värav nurga löögist ja 2010 Hispaania värav. Nii et ikka on, mida harjutada.

                            Kommentaar


                              Kuidas nüüd öeldagi...siiani töötas variant "lööge palju tahate aga me lööme ikka rohkem"...Itaalia vastu mitte.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X